Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji


k0ci

Priporočene objave

Pol pa mogoce pridem pogledat, k sm nasledn vikend u ankaranu

no no le le.......bo vsaj družba...sicer ne dvomm da bova dol kake spoznale...sam kkšnga motosvetovca pa vedno lepo vidt ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej boste kej na zbilah dons, pa kdaj???? :unsure:

ne :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok je zdele baje na zbilah me je klicov...

Roky je neki reku da bi zvečer kam šov, sam jest ne vem kuko bo... pomoje bom šu raj v kran...

Za Izolo jest težko rečem, bomo pa vidl kuko bo :whistle: čeprov je bl šibko vse skp, bl ne kot ja da grem.

@Metulcica... učer, sej nism zanalš ke pa sm skakov :evilgrin: :whistle: pa se premikov... sploh nism vedu da ti premikam kej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok je zdele baje na zbilah me je klicov...

Roky je neki reku da bi zvečer kam šov, sam jest ne vem kuko bo... pomoje bom šu raj v kran...

Za Izolo jest težko rečem, bomo pa vidl kuko bo :whistle: čeprov je bl šibko vse skp, bl ne kot ja da grem.

@Metulcica... učer, sej nism zanalš ke pa sm skakov :evilgrin: :whistle: pa se premikov... sploh nism vedu da ti premikam kej :whistle:

mah men je vseen, kle gor napište če mate kej namen it al pa kličte, jst nam vsazga, k itq se mi zdi da dons nav nč tk da...se bom jst že nek drgač zmenla s kom....pa itq jutr zutri delam pa ne bi mogla bit prou do ne vem kdaj :unsure:

za izlo vem ja da bi vi bl težk.... :BUA:

ja ma dej nehi........zanalašč sta... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne zadeve??? :unsure:

tiste k so se skoz/mem vidle :whistle: :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakva ti je minič skos gor lezu k si sedela? le zakaj :hmm: :hmm: :hmm: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakva ti je minič skos gor lezu k si sedela? le zakaj :hmm: :hmm: :hmm: :rolleyes:

ja ja zajebavi....unadva bosta pa že vidla...če se bo to ponovil :kva2: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja zajebavi....unadva bosta pa že vidla...če se bo to ponovil :kva2: :whistle:

ja.. poj bosta pe že vidla.. zdj se niti ni tok :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.. poj bosta pe že vidla.. zdj se niti ni tok :evilgrin:

okej dost govora o men....dj lahko pa o teb kkšno rečemo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej dost govora o men....dj lahko pa o teb kkšno rečemo :evilgrin:

neupaš :D konc koncev pa itq nimaš nč o men za povedat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neupaš :D konc koncev pa itq nimaš nč o men za povedat :evilgrin:

oooooo :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ka pa ti veš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja zajebavi....unadva bosta pa že vidla...če se bo to ponovil :kva2: :whistle:

bova vidla....prov, jest sm za :evilgrin: :evilgrin: a bomo šli na wc, al boš kazala pred celmu bistrojam? :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bova vidla....prov, jest sm za :evilgrin: :evilgrin: a bomo šli na wc, al boš kazala pred celmu bistrojam? :whistle: :whistle: :whistle:

Fingggiiiiii!!!!!!!!!!!!! kako se obnašaš????? :headbang: :headbang: :headbang:

ssspppooooššštttoovvvaaannnjjjeeeee :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fingggiiiiii!!!!!!!!!!!!! kako se obnašaš????? :headbang: :headbang: :headbang:

ssspppooooššštttoovvvaaannnjjjeeeee :evilgrin:

ja a ti ga nism dost izkazov s tem, da ti dam na izbiro ke bi ti kazala, če ne bi bil nč kavalir bi ti reku da pokaž pred usm an...amapk sm đentlmen, pa ti dam na izbiro, kar ti je ljubše :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a ti ga nism dost izkazov s tem, da ti dam na izbiro ke bi ti kazala, če ne bi bil nč kavalir bi ti reku da pokaž pred usm an...amapk sm đentlmen, pa ti dam na izbiro, kar ti je ljubše :whistle: :whistle: :whistle:

oooo.....no no....pazi se ti mene naslednjič :evilgrin: ni lepo tkle govort, matr si preveč v Rokyjevi družbi pol pa take vn mečeš.....ti bi mogu z mano držat ;)

še enkrat spoštovanje fantje... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo.....no no....pazi se ti mene naslednjič :evilgrin: ni lepo tkle govort, matr si preveč v Rokyjevi družbi pol pa take vn mečeš.....ti bi mogu z mano držat ;)

še enkrat spoštovanje fantje... B)

heh...tist, kar si prejle napisala šeenkrat premisl... :closedeyes: :trance_33_sleep: boš vidla da ne more bit to čist nč posledica...

sej, bom s tabo držov... sam ne vem kaj? Joški?

sorčy no :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo.....no no....pazi se ti mene naslednjič :evilgrin: ni lepo tkle govort, matr si preveč v Rokyjevi družbi pol pa take vn mečeš.....ti bi mogu z mano držat ;)

še enkrat spoštovanje fantje... B)

ja.. mal bl jo spoštujte :D hah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh...tist, kar si prejle napisala šeenkrat premisl... :closedeyes: :trance_33_sleep: boš vidla da ne more bit to čist nč posledica...

sej, bom s tabo držov... sam ne vem kaj? Joški?

sorčy no :winkiss: :winkiss:

ja kr opravič se, se maš za kej :closedeyes:

z mano držat, ne mene držat :headbang: ;)

ja.. mal bl jo spoštujte :D hah

s tabo vred....

hvala...vsaj en pametn.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kr opravič se, se maš za kej :closedeyes:

z mano držat, ne mene držat :headbang: ;)

s tabo vred....

hvala...vsaj en pametn.... :worship:

oprosti no :blush: :blush: nabom več :blush: :blink:

aja to :whistle: :whistle: ok, se bom zdej zmeri potegnu nate, khm, zate :whistle:

ja, metulčica...ne sam da te spoštujem , prov občudujem se... si prov lepo učeri spelala, pa prestavla, si čist presegla moja(naša) pričakovanja :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti no :blush: :blush: nabom več :blush: :blink:

aja to :whistle: :whistle: ok, se bom zdej zmeri potegnu nate, khm, zate :whistle:

ja, metulčica...ne sam da te spoštujem , prov občudujem se... si prov lepo učeri spelala, pa prestavla, si čist presegla moja(naša) pričakovanja :yea1: :yea1:

am.....ka je to zdj ironično mišljeno??? :unsure:

ja kaj ste pa misll.....da se bom zašaltala al ka.....valda znam furat.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!