Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji


k0ci

Priporočene objave

am.....ka je to zdj ironično mišljeno??? :unsure:

ja kaj ste pa misll.....da se bom zašaltala al ka.....valda znam furat.. ;)

ma ne, sam tko, pač pohvala ane...

ja ne zašaltala, sam ponavad babe mal sklopka jebe... sej veš ... wuuuuuuuuuuuuuum vuu, :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne, sam tko, pač pohvala ane...

ja ne zašaltala, sam ponavad babe mal sklopka jebe... sej veš ... wuuuuuuuuuuuuuum vuu, :whistle:

tole pa neb mogu bolš povedat :D

točn tko spelejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne, sam tko, pač pohvala ane...

ja ne zašaltala, sam ponavad babe mal sklopka jebe... sej veš ... wuuuuuuuuuuuuuum vuu, :whistle:

ja ene obvladamo :whistle: :whistle: :evilgrin: :lol1:

drgač pa lih s šihta, sj pravm če greste na zbiel povejte....sam ne prou pozn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole pa neb mogu bolš povedat :D

točn tko spelejo :D

Umes sodi še trokiranje :lol1:

ja ene obvladamo :whistle: :whistle: :evilgrin: :lol1:

drgač pa lih s šihta, sj pravm če greste na zbiel povejte....sam ne prou pozn...

Smo bli jest,Koky pa moja eno urco dol, sam spotoma smo se ustavl k je itak dž začeu poj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo dons kdo tm???? :unsure:

jap, jest roky koky gremo čez kšne pou urce vrjetn ke... no, onedva sta v naklm zdele, grem jest počas ke :rolleyes: pol pa na zbile, okol 5ih bomo tm? mejbi že mal prej :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, jest roky koky gremo čez kšne pou urce vrjetn ke... no, onedva sta v naklm zdele, grem jest počas ke :rolleyes: pol pa na zbile, okol 5ih bomo tm? mejbi že mal prej :unsure:

okeeeejjjj...fajn fajn....pol se pa vidmo....pokličem ob petih da nam za brez veze ke hodila.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okeeeejjjj...fajn fajn....pol se pa vidmo....pokličem ob petih da nam za brez veze ke hodila.... ;)

cak ne se... zdej gremo se na jezersk prej :blink: :blush: mal bl pol... te pokličem k bomo na vrh :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cak ne se... zdej gremo se na jezersk prej :blink: :blush: mal bl pol... te pokličem k bomo na vrh :naughty:

no ja ti kr....čakam klic ;)

torej ob ene šestih, shark357...ti tut pridš???

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se še malce streznim pridem :whistle:

no strezen se pa le...če ne pa rajš ne hod ;)

bo itq še vlik priložnosti... :OK:

GrCaR ka pa ti???

kaj morm vsazga sprašvt...če maš čs že zdele lahk ke prletim...

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk :D

lej kera točna....... :naughty:

ne vem koga zdej ni na msn-ju :whistle: :D

blo kr fajn dons na zbilah...sam ne smo se za brez veze v lunco premikal, k itq tm niso mel palačink... :unsure: pa še proti motoristom so bli :headbang:

sma je pa letel tm čez une vasi...nism vedla da so taki ovinki, pr enmu je bal kr mal kriza....če bi en nasprot prpelu..uff... :BUA: amapk sm bla pa hit doma :OK:

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej kera točna....... :naughty:

ne vem koga zdej ni na msn-ju :whistle: :D

blo kr fajn dons na zbilah...sam ne smo se za brez veze v lunco premikal, k itq tm niso mel palačink... :unsure: pa še proti motoristom so bli :headbang:

sma je pa letel tm čez une vasi...nism vedla da so taki ovinki, pr enmu je bal kr mal kriza....če bi en nasprot prpelu..uff... :BUA: amapk sm bla pa hit doma :OK:

morm priznt da ga js tut čez tisto vas prtisnem tko čez 100.. skor skos :) ker me ful spomina na "isle of man" :D hehe..

sj sm na MSNju.. :D

FiFtY_ spat :D

make me :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm priznt da ga js tut čez tisto vas prtisnem tko čez 100.. skor skos :) ker me ful spomina na "isle of man" :D hehe..

sj sm na MSNju.. :D

make me :evilgrin:

ma ja pa še merjo tm umes..... :headbang: mislm pač tist merilnik hitrosti je....

torej predlogi za drugo lokacijo čeprou men je pr jezeru čist ql ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja pa še merjo tm umes..... :headbang: mislm pač tist merilnik hitrosti je....

torej predlogi za drugo lokacijo čeprou men je pr jezeru čist ql ;)

a boste Zbile kr zapustl al kaj jst to berm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne.Metuljcica je rekla, da bi kdaj se tud kje drugje lahk dobil :)

jst ja....to maš ti tako željo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ja....to maš ti tako željo... :whistle:

:blink: Drgač je blo tko, da sm reku a bi šli kdaj še km drugm pa si rekla ja lohk ja :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: Drgač je blo tko, da sm reku a bi šli kdaj še km drugm pa si rekla ja lohk ja :glare:

ja seveda, men je vseen :D čeprou so mi tut zbilje čist ql...sam ta lunca mi pa ni všeč....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja pa še merjo tm umes..... :headbang: mislm pač tist merilnik hitrosti je....

torej predlogi za drugo lokacijo čeprou men je pr jezeru čist ql ;)

ta merilnik je pa NAAAAJJBBLL krneki :D

js ga grem tko ene 90 mem.. in me zazna tik ob njem.. ene 2m pred merilnikam.. tko da ne vidm kok mi kj števc laže :D brezveze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!