Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji


k0ci

Priporočene objave

če mene prašaš.. nkol :rolleyes: :whistle: :whistle:

eh ka pa ti veš...... :evilgrin: :whistle:

sam je problem k ne vem kdo od vs je kej za akcijo :evilgrin: :rolleyes: :naughty: :unsure: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ka pa ti veš...... :evilgrin: :whistle:

sam je problem k ne vem kdo od vs je kej za akcijo :evilgrin: :rolleyes: :naughty: :unsure: :whistle:

hah.. dobr veš kdo use je za akcijo :D tko na ne govortih takih stvari :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah lih damu pršla...

kar se tiče mene pa moje slabe volje....nočm nobenga s tem obremenjevat....sm vs že dost z mojimi problemi.....pa itq bi men blo sam še bl bad...eni veste eni ne...pač tk je.... :closedeyes:

vsak ma kdaj kkšn dan tak, al pa kakšno urco..tk da petnula ne bi o tem da sm vedno zamorjena, k sm bla čist dobre volje cev večer...pač te kdaj kej zbedira...čist normaln a ni? :? morš razmislt pa je....sej bo kmal bolš .)

upam da se vidmo v soboto.... :evilgrin: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Šest oseb je v enem mesecu oz. malo manj spisalo šestdeset strani :eek: :worship: :headbang:

lp g.

Bolš to k pa da smo na drogah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Šest oseb je v enem mesecu oz. malo manj spisalo šestdeset strani :eek: :worship: :headbang:

lp g.

hja no, to je pa to če si vsak dan tm :worship: :worship:

jah lih damu pršla...

kar se tiče mene pa moje slabe volje....nočm nobenga s tem obremenjevat....sm vs že dost z mojimi problemi.....pa itq bi men blo sam še bl bad...eni veste eni ne...pač tk je.... :closedeyes:

vsak ma kdaj kkšn dan tak, al pa kakšno urco..tk da petnula ne bi o tem da sm vedno zamorjena, k sm bla čist dobre volje cev večer...pač te kdaj kej zbedira...čist normaln a ni? :? morš razmislt pa je....sej bo kmal bolš .)

upam da se vidmo v soboto.... :evilgrin: :rolleyes:

metuljcica, upam da boš hitro prebrodla tele tvoj probleme. Mi smo veseli da si uzameš čs pa nm delaš družbo, ns nasmeješ, karkol... si pa lepo povedala, vsakega kdaj pa kdaj zabedira... ene mal hitrej spusti to, ene bl pozn,ampak, prov zlo sekirat(bohnedej da macolat) se pa ne splača za nič. Sej boš vidla, bo kmal bolje, če pa ne... maš pa ns zmeri na voljo če se hočeš pogovorit(na žalost ti jest kej bl konkretnga ne morm ponudt, sej veš, sm premld :trance_33_sleep: )

uglavnm, sm hotu povedat da ne pustit da te vsak malenkostn problem zabedira ker mamo radi tacga sončka kt si ti :wub:

:friend2: :friend2: :friend2: :friend2: :friend2: :friend2:

lepo se imej na motozboru...pa kej misl na ns, mi bomo skoz nate :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah lih damu pršla...

kar se tiče mene pa moje slabe volje....nočm nobenga s tem obremenjevat....sm vs že dost z mojimi problemi.....pa itq bi men blo sam še bl bad...eni veste eni ne...pač tk je.... :closedeyes:

vsak ma kdaj kkšn dan tak, al pa kakšno urco..tk da petnula ne bi o tem da sm vedno zamorjena, k sm bla čist dobre volje cev večer...pač te kdaj kej zbedira...čist normaln a ni? :? morš razmislt pa je....sej bo kmal bolš .)

upam da se vidmo v soboto.... :evilgrin: :rolleyes:

a sm js kj kriu d si ratala slabe vole? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res mi meglenke švoh delajo pr avtu :unsure:

:lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :kva2: :worship: :worship:

mtka čist mehanik :worship: :worship: :worship: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja no, to je pa to če si vsak dan tm :worship: :worship:

metuljcica, upam da boš hitro prebrodla tele tvoj probleme. Mi smo veseli da si uzameš čs pa nm delaš družbo, ns nasmeješ, karkol... si pa lepo povedala, vsakega kdaj pa kdaj zabedira... ene mal hitrej spusti to, ene bl pozn,ampak, prov zlo sekirat(bohnedej da macolat) se pa ne splača za nič. Sej boš vidla, bo kmal bolje, če pa ne... maš pa ns zmeri na voljo če se hočeš pogovorit(na žalost ti jest kej bl konkretnga ne morm ponudt, sej veš, sm premld :trance_33_sleep: )

uglavnm, sm hotu povedat da ne pustit da te vsak malenkostn problem zabedira ker mamo radi tacga sončka kt si ti :wub:

:friend2: :friend2: :friend2: :friend2: :friend2: :friend2:

lepo se imej na motozboru...pa kej misl na ns, mi bomo skoz nate :004

hvala fingi :friend2:

sm se mela noro super fajn na zboru...čeprou....pač že zveste kmalu....

spoznala ene 8 štajercev en kup primorcov, smo ga prežurali po celi naši obali na polno...... :beer2: pelala se s gsxr-om 1000...je bla kriza je šlo potazadnmu...sm se kr tresla.... :oops:

vem da se za brez veze sekiram, pa tak je...težk je če je človek žalostn, se vleče že en cajt, pa zgleda da se še bo...dobro da mam vas za družbo...da me spravljate v dovro voljo....bom poskusla tak k koky prav še naprej bit vedno nasmejana ko vas vidm :OK:

rada vs mam ker mi stojite ob strani :blush: :blush: :blush: :wub:

dons ne bo nč...se pa jutr vidmo, je prevelka žurka pr sosedi k se poroči...bomo žural...sm sma pršla MS prečekirat za pol urce pa pod tuš, k sm čist od soli

:grim

podrobnosti z zbora zveste jutr...se vidmo an???

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sm js kj kriu d si ratala slabe vole? :whistle: :whistle:

me je zbediralo en kup stvari....ne sekiraj se....je načeloma vse ql...(sicer sm bla proti domu dan tak napsihirana dones).....nisi ti kriv...nimaš bit za kej.. :winkiss: :winkiss:

se opravičujem če po štajersk zavijam, bom še kkšn tedn.... :rolleyes: :naughty: :unsure: :whistle:

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoznala ene 8 štajercev en kup primorcov, smo ga prežurali po celi naši obali na polno...... :beer2: pelala se s gsxr-om 1000...je bla kriza je šlo potazadnmu...sm se kr tresla.... :oops:

ka si pa lezla gor na črnega :whistle:...jst sm že kuj rekla da je zeleni edini pravi :naughty:...sej veš, prave velikosti, oblike, barve,... :whistle:

se opravičujem če po štajersk zavijam, bom še kkšn tedn.... :rolleyes: :naughty: :unsure: :whistle:

prejle dubila sms...fantje pravjo da ga čagajo na puno do nezavesti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm mal kolesaru, pa sm se odloču še mal na zbilje pogledat. že kr lep cajt me ni blo dol, sm že mal pozabu kk je lepo :rolleyes: pa par motorčkov je blo, še posebi mi je padu v oči rumen čoper CAT znamke, zgleda custom. morm priznt da v živo še nism vidu lepšga čoperja, pa čeprov jih je tud pr ns dost, da ne omenjam harleya.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons ne bo nč...se pa jutr vidmo, je prevelka žurka pr sosedi k se poroči...bomo žural...sm sma pršla MS prečekirat za pol urce pa pod tuš, k sm čist od soli

:grim

podrobnosti z zbora zveste jutr...se vidmo an???

no.. pršla si ns mal pogledat.. tko da, neki je blo :D

če mene prašaš si bla pod vplivom substanc :D zdj pa reč kar hočš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no.. pršla si ns mal pogledat.. tko da, neki je blo :D

če mene prašaš si bla pod vplivom substanc :D zdj pa reč kar hočš..

Kolk sm zamudu?

Pa še tukej... Fifty... najlepša hvala za prevoz :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

maš pivo(a) :beer2: v dobrem (sam tok počaki da poštimam, k zdej morm šparat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk sm zamudu?

Pa še tukej... Fifty... najlepša hvala za prevoz :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

maš pivo(a) :beer2: v dobrem (sam tok počaki da poštimam, k zdej morm šparat)

Velik smeha...midva s Kokam sva umirala :lol1: Fiftyu mau metuljcico zajebavu :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk sm zamudu?

Pa še tukej... Fifty... najlepša hvala za prevoz :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

maš pivo(a) :beer2: v dobrem (sam tok počaki da poštimam, k zdej morm šparat)

amm.. zamudu :D jah nevem.. Rokya praš :D mene ni blo tm :whistle: :whistle:

mah fingi.. sj sm ti že reku d se ni treba nč zahvaljevt itd. pa tut častit mi ni treba nč..

drgač pa.. ni za kj :) z veseljem pomagam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik smeha...midva s Kokam sva umirala :lol1: Fiftyu mau metuljcico zajebavu :D :D :D

no.. nism jo nč zajebavov :closedeyes: :rolleyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

kva se smeješ no :D

no Roky, povej mi. a je bla metulčica dons čist prsebna slučajn? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva se smeješ no :D

no Roky, povej mi. a je bla metulčica dons čist prsebna slučajn? :D

LOL :D sorry k mal pozn odpisujem, sm gledov movie :)

Jah dons ji je pa res nadpovprečno dogajal :lol1: ti pa take face vn mečeš, da pokam od smeha...Una je bla zakon

metuljcica: "....blablabla...moji možgani...blablabla"

Fifty: "možgani?"

Fifty: "...tvoji :unsure: "

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm pač mogu mal uporabt smisu za humor.. kar ga pač mam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!