Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji


k0ci

Priporočene objave

ma ti nisi normalen :headbang: :headbang: :headbang: :D

midva se morva pa neki pogovort.... B) tk da bi blo res fajn da se vidmo na zbilah dons ;)

A spet sm jest nenormaln,včer si rekla, da morm bit nenormaln, da sm sploh normaln :lol1:

Kva se morva pogovort, dej mi na sms pošl pa tem poklicu.Lahk pa prideš v Kranj pa greva na kavo...pa šipe rosit :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A spet sm jest nenormaln,včer si rekla, da morm bit nenormaln, da sm sploh normaln :lol1:

Kva se morva pogovort, dej mi na sms pošl pa tem poklicu.Lahk pa prideš v Kranj pa greva na kavo...pa šipe rosit :lol1:

ja sj maš prou :winkiss:

ma neki...nč tazag no...mislm azme je no...ampak dobr...ne lej če s edobimo na zbilah če en pa na msn-ju....trenutno te ni gor.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čis ena neumesna!

Kolk kofeta vi spijete dnevno? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A spet sm jest nenormaln,včer si rekla, da morm bit nenormaln, da sm sploh normaln :lol1:

Kva se morva pogovort, dej mi na sms pošl pa tem poklicu.Lahk pa prideš v Kranj pa greva na kavo...pa šipe rosit :lol1:

that would be me... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čis ena neumesna!

Kolk kofeta vi spijete dnevno? :D

ma ne velik.....sam fora da takoj k pridemo ke enga...pol pa kej druzga pride na vrsto...pr Fiftyju za harmony, pr roky-ju ponavad sam voda(gorenc škrt) :lol1: , fingi koker kdaj....koka že dolg ni blo sm pozabla ka pije.... :kva2: jst pa koker kdaj, pogost orangino uno taprvo ta rumeno ;)

zadovoljiv odgovor??? :naughty:

that would be me... :trance_33_sleep:

Fingi sj veš da te majo za žensko tm :kva2: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm reku d bom prešaltou na deci gostga pa 2 deci vode :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čis ena neumesna!

Kolk kofeta vi spijete dnevno? :D

sej oni ga lahko velik ker prinesejo s seboj kavna zrna v filter vrečkah za čaj in potem imajo za dva tedna tistih 10 zrn, eno minuto namakajo vrečko v vreli vodi potem pa jo posušijo da imajo še za drugič :P

če pa jim primanjkuje denarja pa samo z enim zrnom pomažejo rob šalčke v kateri je vroča voda :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm reku d bom prešaltou na deci gostga pa 2 deci vode :winkiss:

no ql....sory sm pozabla O:-)

sej oni ga lahko velik ker prinesejo s seboj kavna zrna v filter vrečkah za čaj in potem imajo za dva tedna tistih 10 zrn, eno minuto namakajo vrečko v vreli vodi potem pa jo posušijo da imajo še za drugič :P

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne velik.....sam fora da takoj k pridemo ke enga...pol pa kej druzga pride na vrsto...pr Fiftyju za harmony, pr roky-ju ponavad sam voda(gorenc škrt) :lol1: , fingi koker kdaj....koka že dolg ni blo sm pozabla ka pije.... :kva2: jst pa koker kdaj, pogost orangino uno taprvo ta rumeno ;)

zadovoljiv odgovor??? :naughty:

Fingi sj veš da te majo za žensko tm :kva2: :kva2: :lol1:

A dej... jest zmeri sam kapučin pa nč druzga, lohk bi že vedla :closedeyes: :closedeyes:

Haha, ja sej vem...sej sm z ause ženska... sej jest se tud tko počutm že skor :whistle: :rolleyes: hechec

@K0ci:

:slap: :lol1: :lol1: :lol1: a ns ti hodš gledat al kaj? Mislm, nebi mogu bl zadet :slap: :kva2: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa midve s sončece se ne dobiva baje dons... ;)

Dons se ne bo izšlo, žal. No, sej sva na vezi, pa ti javim :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dej... jest zmeri sam kapučin pa nč druzga, lohk bi že vedla :closedeyes: :closedeyes:

Haha, ja sej vem...sej sm z ause ženska... sej jest se tud tko počutm že skor :whistle: :rolleyes: hechec

@K0ci:

:slap: :lol1: :lol1: :lol1: a ns ti hodš gledat al kaj? Mislm, nebi mogu bl zadet :slap: :kva2: :D :D

blonđi oprosti :winkiss: sm pozabla O:-)

a da s etko počutš...se bova midva pogovorila a prou ;)

Dons se ne bo izšlo, žal. No, sej sva na vezi, pa ti javim :winkiss:

valda bejb ni panike :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej oni ga lahko velik ker prinesejo s seboj kavna zrna v filter vrečkah za čaj in potem imajo za dva tedna tistih 10 zrn, eno minuto namakajo vrečko v vreli vodi potem pa jo posušijo da imajo še za drugič :P

če pa jim primanjkuje denarja pa samo z enim zrnom pomažejo rob šalčke v kateri je vroča voda :naughty:

:OK:

to pumoje roky dela ker je baje škrt..

aja ena neumesna.a pozna kdo kšnga skoka pa mohorja tm iz zbilj dragočajne tm nek :rolleyes: ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

to pumoje roky dela ker je baje škrt..

aja ena neumesna.a pozna kdo kšnga skoka pa mohorja tm iz zbilj dragočajne tm nek :rolleyes: ??

ma ne sj nš(moj :lol1: :lol1: :lol1: ) roky je čist fejst dec... :kva2: da ne boš kej zameru spet O:-)

nop ne poznam....koka poznamo ampak skoka pa ne :kva2: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

to pumoje roky dela ker je baje škrt..

aja ena neumesna.a pozna kdo kšnga skoka pa mohorja tm iz zbilj dragočajne tm nek :rolleyes: ??

Dolinarja poznamo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čis ena neumesna!

Kolk kofeta vi spijete dnevno? :D

tud po 7 kofetov dnevno, kdr sm zaspan

pr roky-ju ponavad sam voda(gorenc škrt) :lol1:

Včer sm kavo pa 3 kokakole tko sam sam pššššt

:OK:

to pumoje roky dela ker je baje škrt..

Dej ti zapri, ker me ne poznaš aprov? :closedeyes:

ma ne sj nš(moj :lol1: :lol1: :lol1: ) roky je čist fejst dec... :kva2: da ne boš kej zameru spet O:-)

:whistle: :whistle: :whistle: :grim :wub: :eek:

Dolinarja poznamo :D

Čupa boy :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne velik.....sam fora da takoj k pridemo ke enga...pol pa kej druzga pride na vrsto...pr Fiftyju za harmony, pr roky-ju ponavad sam voda(gorenc škrt) :lol1: , fingi koker kdaj....koka že dolg ni blo sm pozabla ka pije.... :kva2: jst pa koker kdaj, pogost orangino uno taprvo ta rumeno ;)

zadovoljiv odgovor??? :naughty:

Kr vredu bo ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tralalala naredu sm...Pa ne govort kaj sm naredu hihihi :P

CESTITKE ::>

če ne bom mogla spet stvar v svoje roke prjet :D

s5, kwa s5 :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s5, kwa s5 :>

ja spet ja :whistle:

kdaj pol dons?????..res je lpo ke je sonček :rolleyes:

pričakuj kkšne odgovore ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksne odgovore ?

a misls vprasanja ? pa da jest dajem odgovore ?

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa danes ne bo na zbile :trance_33_sleep: tko da me sploh ni treba klicat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksne odgovore ?

a misls vprasanja ? pa da jest dajem odgovore ?

odogovore na moje vprašanje :headbang: :D

mene pa danes ne bo na zbile :trance_33_sleep: tko da me sploh ni treba klicat :)

si zbolu??? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odogovore na moje vprašanje :headbang: :D

si zbolu??? :unsure:

nop. mogu bi se začet učit počas.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nop. mogu bi se začet učit počas.. :)

res se boš učiv zvečer...dobr no človk koker veš :D :D

mitofreak a bi uhka biu mal pred sedmo na zbilah...midva z rokyjem bova tm :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!