Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji


k0ci

Priporočene objave

kurc pa taki kufetkarji, dons popone ni blo nbenga

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Popoldne se šele začenja :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurc pa taki kufetkarji, dons popone ni blo nbenga

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Kva nis poklicu, bi prletu, da bi spet kšno rekla po dolgmu cajtu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene maš spotoma, če greš Fingija pobrat, tko, da se dobiva na unmu parkirplacu k si me za Kranjsko noč odložu :) pa greva poj naprej po Fingija potem pa na Zbilje...Vse je spotoma :D 19.40 bom dol .)

ok, grem kr od doma.. mal sm že pozn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haaaaa :kva2: :kva2: :kva2: kašni smehi dons... pru v Dotiku za mizo... kašne je to Koky strelov :slap: ...Anja, dobra si da si tko prenesla, jest bi ga že poču :xx: :P

Aja, pa sorčy no za tist z avtam... je bla moja ideja O:-) tko da ne drugih grdo gledat :grrr sej ni tok hudo ane? :blush: :friend2: :004

Res sm se najedu tiste pice ... zdej še 3 ure nam mogu zaspat :ninja:

No, Metulcica, Roky, Shark, Soncece pa Fifty... hvala za družbo, prov noro je blo :worship: :worship: :worship: :worship:

Aja, btw... Metulcica, kaj si ga tko tišala za nazaj :naughty: :unsure: :unsure: a se ti je kam mudil :naughty: :naughty: :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, btw... Metulcica, kaj si ga tko tišala za nazaj :naughty: :unsure: :unsure: a se ti je kam mudil :naughty: :naughty: :naughty: :devil:

Vrjetn je avto ušu, ona ga je pa lovila :lol1:

Hehe,Ančk sej veš, daj sam hec ane :) brez zamere, zmeri nm popestriš večere :P

Fifty hvala za prevoz pa vsm ostalim za družbo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haaaaa :kva2: :kva2: :kva2: kašni smehi dons... pru v Dotiku za mizo... kašne je to Koky strelov :slap: ...Anja, dobra si da si tko prenesla, jest bi ga že poču :xx: :P

Aja, pa sorčy no za tist z avtam... je bla moja ideja O:-) tko da ne drugih grdo gledat :grrr sej ni tok hudo ane? :blush: :friend2: :004

Res sm se najedu tiste pice ... zdej še 3 ure nam mogu zaspat :ninja:

No, Metulcica, Roky, Shark, Soncece pa Fifty... hvala za družbo, prov noro je blo :worship: :worship: :worship: :worship:

Aja, btw... Metulcica, kaj si ga tko tišala za nazaj :naughty: :unsure: :unsure: a se ti je kam mudil :naughty: :naughty: :naughty: :devil:

eh si bom zapomnla to :evilgrin: :evilgrin: pismo mi avto spizdite, vi niste normalni :unsure: veš kok je mene skrbel....vi pa umirate od smeha....ja fuck an...dj ne morš :blink: jst sm res misnla polcijo klicat :headbang: :headbang: :headbang:

prvič in zadnjič upam :yes:

ne sj vs mam rada :wub:

kaj sm tišala....nč nism...čist navadn :whistle: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetn je avto ušu, ona ga je pa lovila :lol1:

Hehe,Ančk sej veš, daj sam hec ane :) brez zamere, zmeri nm popestriš večere :P

Fifty hvala za prevoz pa vsm ostalim za družbo :OK:

:lol1:

:lol1: :slap: pismo roky k te bom užgala....ej ne bom pozabla tega.. :headbang:

vem da je hec...sam to je že črni humor :kva2: KJE JE MOJ AVTO???? KA SE SMEJITE, TO NI SMŠEN!!!! :slap: KK JE AVTO KE PRŠU...NČ JASN...KA SE SMJEITE!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh si bom zapomnla to :evilgrin: :evilgrin: pismo mi avto spizdite, vi niste normalni :unsure: veš kok je mene skrbel....vi pa umirate od smeha....ja fuck an...dj ne morš :blink: jst sm res misnla polcijo klicat :headbang: :headbang: :headbang:

prvič in zadnjič upam :yes:

ne sj vs mam rada :wub:

kaj sm tišala....nč nism...čist navadn :whistle: :unsure:

Ma ja no... sej te namo več zajbaval. :blush: :blush: O:-) Sam k je tko fajn tebe gledat k si živčna/jezna/karkol...

Pa sej ti ga nismo spizdil no...sam mal premaknil, k prav oči da ne sme bit parkiran tm na parkirišču :whistle: :whistle:

Tud mi te mamo radi :wub: :wub:

Aja, ja Fifty, hvala za prevoz :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja no... sej te namo več zajbaval. :blush: :blush: O:-) Sam k je tko fajn tebe gledat k si živčna/jezna/karkol...

Pa sej ti ga nismo spizdil no...sam mal premaknil, k prav oči da ne sme bit parkiran tm na parkirišču :whistle: :whistle:

Tud mi te mamo radi :wub: :wub:

Aja, ja Fifty, hvala za prevoz :worship:

fajn gledat ja..da te nam :headbang: :headbang: :whistle:

ja premaknl..res misnla da je biu fotr an :closedeyes: :unsure:

pol me pa še klenar ruga v glavo...haloooo :D :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

:lol1: :slap: pismo roky k te bom užgala....ej ne bom pozabla tega.. :headbang:

vem da je hec...sam to je že črni humor :kva2: KJE JE MOJ AVTO???? KA SE SMEJITE, TO NI SMŠEN!!!! :slap: KK JE AVTO KE PRŠU...NČ JASN...KA SE SMJEITE!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

A kuko je ke pršu? Tkole....

Sorry sam nism se mogu zadržat glede tegale fotošopa k sva se s Fiftyam že v avtu smejala :lol1:

post-6663-1186785670_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kuko je ke pršu? Tkole....

Sorry sam nism se mogu zadržat glede tegale fotošopa k sva se s Fiftyam že v avtu smejala :lol1:

ja res ste se norca z mene delal...ehh..... :( le ka si mislte o men :unsure: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole z avtom je blo smeha ja, čeprav če bi bla v tvoji koži bejb, bi verjet odreagirala podobno :whistle:.

Sam z natakarjem je bila pa svetovna :lol1:

@Roky: nice photoshop :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lepo :004

k ne vem ne vem... :unsure: ta dons je bla pa že na robu ... :grim

Hihi...Na robu tvojih živcov ja :D

Tole z avtom je blo smeha ja, čeprav če bi bla v tvoji koži bejb, bi verjet odreagirala podobno :whistle:.

Sam z natakarjem je bila pa svetovna :lol1:

@Roky: nice photoshop :kva2:

Sej res, še natakar jo je poj zajebavu :lol1: :lol1:

:D

Grem zj movie gledat... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole z avtom je blo smeha ja, čeprav če bi bla v tvoji koži bejb, bi verjet odreagirala podobno :whistle:.

Sam z natakarjem je bila pa svetovna :lol1:

@Roky: nice photoshop :kva2:

a še ti...sj prou :unsure: :D

pismo še natakar ja.....halo.....kaj mi na čelu kj piše...dejte njo jebat v glavo...pa rse nkol nbenga druzga sam mene vedno :BUA: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čer :D

hvala za družbo štiršestka, sončece, roky, koky, fingi, shark..

smeha je blo kr dost :)

glede vožne, ni za kj. pač je biu slb vreme, js mam pa izpit, in z veseljem pelem :)

@Shark.. hahah, tm ti je kr fajn avto zanašal pr železniški :) res lepo plesov avto :rolleyes: zvok maš pa itak hud, sploh pa k so obrati do blokade.. hah :D

@Stroj, ne, ni to nš drugi dom. sam pač se tm dobimo več al mn zmer, poj smo šli pa še v eno picerijo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ka pa vem...vsak dan smo tm ...torej :unsure: :unsure:

Ti si zgleda še zmer tm... (msn pa to :whistle: :whistle: )

Hehe, jaa, skor sm pozabu... shark ma tak zvok k impreza :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si zgleda še zmer tm... (msn pa to :whistle: :whistle: )

Hehe, jaa, skor sm pozabu... shark ma tak zvok k impreza :worship:

ma ja...eh...sm tok zmatrana, sm na vsake pol ure, uro prestavlala če se bo vreme zbolšu da bi šla na šiht...eh...nč nav zgleda...

ma shark ej...a si mogu gas do konca...veš kok je smrdel pol :headbang: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!