Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji


k0ci

Priporočene objave

ni mi jasn zakwa je dz...

pač je :D

s petnulo sm govorila...je reku naj se sami zmenmo pa mu sporočimo..torej....najbolš roky da ti poveš kdaj uhka pa še koga pokličeš če čš...pa fiftyja pokličeš pa mu rečeš tk pa tkt prid pome pa pol še po unga pa je to to ;)

bo šlo?? B)

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se ne jav.Jest predlagam okol 20ih.Dej ga probi ti še enkrat poklicat pa reč, če bi mene tm okol pol osmih pobral :)

jah če ej na motorju človek...je šu do kolega...da gresta še do enga druzga kolega...tk da probi ob ene šestih, pol sedmih še enkrat poklicat ;) ja jst pomoje mal čez sedmo grem, mislm me andrejj pride iskat, da mi navte slučajn mogl avta premaknt :lol1: :lol1: ...tok da vreme pogledam, k me zanima kakšno bo jutr v mariboru da se oblečem temu primerno B)

se vidmo pol... :rolleyes: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahha :>

ne sala sala :>

pac res se mi ne da

pa se stargate gledam :P

ahahahaha :D geek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka zj nben nč ne napiše...jst pa lih damu pršla :whistle: :D

Šele....Jafak kje sta pa bla vidva a,a,a,a :naughty: :naughty: Kdaj bo post v "a je kdo snoč kej dingl-dongl" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele....Jafak kje sta pa bla vidva a,a,a,a :naughty: :naughty: Kdaj bo post v "a je kdo snoč kej dingl-dongl" :D

ja jest sva šla v meka ;)

to ti men povej :unsure: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele....Jafak kje sta pa bla vidva a,a,a,a :naughty: :naughty: Kdaj bo post v "a je kdo snoč kej dingl-dongl" :D

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: awes problem je k ancy tok počas je, da je blo treba podalšat obratovaln čas meka, da je lohka u miru pojedla :P :P :P :P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: awes problem je k ancy tok počas je, da je blo treba podalšat obratovaln čas meka, da je lohka u miru pojedla :P :P :P :P :P :P :P :P

haloooo :D res nism dolg jedla...čak kok časa že palačinke v dotiku jem??? :P haha...pravjo da dve uri al kk že :lol1: :kva2: :hmm:

pa res si ti vse prej naroču...tk da sva isto časa jedla :grim ;) sej vem da je vse hec B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da sta uživala :evilgrin: :naughty: :naughty:

Grem jest zdej spat, lepo se mejte, pa se vidmo dons :yea1: :yea1:

ajdi :blush:

Noč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) :trance_33_sleep: nch ja dans pa vidm da se nebnu nc ne da al je ap se prezgodi :unsure: , ancy pa itk zmatrana tko da tud nau velik od nje :lol: , em ja nch treba it spat jutr je voznja :lol1: :slap: , mejte se pa se slismo vidmo u tork zvecer :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) :trance_33_sleep: nch ja dans pa vidm da se nebnu nc ne da al je ap se prezgodi :unsure: , ancy pa itk zmatrana tko da tud nau velik od nje :lol: , em ja nch treba it spat jutr je voznja :lol1: :slap: , mejte se pa se slismo vidmo u tork zvecer :)

mah...net tok počas dela.....msn mi sploh neče vpisat :unsure: eh...pa sploh ne vem zakaj....dj pa pod tuš....pol pa res ajat...k je kr krizaa :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

ja res nav vlik od mene ja.. ;)

nocko vsem :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lubica-katja...vidš kok se norca delajo..veš ka so mi naredl...ehh... :BUA:

vidm ja da ti tile fantje skoz neki nagajajo :friend1:...jim bo treba začet mal vračat :naughty:

ej a so pršli najini štajerci na dirko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah...net tok počas dela.....msn mi sploh neče vpisat :unsure: eh...pa sploh ne vem zakaj....dj pa pod tuš....pol pa res ajat...k je kr krizaa :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

ja res nav vlik od mene ja.. ;)

nocko vsem :winkiss:

Lahko noč :004 :004

Eeej, res je zmankal zdele za nazaj Rokyjumn kt 5 centimetrov do kolena v desno...ampak do pločnika :ninja: :ninja:

Jao, dons sm mislu da se mi bo sfukal... sploh ne morm prenašat te babe smotane :glare: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč :004 :004

Eeej, res je zmankal zdele za nazaj Rokyjumn kt 5 centimetrov do kolena v desno...ampak do pločnika :ninja: :ninja:

Jao, dons sm mislu da se mi bo sfukal... sploh ne morm prenašat te babe smotane :glare: :glare:

Hehe sm zanalš dau vn, k sm vedu da bosta zajebavala se poj :D :D :D kurc k nism dau kombinezona gor, bi po pločniku potegnu haha :D Sam v desno prov nemorm :closedeyes:

Eh, jebiga, babe pač. Ne bit v njeni družbi pa bo :OK:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč :004 :004

Eeej, res je zmankal zdele za nazaj Rokyjumn kt 5 centimetrov do kolena v desno...ampak do pločnika :ninja: :ninja:

Jao, dons sm mislu da se mi bo sfukal... sploh ne morm prenašat te babe smotane :glare: :glare:

ja.. živ norc :D tko furava v avtu za Rokyam, pa tko računava v ovinku.. hmm, 15cm.. ja 15cm.. sam enkrat FAK, 5cm :D skor je u pločnik zadeu :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.. živ norc :D tko furava v avtu za Rokyam, pa tko računava v ovinku.. hmm, 15cm.. ja 15cm.. sam enkrat FAK, 5cm :D skor je u pločnik zadeu :D hehe

Hehe :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!