Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji


k0ci

Priporočene objave

Ja no, shark je povedu kva je razlike med navadno pa RR ane hehehe :lol1: Zj k je pol leta starejš je pa vsa vesela hehehe :P hecam se,drugač si pa packa tiiiiiiii :lol: :lol: Ja a nis rekla, da se v petk vidmo na Zbiljah :hmm:

Seveda lahk prideš, da se še mal nasmejimo :D Maš dobre kelnarce tm,ob koncu tedna pa med vikendom tabolše delajo :naughty:

no comment..... :evilgrin:

ma ja jst pridm, sam kaj bom edina baba....nbena noče z mano....ma ne hecam se ne more nbena.... :unsure:

kelnarce ja...ufff....me bo pomoje naslednič tk grdo gledala, če pa fuck nos en sendvič pol ure :headbang: :headbang:

čak da kelnarji delajo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah veš, da jest to ne gledam :xx: :whistle:

:lol1:

ne veš, sj ano si včer sam v učke gledu...pa prečekiru zravn še kakšne tangice ma aaa :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no comment..... :evilgrin:

ma ja jst pridm, sam kaj bom edina baba....nbena noče z mano....ma ne hecam se ne more nbena.... :unsure:

kelnarce ja...ufff....me bo pomoje naslednič tk grdo gledala, če pa fuck nos en sendvič pol ure :headbang: :headbang:

čak da kelnarji delajo :naughty:

Bom jest uno tamalo prpelov, da bom imu eno "kost za glodat" hahahah joškepress :lol1:

Sej naslednič bomo pa zahteval tanajbl joškasto pa najdlje bom kovačnke nabirov skup, da bo čimdlje prepognjena :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne sekiri se...si čist fajn..take stvari te ne smejo spravt s tira ;)

hm...si ti en smeško....a se me ne spomnš, sva se že na petrolu spoznala :P :lol1:

ma ja no... bom probov si ne prerezat vseh žil :headbang: hec hec... sej zdej sm spet dobre vole :naughty: :naughty:

hehe, ma a veš da mam resno slb spomin, sm se šele zdele spomnu ja da bi mogu vedt da smo se na petrolu srečal, sam tist je blo itaq sam tk, 10 min chat... učer smo se pa mal dl pogovarjal... no pa ja :blush: priznam, my mistake :blink: :blush:

pol enajstih....zvečer????

ob pol 11 zvečer ja... bom šu z motorjam na šiht pa direkt pol ke nazaj :rolleyes: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še ker motosvetovc nej prleti........bomo zastavco mel kera miza je naša :P

posnemajet sharka namest na ride, mal k jezerčku :grim

Mikavna ponudba, :hmm: morda pa se naslikam tam ob jezercu :grim . Kje se naletite in kdaj :P ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mikavna ponudba, :hmm: morda pa se naslikam tam ob jezercu :grim . Kje se naletite in kdaj :P ?

ej starina... to je za nas mladino.. ne pa za starčke :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne veš, sj ano si včer sam v učke gledu...pa prečekiru zravn še kakšne tangice ma aaa :slap: :lol1:

nč novga.. to usi delamo :OK:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej starina... to je za nas mladino.. ne pa za starčke :whistle:

Sploh ni važna starost maus,sam, da so joške *khm* ženske *khm* :D

Una črna je HUDAAAAA!!! :naughty: :wub:

Una tasuhcana k ma laske do ramen ane.Ja ja una je huda, čeprov sestro ma še boljšo :naughty:

nč novga.. to usi delamo :OK:

:D

Sploh pr Rokyu nč novga ane :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob pol 11 zvečer ja... bom šu z motorjam na šiht pa direkt pol ke nazaj :rolleyes: :blush:

jao........fantki veste da ancy dela nasledn dan zutri.... :kva2:

oki no.....do ene polnoči recmo da bi še zdržal...ampak toj pa tut to....če pa je že dl....... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni važna starost maus,sam, da so joške *khm* ženske *khm* :D

Una tasuhcana k ma laske do ramen ane.Ja ja una je huda, čeprov sestro ma še boljšo :naughty:

Sploh pr Rokyu nč novga ane :lol:

lih z jezika si mi uzeu :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mikavna ponudba, :hmm: morda pa se naslikam tam ob jezercu :grim . Kje se naletite in kdaj :P ?

je ne, sej vem :naughty: :evilgrin:

ej rseno kdaj, ma jst lahk kdrkol od treh naprej...sam resn fantje, če se zmenmo dj ne zamujat tk k včer, oki včer je bla vsaj družba......jutr pa sama pridm...da nam sedela k lipov bog tm nooo :unsure:

ajaa pa še to......da naute preveč od motorjev govorl spet pa od gum :headbang: k pol sm jst lahko sam še tih, in mirno sedim in gledam.....ne morm bit nč pokvarjena :lol1: :lol1: :lol1: hec ludeki.....sm tak angelček O:-)

lih z jezika si mi uzeu :wub: :wub:

tiho......maš babo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao........fantki veste da ancy dela nasledn dan zutri.... :kva2:

oki no.....do ene polnoči recmo da bi še zdržal...ampak toj pa tut to....če pa je že dl....... :whistle:

...si hotla rečt, da bi tud dlje ostala, če bi se poj sexal po grmovjih ane :lol1: :lol:

je ne, sej vem :naughty: :evilgrin:

ej rseno kdaj, ma jst lahk kdrkol od treh naprej...sam resn fantje, če se zmenmo dj ne zamujat tk k včer, oki včer je bla vsaj družba......jutr pa sama pridm...da nam sedela k lipov bog tm nooo :unsure:

ajaa pa še to......da naute preveč od motorjev govorl spet pa od gum :headbang: k pol sm jst lahko sam še tih, in mirno sedim in gledam.....ne morm bit nč pokvarjena :lol1: :lol1: :lol1: hec ludeki.....sm tak angelček O:-)

tiho......maš babo ;)

Zmente se,jest vm pa zvečer povem kdaj bom meu čas,bom pa probov bit točn :) Za včerej se pa opravičujem, da sm mal zamujov sam sm meu opravke :blush: Bomo zj govoril od gumic aprov :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pripadata dve 18-letnici... bo njihov seštevek let lih zame :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pripadata dve 18-letnici... bo njihov seštevek let lih zame :lol1:

Mah tm maš sam mlado meso :naughty: tko, da, če si jebač ti nau težko kej upecat :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej starina... to je za nas mladino.. ne pa za starčke :whistle:

ma dijo bono, edn mora tud take kozle ahtat, kot si ti, ki so še v pubertet :lol1: ,

sam morm pa rečt, de sončne ti pa pašejo :naughty: , te hudooooo pomladijo :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...si hotla rečt, da bi tud dlje ostala, če bi se poj sexal po grmovjih ane :lol1: :lol:

Zmente se,jest vm pa zvečer povem kdaj bom meu čas,bom pa probov bit točn :) Za včerej se pa opravičujem, da sm mal zamujov sam sm meu opravke :blush: Bomo zj govoril od gumic aprov :lol1:

ma ja itq, ka si pa mislu..... :headbang: :lol1:

ja evo recmo ob petih, se strinjate?? tkt je še sonček :whistle:

sam za zvečer pa vsem priporočam bundo.....mene je zebl k mačka........pa trije tipčki....pa ni blo tistga taprauga da bi me mal k seb stisnu pa pogrev :unsure: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dijo bono, edn mora tud take kozle ahtat, kot si ti, ki so še v pubertet :lol1: ,

sam morm pa rečt, de sončne ti pa pašejo :naughty: , te hudooooo pomladijo :lol1: :lol1: :lol1:

mene tud čelada in kombinezon pomladita :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah tm maš sam mlado meso :naughty: tko, da, če si jebač ti nau težko kej upecat :whistle: :D

Roky pazi, ko začne mausi opletat, se začne vse sukat :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajaa pa še to......da naute preveč od motorjev govorl spet pa od gum :headbang: k pol sm jst lahko sam še tih, in mirno sedim in gledam.....ne morm bit nč pokvarjena :lol1: :lol1: :lol1: hec ludeki.....sm tak angelček O:-)

tiho......maš babo ;)

mi se tko al tko pogovarjamo sam od motorjou pa bab :D to se morš navadt.. mugoče kdaj zaidemo "oftopik" :) se zgodi..

eh, to da ma fingi babo sploh ni ovira zanga :) oz. za kergakol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi se tko al tko pogovarjamo sam od motorjou pa bab :D to se morš navadt.. mugoče kdaj zaidemo "oftopik" :) se zgodi..

eh, to da ma fingi babo sploh ni ovira zanga :) oz. za kergakol :D

ej stari...vem jst to...smo včer čist v debato padl......sam bol da sm drugič raj tih k pol sm pa KAO najbl pokvarjena med vsemi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja itq, ka si pa mislu..... :headbang: :lol1:

ja evo recmo ob petih, se strinjate?? tkt je še sonček :whistle:

sam za zvečer pa vsem priporočam bundo.....mene je zebl k mačka........pa trije tipčki....pa ni blo tistga taprauga da bi me mal k seb stisnu pa pogrev :unsure: :(

:unsure: ja madonca,sej nis nč rekva :whistle: Ne sej jest rajš ne stegujem rok, k jih zmeri narobe stegnem pa poj kej v glavo dobim, sej si vidla, da me je una skoz tepla :cry: :D

Roky pazi, ko začne mausi opletat, se začne vse sukat :lol1: :lol1:

:lol1: ni panike, tko kot je Fifty reku, itak ni nkol druge debate k o motorjih al pa babah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej stari...vem jst to...smo včer čist v debato padl......sam bol da sm drugič raj tih k pol sm pa KAO ....najbl pokvarjena med vsemi.... :evilgrin:

to je itq res.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: ja madonca,sej nis nč rekva :whistle: Ne sej jest rajš ne stegujem rok, k jih zmeri narobe stegnem pa poj kej v glavo dobim, sej si vidla, da me je una skoz tepla :cry: :D

:lol1: ni panike, tko kot je Fifty reku, itak ni nkol druge debate k o motorjih al pa babah :lol1:

madonca spet ne štekaš, za kaj maš možgančke... :whistle: :unsure:

jst bi rabla prauga tipčka ob seb :rolleyes:

to je itq res.. :D

to ti še ne veš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madonca spet ne štekaš, za kaj maš možgančke... :whistle: :unsure:

jst bi rabla prauga tipčka ob seb :rolleyes:

to ti še ne veš :P

Ajaaaaaa zj sm pa dojel :lol: Noja sej bo, ti sam glavo pokonc...tko k jo mam jest ...sam kero :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!