Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji


k0ci

Priporočene objave

vidm ja da ti tile fantje skoz neki nagajajo :friend1:...jim bo treba začet mal vračat :naughty:

ej a so pršli najini štajerci na dirko?

vem ja :naughty:

ej ne boš verjela sedim na tribuni...in vidm kapco-suzukijevo...pa jakna tut taprava...aha to bo pa boris...pa sm ga šla pozdravt..pa je reku da so bli celo nedelo še dol...sj nisva neki dolg govorla ;) sj drugi itq niso rekl da bodo pršli :unsure: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč :004 :004

Eeej, res je zmankal zdele za nazaj Rokyjumn kt 5 centimetrov do kolena v desno...ampak do pločnika :ninja: :ninja:

Jao, dons sm mislu da se mi bo sfukal... sploh ne morm prenašat te babe smotane :glare: :glare:

fingiiii...kera baba to...a anja??' una tvoja biuša??? :unsure: :unsure: :unsure:

kok časa ste bli pa še tm...??

roky roky...ka e ti zajebavaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fingiiii...kera baba to...a anja??' una tvoja biuša??? :unsure: :unsure: :unsure:

kok časa ste bli pa še tm...??

roky roky...ka e ti zajebavaš :D

ma ja... res tko reče, a veš kok sm dons že skadila... štir čikee, pa najbl se ji je zdel...

pa pol tko tm kao kadi, sm mislu da bom s stola padu k je bla tok smešna...

jooj, pa ej...raj sm biu stran ubrnen pa jo probov čim mn poslušat k sm biu lih take volje da bi jo napizdiu k prasca za brezveze... sej, k se je s fiftijam v avtu pelala pa jest spredej...sm se hotu nekak h rokiju uvalit da bi me pelov(pa ni hotu k nism meu čelade :( ) pol sm pa mogu trpet not v avtu :BUA:

Dobro jutro :OK: :OK:

aja, pa res sm se smejov k je tko razlagala kok so ženske 3 leta pred moškimi, pa se ji je najbl zdel.... haaaaaa itak, ona je res že odrasla :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja... res tko reče, a veš kok sm dons že skadila... štir čikee, pa najbl se ji je zdel...

pa pol tko tm kao kadi, sm mislu da bom s stola padu k je bla tok smešna...

jooj, pa ej...raj sm biu stran ubrnen pa jo probov čim mn poslušat k sm biu lih take volje da bi jo napizdiu k prasca za brezveze... sej, k se je s fiftijam v avtu pelala pa jest spredej...sm se hotu nekak h rokiju uvalit da bi me pelov(pa ni hotu k nism meu čelade :( ) pol sm pa mogu trpet not v avtu :BUA:

Dobro jutro :OK: :OK:

aja, pa res sm se smejov k je tko razlagala kok so ženske 3 leta pred moškimi, pa se ji je najbl zdel.... haaaaaa itak, ona je res že odrasla :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

sam njej pa res neki ni jasn.....3 leta pred tipi..no ja.....mogoče ene...sam ona pa zih ne :headbang: :headbang:

če primerjaš njo pa tebe...si ti bolj odrasel..čeprou sta oba otročja...sam dobr...sj veš kaj mislm ;)

ne sekiri se zarad nej, k sploh nima smisla....pač jo ignoriraš pa je to to.. B)

jutro tut teb :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja... res tko reče, a veš kok sm dons že skadila... štir čikee, pa najbl se ji je zdel...

pa pol tko tm kao kadi, sm mislu da bom s stola padu k je bla tok smešna...

jooj, pa ej...raj sm biu stran ubrnen pa jo probov čim mn poslušat k sm biu lih take volje da bi jo napizdiu k prasca za brezveze... sej, k se je s fiftijam v avtu pelala pa jest spredej...sm se hotu nekak h rokiju uvalit da bi me pelov(pa ni hotu k nism meu čelade :( ) pol sm pa mogu trpet not v avtu :BUA:

Dobro jutro :OK: :OK:

aja, pa res sm se smejov k je tko razlagala kok so ženske 3 leta pred moškimi, pa se ji je najbl zdel.... haaaaaa itak, ona je res že odrasla :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam njej pa res neki ni jasn.....3 leta pred tipi..no ja.....mogoče ene...sam ona pa zih ne :headbang: :headbang:

če primerjaš njo pa tebe...si ti bolj odrasel..čeprou sta oba otročja...sam dobr...sj veš kaj mislm ;)

ne sekiri se zarad nej, k sploh nima smisla....pač jo ignoriraš pa je to to.. B)

jutro tut teb :winkiss:

O hvala...

sej a veš... ti si tud otročja :P :P :P :P :P O:-) pa sej smo itak usi. Sam če je pa treba bit resn, pa valda da boš an.

Mah ja, sej vem da bo najbolš tko... sej ne da bi se sekirov, sam...na živce mi gre če je ona zravn :doze: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hvala...

sej a veš... ti si tud otročja :P :P :P :P :P O:-) pa sej smo itak usi. Sam če je pa treba bit resn, pa valda da boš an.

Mah ja, sej vem da bo najbolš tko... sej ne da bi se sekirov, sam...na živce mi gre če je ona zravn :doze: :slap:

nzk ;)

ja v vaši družbi pa res ne more bit drgač :P

verjamem :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk kaže za dons....mitofrekau sm že jst pisala..k ma na msn-ju napisan...pa se vi zmente...men pa povejte kdaj naj bom dol..itq sm prej končala k je dž :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons vas se jst mogoce pridem pogledat mal

pa da boste gor na fotelih ne pa dol na unih stolčkih

lol sj tm dol bo dz hehe

mitofreak a greva z avtom ane ? :) Kdaj se zmenva?19.45 @ OMW a bi ti blo kul :hmm:

yes yes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr pridem pa še jz. oz. mi mal pogledat dol :whistle: :whistle: :D

kdaj, kje, nism te vidla :unsure: :unsure: :unsure: aja jutr......haha, kriza se vid da sm sfukana čist.. aja mi pa že doma..eh..dons smo zgodi ja...še fotr mi tk reče: a si ŽE doma?? haha :D

sam sm bla res najbl zaspana an... :BUA:

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj, kje, nism te vidla :unsure: :unsure: :unsure: aja jutr......haha, kriza se vid da sm sfukana čist.. aja mi pa že doma..eh..dons smo zgodi ja...še fotr mi tk reče: a si ŽE doma?? haha :D

sam sm bla res najbl zaspana an... :BUA:

Ha, sam res, kaj pa je narobe da ste tok zgodi dam pršli? :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, sam res, kaj pa je narobe da ste tok zgodi dam pršli? :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

ja eni smo zaspani..drugi se pa prilagajajo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj, kje, nism te vidla :unsure: :unsure: :unsure: aja jutr......haha, kriza se vid da sm sfukana čist.. aja mi pa že doma..eh..dons smo zgodi ja...še fotr mi tk reče: a si ŽE doma?? haha :D

sam sm bla res najbl zaspana an... :BUA:

As mela avto kej popisan hahahha. Hotla mau z brisalci pobrisat :lol1:

minca, kdo to MI pridemo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

As mela avto kej popisan hahahha. Hotla mau z brisalci pobrisat :lol1:

minca, kdo to MI pridemo :D

nism....joj...sam sm mogla ker če ne sploh vn neb vidla, če je bla rosa :headbang:

pa ne me jebat spet :D me je kelnar spet zajebavov...sploh ne vem zakaj spet mene :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Roky, poj smo se šenkrat skor srečal.. tm pod jelenovmu klancam na križišu :D hehe..

js sm šu glih vn iz križiša, vidva pa notr :P

js grem žret.. lačn sm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:> ejga fifty kwa si pa tok pocas furou :> lol mi2 sva te takoj ujela hahahaa :>

roky tale drift je biu pa sam zate hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:> ejga fifty kwa si pa tok pocas furou :> lol mi2 sva te takoj ujela hahahaa :>

roky tale drift je biu pa sam zate hehe

hah.. res lažeta.. pa nista me mela šans ujet.. doklr nism poj js za tistmu golfam pelou.. jajca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!