Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji


k0ci

Priporočene objave

ja itak ja....sam na dveh koncih ne bo mogu bit :grrr

pozdravl se bomo pa itak...pa koga mi boš še predstavla? :whistle:

haha...bi rada koga spoznala a... :naughty:

jah rokyja baje poznaš, pol ne vem kdo bo, najbrž še fifty, al pa ne...k se mu nav dal ka pa vem :unsure: pol za fingija tut ne vem, mogoče mitofreak pride al pa koky....ne vem ktere poznaš :D miha zgleda že poznaš al kako? B) aja pa andrejj valda... :yes:

mogoče se še shark357 prmaja če mu bo zapasal mal zafrkancije.. :OK: Sončece mi je pa rekla da še sporoči kk pa kaj.. ;)

evo to je folk k je večinoma dol....pa k ga poznam...aja pa občasno je še Gizmo pa njegova druščina....pa še par folka z MS k sm ga sam tk bežno spoznala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha...bi rada koga spoznala a... :naughty:

jah rokyja baje poznaš, pol ne vem kdo bo, najbrž še fifty, al pa ne...k se mu nav dal ka pa vem :unsure: pol za fingija tut ne vem, mogoče mitofreak pride al pa koky....ne vem ktere poznaš :D miha zgleda že poznaš al kako? B) aja pa andrejj valda... :yes:

mogoče se še shark357 prmaja če mu bo zapasal mal zafrkancije.. :OK: Sončece mi je pa rekla da še sporoči kk pa kaj.. ;)

evo to je folk k je večinoma dol....pa k ga poznam...aja pa občasno je še Gizmo pa njegova druščina....pa še par folka z MS k sm ga sam tk bežno spoznala :D

roky-ja,fingija, koky-ja , mihata poznam:grim...fifty-ja,mitofreak-a,andreja, sharka pa ne poznam :lol:....no,bom vidla kdo mi mi znan,pa bom sama ukrepala :whistle: ....tko da tisti k me ne poznate.....bi prosila, če bi šlo, da se me ne ustrašite :lol:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, pol pa ql...on je pa itq že ustaljen v naši družbi :D je biu že ene parkrat dol.... ;)

včer je res delu en kelnar k mu je najbl podobn, a ni tko fantje?? :D

men je kdo podobn :unsure:

kva sm popoulan posnemajo me :naughty:

aha....no k on se je z mano menu :slap: ...prov...da pol vem, da ne bo pr naju :grim

ne ne ne bom pr vama ampak med vama :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miha, who??? k ta miha z MS tut pride baje... :unsure:

pol se pa vidmo ;) ..ej kofetkarji midva z andrejj-em bova dol najbrž neki čez sedem se men zdi....al pa kej tazga...

kdaj se pa vi prmajate??

jst bi mogla pa na šiht pa je vreme za en drek... :?

js težko če dons pridm.. ukol 19ih sm u LJ zmenen za pjačo.. tko da nevem kdaj pridm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky-ja,fingija, koky-ja , mihata poznam:grim...fifty-ja,mitofreak-a,andreja, sharka pa ne poznam :lol:....no,bom vidla kdo mi mi znan,pa bom sama ukrepala :whistle: ....tko da tisti k me ne poznate.....bi prosila, če bi šlo, da se me ne ustrašite :lol:

:D

ta hude madrfakrje ne poznaš.. c c c :D

men je kdo podobn :unsure:

kva sm popoulan posnemajo me :naughty:

js se neb s tem hvalu.. k tip zgleda u izi gay :whistle: :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta hude madrfakrje ne poznaš.. c c c :D

js se neb s tem hvalu.. k tip zgleda u izi gay :whistle: :whistle: :D

:lol: mogoče vas pa še bom kdaj :whistle:

za andreja pa vem kater je :grim

:naughty: :naughty:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Roky & Mitofreak: a mi lohk en od vaja dons na zbile prnese Windowse, pa še SP2.. morm format udart :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobis xpje originel, sp2 originel, kodo originel (sicer bos mogu pohekat...bom ti povedu:> ), pa slovenian interface pack ce ces

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobis xpje originel, sp2 originel, kodo originel (sicer bos mogu pohekat...bom ti povedu:> ), pa slovenian interface pack ce ces

ne rabm slovenian pack :D poj se še mn znajdm :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet kitajščina :headbang: :unsure:

grem počivat...se vidmo zvečer... ;)

ob 16:14 sm biu na pumpi v Šk.Loki. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 16:14 sm biu na pumpi v Šk.Loki. :trance_33_sleep:

ja sje si vidu da sm doma..ka si pa pol hodu :slap: :D

pa btw roky bo tut na zbilah sam dele je lih s šihtom nehu.....ka pa ti mitofreak???

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta hude madrfakrje ne poznaš.. c c c :D

jej jej......je za luno a da vs ne pozna :lol1: :lol1: k da ste KAO tok pomembni :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajm bek :>

je slo fajn mim drekfabrke jaja :>

Res sm celo pot mislu, da mi blendaš :unsure: Poj pa nism vedu kvaj narobe,sm mislu, da bova mogla akumolator menjat :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil na zbiljah z lubico okol 19:20 ure pa ni blo nobenga :unsure:

:naughty: :naughty: jst pa ancy sva bla ze od 10 do 7h dol tko da ne wem kje si ti gledu al pa kam si gledu :glare: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jz sm že doma :whistle:

lepo vaju je blo spoznat....fifty pa mitofreak....sam mal sm zamešala imena pomojem :grim :rolleyes: ....

jah.. enako, kokr smo se pač spoznal.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!