Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji


k0ci

Priporočene objave

:unsure: sej smo ob 23h tja pršli pa ob 0.00 šli :D greva jutr na Bled na kavo? :)

če bo čas.. ju3 je formula :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko okol 15h, te pokličem prej .)

jah, formula je glih takrt :D hehe..

ob 14ih štart, ukol 15:30 pa pridejo v cilj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, formula je glih takrt :D hehe..

ob 14ih štart, ukol 15:30 pa pridejo v cilj :D

Boš pa magar mal za mano pršu na Bled :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wa, smo se najdl z Ven0mom :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Waaa stari...končn vas spet vido po dolg času...:D pijan sm pa tut ko zmaj eeee

sj, mene pa nč povabl :D res ste pujsi.. oink oink :D hehe

ey stari k bo aprilka u redu te bom jz povabu :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff :drunk: :drunk: :drunk: matr me glava boli.... andrejj drugč mi ne kr dajat pjače ;)

kofetkarji dons se pa vidmo če boste kej tm... :yes:

:bounce: :drunk: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff :drunk: :drunk: :drunk: matr me glava boli.... andrejj drugč mi ne kr dajat pjače ;)

kofetkarji dons se pa vidmo če boste kej tm... :yes:

:bounce: :drunk: :drunk:

:unsure: :unsure: :rolleyes: pa zkaj pol jst kriu ce je teb pasal? em sej so ble sladke saj neki an :whistle: :whistle:

:drunk: (ta smesk me pa mal spominja na uceri) :P O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: :unsure: :rolleyes: pa zkaj pol jst kriu ce je teb pasal? em sej so ble sladke saj neki an :whistle: :whistle:

:drunk: (ta smesk me pa mal spominja na uceri) :P O:-)

jah....če je kr dajav limonce men..pa sm rekla da mam dost pa še kr...kaj nej pol če so ble pa res dobre O:-) :xx:

zajebavi ti mene...k da si biu ti kej bolš...edino prednost maš k si navajen.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff :drunk: :drunk: :drunk: matr me glava boli.... andrejj drugč mi ne kr dajat pjače ;)

:bounce: :drunk: :drunk:

Eyo...sva že dva moja je k ekvator...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metulčica je itak pjana že po enmu deciju mošta :D haha

ja ja sj ti že veš k da smo kdaj skp pil... :naughty: mormo kdaj...haha....bo andrejj povedu....sj jst ne vem kolk sm spila :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a d boš poj spet taka k takrt na zbilah?? :D da se v teb prebudi "the beast" :D haha .. (mimogrede, tko je drgač ime mojmu AX-u ^^ >>>THE BEAST<<<) ^^ a ni kjut :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a d boš poj spet taka k takrt na zbilah?? :D da se v teb prebudi "the beast" :D haha .. (mimogrede, tko je drgač ime mojmu AX-u ^^ >>>THE BEAST<<<) ^^ a ni kjut :D haha

hahaha....ka pa veš kaj me prime...mogoč bi bla pa res :naughty: :lol1: :kva2: :kva2: ful kjut res :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha....ka pa veš kaj me prime...mogoč bi bla pa res :naughty: :lol1: :kva2: :kva2: ful kjut res :grim

sploh nam prašou kašna si bla učer :D

zih si bla taka k "wonder woman" :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh nam prašou kašna si bla učer :D

zih si bla taka k "wonder woman" :D hehe

haha....jah ne vem kakšna sm bla.... :unsure: :unsure: :unsure: vem sam da smo na miz plesal :naughty: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha....jah ne vem kakšna sm bla.... :unsure: :unsure: :unsure: vem sam da smo na miz plesal :naughty: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

haha... kr po miz.. opa :D

morm spet kdaj tisto kelnarco vidt k pleše po miz.. žoka obvlada sceno :D

zate pa nevem kuko plešeš.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha... kr po miz.. opa :D

morm spet kdaj tisto kelnarco vidt k pleše po miz.. žoka obvlada sceno :D

zate pa nevem kuko plešeš.. :D

ehhh.....če so me pa zvelkl....k itq je bla družba fajn..še moj optik je biu tm :kva2: :lol1: :lol1: najhujš tista, ja sj ti si pa moja stranka...KAJ SM???hahahaahaha :lol1: :slap: :lol1: k sm lih prou vedla ka se dogaja okol mene... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehhh.....če so me pa zvelkl....k itq je bla družba fajn..še moj optik je biu tm :kva2: :lol1: :lol1: najhujš tista, ja sj ti si pa moja stranka...KAJ SM???hahahaahaha :lol1: :slap: :lol1: k sm lih prou vedla ka se dogaja okol mene... :lol1:

optik.. haha :D a ti je kj cilinde pogledov? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

optik.. haha :D a ti je kj cilinde pogledov? :hmm:

ma ne smo ga skp pil...haha... :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: najbolš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne smo ga skp pil...haha... :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: najbolš...

in kaj je kle dobrga da ga z optikam piješ? :D haha.. lohk si sam v skbeh da ti nkol nav vida zbolšov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je kle dobrga da ga z optikam piješ? :D haha.. lohk si sam v skbeh da ti nkol nav vida zbolšov :D

mi ga pa ne more....ja tk je bla družba fajn an andrejj ;)

najbolš tista nakonc...če tega ne spiješ pol ne greva....pa sm mogal spet pit :BUA: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!