Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji


k0ci

Priporočene objave

Morva kšn dan mau prej it, da bova še kej sonca ujela na trauci, hehe :)

itak bi svetu v hrbt :D pa še ke bi pršu vs prešvican.. :whistle:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js si morm ubavt ene hlače.. pa to :)

Cordura al ledr? :hmm:

Matr ei, kva sm dons pizdiu tm naprej od Planine k so uni ovinki k si mal ušu, ti res nimaš vseh blokad notr, jest sm se matrov, pa komi do 127km/h prlezu, zadnč sm šu 136, sam k poj moči zmanka :D morm čimprej rave pa krivino :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo je kr gut ja :D

pol pa kr spizdu dam...namest da bi pocaku tko k je roky :headbang: :fight1: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cordura al ledr? :hmm:

Matr ei, kva sm dons pizdiu tm naprej od Planine k so uni ovinki k si mal ušu, ti res nimaš vseh blokad notr, jest sm se matrov, pa komi do 127km/h prlezu, zadnč sm šu 136, sam k poj moči zmanka :D morm čimprej rave pa krivino :)

eh tisti ovinki so bl tko no.. mal švoh sm vidu drgač.. k je blo že temno :D js pa s črnmu vizirjam.. tko da snim čist na polno vozu.. šu sm ene 85% :) pa še nimam ovinkov naštudiranih pa nč..

DEX je šu itak kuj mem :) sam da je dobu prvo šanso da me "pajsne" :D hehe

tist tip z duke II, je šu pa poj mem... na konc tistih ovinkov, k sm tebe začeu čakat :D sj ta na KTMu lohk potrdi da sploh nism šu hitr :) pa na dveh ovinkah nism meu niti prbližn prave linije, k sploh nism dobr vidu ceste zarad črnga vizirja.. :D

drgač pa ledr hlače :) s kolenčniki.. pač ceu kobi rabm.. komplet :)

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh tisti ovinki so bl tko no.. mal švoh sm vidu drgač.. k je blo že temno :D js pa s črnmu vizirjam.. tko da snim čist na polno vozu.. šu sm ene 85% :) pa še nimam ovinkov naštudiranih pa nč..

DEX je šu itak kuj mem :) sam da je dobu prvo šanso da me "pajsne" :D hehe

tist tip z duke II, je šu pa poj mem... na konc tistih ovinkov, k sm tebe začeu čakat :D sj ta na KTMu lohk potrdi da sploh nism šu hitr :) pa na dveh ovinkah nism meu niti prbližn prave linije, k sploh nism dobr vidu ceste zarad črnga vizirja.. :D

drgač pa ledr hlače :) s kolenčniki.. pač ceu kobi rabm.. komplet :)

Hehe, a ti si biu ta :) Nism biu zihr, vedu sm da si motosvetouc, sam nism biu cist zihr ce Fifty :D

Drugac pa prva sansa je bla ze velik prej, sam sm meu rezervo nakoncu, pa nism teu furat cez 6k rpm :D Drugac tam leti med 150 in 200 :D

Kdaj spet prideta na ride, je kr zanimiv a? :D

Pa jst bi tut mogu enkrat u te zloglasne zbilje prit, sploh ne vem kje je to :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugac pa prva sansa je bla ze velik prej, sam sm meu rezervo nakoncu, pa nism teu furat cez 6k rpm :D Drugac tam leti med 150 in 200 :D

Kdaj spet prideta na ride, je kr zanimiv a? :D

Pa jst bi tut mogu enkrat u te zloglasne zbilje prit, sploh ne vem kje je to :rolleyes:

Sam a ni tm mau preveč razfukan asfalt za take hitrosti :D :hmm:

Če bo čez vikend lep vreme pa, če bo Fifty za akcijo vs prideva spet mau pogledat, je zanimiv jap, fajn družba :)

Če znaš pridt do Medvod nebo problema, ker greš na krožnem v Medvodah samo prvi izvoz (gledano Ljubljana - Kranj) vn in naravnost do konca gmajne potem pa cesta poteka prednostna desno in zaviješ desno pa po enmu klancu navzdol pa si tm :) Čene se pa v Medvodah dobimo pa gremo skup do Zbilj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja asfalt ni najbolsi, sam ovinki so pa dobri.. Poznat je treba cesto, da ves kaj pricakujes, da te kej ne preseneti.. :)

No zmenjeno, se enkrat dobimo pa picimo do zbilj, da vidim kaj pa tam dogaja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, a ti si biu ta :) Nism biu zihr, vedu sm da si motosvetouc, sam nism biu cist zihr ce Fifty :D

Drugac pa prva sansa je bla ze velik prej, sam sm meu rezervo nakoncu, pa nism teu furat cez 6k rpm :D Drugac tam leti med 150 in 200 :D

Kdaj spet prideta na ride, je kr zanimiv a? :D

Pa jst bi tut mogu enkrat u te zloglasne zbilje prit, sploh ne vem kje je to :rolleyes:

hah, yap, js sm biu :D

js grem lohk itak čez tiste ovinke "na polno" k mi nkamr ne gre motor :D hehe

sam dons sm mal švoh vidu, k je bla že tema :whistle:

amm, mah, men se asvalt ni zdeu tko problematičn :D pač mal te ruka.. toj pa use :D še bol zanimiv :P sj poj je en ovink lep :D hehe

lohk pridš kdaj na zbile ja.. :) gremo na eno pjačo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zmenjeno, se enkrat dobimo pa picimo do zbilj, da vidim kaj pa tam dogaja :D

Okej, ti sam PM pošl, vrjetn se pa še prej kej na ridah vidmo pa se bomo zmenil .)

Fifty, kako se ti zdi un Arlen Nessov kombinezon :hmm: cena je ful uredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, ti sam PM pošl, vrjetn se pa še prej kej na ridah vidmo pa se bomo zmenil .)

Fifty, kako se ti zdi un Arlen Nessov kombinezon :hmm: cena je ful uredu

yap, 330€ je kr ql ja. sam je črn.. toj še bl vroče pizda :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yap, 330€ je kr ql ja. sam je črn.. toj še bl vroče pizda :D haha

Vsaj paše na vse barve motorjev hehe...Pa mislm, da je to sam simbolična slika,sigurn majo še kšno barvo :) drgač pa tud v mojmu je vroče k ps :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj paše na vse barve motorjev hehe...Pa mislm, da je to sam simbolična slika,sigurn majo še kšno barvo :) drgač pa tud v mojmu je vroče k ps :D

poj bom goust rajdr :D pa še mojo ex čelado dam gor :D črna čelada + črna šipca :D hehe

sja ne.. že teb je vroče.. kuko bo šele men :D js sm pa še tak da mi je tko al tko skos vorče.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poj bom goust rajdr :D pa še mojo ex čelado dam gor :D črna čelada + črna šipca :D hehe

sja ne.. že teb je vroče.. kuko bo šele men :D js sm pa še tak da mi je tko al tko skos vorče.. :)

Sej če ma dobr zračenje poj ti med vožnjo nebo nč vroče, vsaj men prijetno piha notr, sam semaforji so bl kurc :) drgač pa ni panike.Cena se mi zdi res ful uredu, se splača pogledat, če ga rabš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če ma dobr zračenje poj ti med vožnjo nebo nč vroče, vsaj men prijetno piha notr, sam semaforji so bl kurc :) drgač pa ni panike.Cena se mi zdi res ful uredu, se splača pogledat, če ga rabš :)

sj glih to.. se splača it pogledat ja :D sam nevem kok ma kj zračenja tole.. :D moj "kolega" se bo scvru :D bo mela žoka kuhano klobaso za kusiu :D hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj glih to.. se splača it pogledat ja :D sam nevem kok ma kj zračenja tole.. :D moj "kolega" se bo scvru :D bo mela žoka kuhano klobaso za kusiu :D hahaha

Tapravo kranjsko klobaso bo dobila :lol1: Arlen Ness drgač ni slaba firma, je med boljšimi zato dvomm, da tale kombinezon sodi med cheap izdelke.En dan se used v avto pa pejt pogledat :) pa probi pa boš vidu na čem si .)

A maš ti mogoče igrco Super-Bikes: Riding Challenge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tapravo kranjsko klobaso bo dobila :lol1: Arlen Ness drgač ni slaba firma, je med boljšimi zato dvomm, da tale kombinezon sodi med cheap izdelke.En dan se used v avto pa pejt pogledat :) pa probi pa boš vidu na čem si .)

A maš ti mogoče igrco Super-Bikes: Riding Challenge

ja.. bi šu pogledat če bi znou do ke pridt :whistle:

nop nč več.. sm se jo naveličou k je prelahka špila :D hehe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.. bi šu pogledat če bi znou do ke pridt :whistle:

nop nč več.. sm se jo naveličou k je prelahka špila :D hehe..

Če me uzameš sabo, bom priskrbeu GPS pa bova sam utipkala pa naja bo do obešalnika prpelal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me uzameš sabo, bom priskrbeu GPS pa bova sam utipkala pa naja bo do obešalnika prpelal :P

ampak js ga nam ubogou.. k bo reku levo.. ne bom hotu it :D kaj bo pa poj? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak js ga nam ubogou.. k bo reku levo.. ne bom hotu it :D kaj bo pa poj? :whistle: :whistle:

poj pa lahko sam še upava, da na desni strani nau prepad :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poj pa lahko sam še upava, da na desni strani nau prepad :lol1: :lol1:

res je :D

jah, lohk se gre enkrat mal pogledat.. šoping pa to :D sj gre lohk še kšn zravn, če glih hoče takrt it :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je :D

jah, lohk se gre enkrat mal pogledat.. šoping pa to :D sj gre lohk še kšn zravn, če glih hoče takrt it :D

Kdaj maš pa ti to kej v planu :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj maš pa ti to kej v planu :hmm: :)

nimam pojma :D morm še premislt.. ampak ne kj kmal :D saj pumoje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam pojma :D morm še premislt.. ampak ne kj kmal :D saj pumoje..

Okeeeeej :P

Nč stari,grem spat.Se slišmo popoldne.Lahko noč :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jst bi tut mogu enkrat u te zloglasne zbilje prit, sploh ne vem kje je to :rolleyes:

ja ja ti kr prlet.....res the best...da spoznam še ostale ridaše :yea1: ......k mi jih do zdej še ni uspel spoznat :unsure: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!