Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji


k0ci

Priporočene objave

Cordura al ledr? :hmm:

Matr ei, kva sm dons pizdiu tm naprej od Planine k so uni ovinki k si mal ušu, ti res nimaš vseh blokad notr, jest sm se matrov, pa komi do 127km/h prlezu, zadnč sm šu 136, sam k poj moči zmanka :D morm čimprej rave pa krivino :)

...a nis ti mene zadnč nek spraševal...vsaj zdi se mi, nism bil čis pr seb!

Hehe, a ti si biu ta :) Nism biu zihr, vedu sm da si motosvetouc, sam nism biu cist zihr ce Fifty :D

Drugac pa prva sansa je bla ze velik prej, sam sm meu rezervo nakoncu, pa nism teu furat cez 6k rpm :D Drugac tam leti med 150 in 200 :D

Kdaj spet prideta na ride, je kr zanimiv a? :D

Pa jst bi tut mogu enkrat u te zloglasne zbilje prit, sploh ne vem kje je to :rolleyes:

Eyo bova šla kdaj skup gor!

res je :D

jah, lohk se gre enkrat mal pogledat.. šoping pa to :D sj gre lohk še kšn zravn, če glih hoče takrt it :D

Hehe ja jz bom mogu tut kmal u šoping...kombinezon pa take stvari...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, mors prit kej na ride a ne :evilgrin:

Gor je skoz akcija :D

Ne sam enkrat pa res pridem, mal spremlam to temo obcano in me ze firbec matra :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, mors prit kej na ride a ne :evilgrin:

Gor je skoz akcija :D

Ne sam enkrat pa res pridem, mal spremlam to temo obcano in me ze firbec matra :)

sj sm bla ene parkrat dj pa na žalost zarad drugih razlogov nočm.... :BUA: pa vem da je fajn družba...sj osa me je povabu gor k bo kozla cmaru sam ne vem...bomo vidl :unsure: :hmm: in pol nbenga ne vidm več edin če kdo na zbile prleti :yea1:

je zanimiv ja.....LE ZAKAJ FANTJE AN :lol1: :kva2:

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hola banda!

učer sva skočila z tulipm u vaš konc pofirbcat pa na kofija...

okol pol šesth so užival še 3 tm... Gdo od kle? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hola banda!

učer sva skočila z tulipm u vaš konc pofirbcat pa na kofija...

okol pol šesth so užival še 3 tm... Gdo od kle? :naughty:

nop...pomoje da ne...k naši kofetkraji so bli tkt na ridah....ta teden bodo pomoje bl po osmi tm(ker jst delam do osmih.......pol pa nben ne pride prej..hahahahaha...joke :lol1: )

so bli pa predvčerajšnim eni motoristi tm...baje lih z motozbora nek na štajerskem......in so ga fantje kr lepo pili....ne vem kk to paše skp, motor pa per :BUA:

kdo od tle??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nop...pomoje da ne...k naši kofetkraji so bli tkt na ridah....ta teden bodo pomoje bl po osmi tm(ker jst delam do osmih.......pol pa nben ne pride prej..hahahahaha...joke :lol1: )

so bli pa predvčerajšnim eni motoristi tm...baje lih z motozbora nek na štajerskem......in so ga fantje kr lepo pili....ne vem kk to paše skp, motor pa per :BUA:

kdo od tle??

100% jz!! Aja sam kurc nism mel motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, mors prit kej na ride a ne :evilgrin:

Gor je skoz akcija :D

Ne sam enkrat pa res pridem, mal spremlam to temo obcano in me ze firbec matra :)

eh, nč kj posebnga :D sam pjačka pa to.. podobn k na ridah na travci,, sam da si tukaj bolj "uradno na pjači" :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a nis ti mene zadnč nek spraševal...vsaj zdi se mi, nism bil čis pr seb!

Eyo bova šla kdaj skup gor!

Hehe ja jz bom mogu tut kmal u šoping...kombinezon pa take stvari...

Ja sprašvov sm te za kok mi prodaš rave pa krivino + dušilc.Več mi povej na PM .)

hola banda!

učer sva skočila z tulipm u vaš konc pofirbcat pa na kofija...

okol pol šesth so užival še 3 tm... Gdo od kle? :naughty:

Nope,tist cajt smo komi na ride pršli :) smo bli okol 9ih poj dol,vsaj jest,20 minut.Poj sm pa letu domov žreeeeet :P

Dex, ti sam prlet bomo kšno rekl pa lahk se tud kam zapeljemo :OK: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky, sm vidu d si me klicou 5min nazaj.. kaj si hotu :) zdele sva bla skokam glih na pjač na zbilah :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky, sm vidu d si me klicou 5min nazaj.. kaj si hotu :) zdele sva bla skokam glih na pjač na zbilah :OK:

Pa nč poklicala :cry: jest sm biu pa doma pa mi je blo dougcajt pa sm mislu, če greva km na pjačo, zato sm te klicu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifty sm reku če roka pokličeva,sam sva mislna da spiš... :unsure: :rolleyes:

Nope :) eh bom pa dons doma.Fifty a ti še km greš ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifty sm reku če roka pokličeva,sam sva mislna da spiš... :unsure: :rolleyes:

zajebu sm....se ti bom oddolžu roky :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k bo dons začeu dž.. bo pač padou :D (to sm povedou politično) :D

nevem pa kdaj bo nehou :) nop, js negrem dons nč.. še uprašane če bom zvečer km šu. pumoje tut to ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dons dezja ne bo, jest mam vožno dons :OK:

bo dž.. čeprou vidm da se sam nabira gor v avtriji.. glih čez mejo.. tm so ene nevihte u izi :D možn da to sm pride.. :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!