Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji


k0ci

Priporočene objave

:OK: probi okol 17h

Čist neki novga pr njemu ane :lol1:

yap :D

dons bom js tut pršu ob 17ih.. Roky ti kr poklič k se gre.

pred tem morm spet travo pokosit :D

poj ukol 20ih grem pa mal do sestrične na obisk, poj pa spet pridm nazaj na Zbile :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

ja no ce bom skos z vami tiste pedrske zganjo nau dobr :>

:winkiss: :whistle: :whistle:

No no kdo je pa biu glavni pobudnik :lol1: :whistle:

yap :D

dons bom js tut pršu ob 17ih.. Roky ti kr poklič k se gre.

pred tem morm spet travo pokosit :D

poj ukol 20ih grem pa mal do sestrične na obisk, poj pa spet pridm nazaj na Zbile :D hehe

Okej.rečva tkole...Ob 16.50 OMW,zmenjenu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no kdo je pa biu glavni pobudnik :lol1: :whistle:

nvm kdo je meu bejbo zravn sebe :P

niblamojaampakvseen :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nvm kdo je meu bejbo zravn sebe :P

niblamojaampakvseen :>

pač jebač.. nimaš kj :D haha

@Roky.. Čuj ti, zmenjenu je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ste mel kej mokre ritke :P

ja včer sm se še jst pol oglasila...in prletim ke....in res edina baba, pa sedem tipov, pol so se pa trije mene ustrašl pa pobegnl :? :D

ej jernej al ka si že pa matex......dj mi vidva naslednič častita orangino(ta prvo ta rumeno :OK: ).....sm za vaju založila....oki?

kuga...??? a spet bom edina baba.....eh.....vse jst fašem pol :xx: uuuu šit bol da sm tih k če ne bo dons še ena porcija... :D

ej Fifty.....povej model sm angelček an? O:-)

pa folk jst tm sdim k včer....me rit ne boli...pa še fajn mehko je...pa še noge lahk stlačm kamor jih čm... :OK:

sam kelnarca je bla pa zakon, prou the best..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk sam veste da je dons petek 13. :hmm: dj fantje pazte na cest......folk je zmešan....pazte se mene :lol1:

sam je pa res petek.......petek je začetek, vikend se smeji(un komad a veste) :kva2:

sory mal dogaja, dons bo še smeha....sam da nam sendviča spet kao dve uri jedla :slap: :lol1:

aja ej Roky...glede une zastave da bi kot transparent...bom poskusla zrihtat....sam zna trajat k to pr mojmu fotru...katastrofa...

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ste mel kej mokre ritke :P

ja včer sm se še jst pol oglasila...in prletim ke....in res edina baba, pa sedem tipov, pol so se pa trije mene ustrašl pa pobegnl :? :D

ej jernej al ka si že pa matex......dj mi vidva naslednič častita orangino(ta prvo ta rumeno :OK: ).....sm za vaju založila....oki?

kuga...??? a spet bom edina baba.....eh.....vse jst fašem pol :xx: uuuu šit bol da sm tih k če ne bo dons še ena porcija... :D

ej Fifty.....povej model sm angelček an? O:-)

pa folk jst tm sdim k včer....me rit ne boli...pa še fajn mehko je...pa še noge lahk stlačm kamor jih čm... :OK:

sam kelnarca je bla pa zakon, prou the best..... :grim

sj jernej je dou dnar na mizo pumoje. tko da on je plačou :D

a dons boš spet edina? prpel še kšno kolegico ane :rolleyes:

lol, ne nis anglčk :D še zdelč ne..

:hmm: a rit te je bolela? ej mitofreak.. a si ji ti kj na skrivaj delou tm?

in zakaj je kelnarca zakon? :D js sm sam čakou kdaj se bo tist tm podrl k se je usedla na rob tistga dvoseda.. a kva je že tist :D sm sam čakou kdaj bo mitofreka u zrk vrgl.. haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj jernej je dou dnar na mizo pumoje. tko da on je plačou :D

a dons boš spet edina? prpel še kšno kolegico ane :rolleyes:

lol, ne nis anglčk :D še zdelč ne..

:hmm: a rit te je bolela? ej mitofreak.. a si ji ti kj na skrivaj delou tm?

in zakaj je kelnarca zakon? :D js sm sam čakou kdaj se bo tist tm podrl k se je usedla na rob tistga dvoseda.. a kva je že tist :D sm sam čakou kdaj bo mitofreka u zrk vrgl.. haha

nimam pojma kdo je plaču pa kdo ne, men naj sam tist k ni orangino časti :evilgrin:

ma bi ful kero prpelala ja...sam je problem al delajo al so na morju......al pa nimajo cajta, je zajeban..... :unsure: lahk pa ti kero prpeleš :naughty:

ja pa sm O:-) :P

ma ni me včer bolela, to me je v sredo ;)

ej Koky....a ne bi ti slučajn mogu prit v loko dons?!? :hmm: pa te ni blo :BUA:

in jst res čakal k si reku da pridš sam ne kdaj in pol nism hotla na malco ker kaj če bi ti tkt pršu....in lej jst skor shirala brez malce cev šiht.... :yes:

kelnarca je bla zakon ker je z mano potegnila, babe mormo skp držat....pa res sm ji skoz morila pa je blo vse ql...ful prjazna vglavnem.....pač ma mal več kil...joooj no..:)

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ste mel kej mokre ritke :P

jp jp :>

pa folk jst tm sdim k včer....me rit ne boli...pa še fajn mehko je...pa še noge lahk stlačm kamor jih čm... :OK:

:whistle: :whistle:

:hmm: a rit te je bolela? ej mitofreak.. a si ji ti kj na skrivaj delou tm?

nvm jest ne..mogoc moj tamali :krneki: :krneki: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam pojma kdo je plaču pa kdo ne, men naj sam tist k ni orangino časti :evilgrin:

ma bi ful kero prpelala ja...sam je problem al delajo al so na morju......al pa nimajo cajta, je zajeban..... :unsure: lahk pa ti kero prpeleš :naughty:

ja pa sm O:-) :P

ma ni me včer bolela, to me je v sredo ;)

ej Koky....a ne bi ti slučajn mogu prit v loko dons?!? :hmm: pa te ni blo :BUA:

in jst res čakal k si reku da pridš sam ne kdaj in pol nism hotla na malco ker kaj če bi ti tkt pršu....in lej jst skor shirala brez malce cev šiht.... :yes:

kelnarca je bla zakon ker je z mano potegnila, babe mormo skp držat....pa res sm ji skoz morila pa je blo vse ql...ful prjazna vglavnem.....pač ma mal več kil...joooj no..:)

sj dons bom js ene par pjač častiu.. eno al pa dve Rokyu, eno teb.. pač si edina ženska tm :D

kero nj js prpelem? mene nobena ne mara :D

ne nis O:-)

lol.. kelnarca ni bla zakon.. pa če bi mela sam MAL kil več bi blo še dobr :D ona jih ma ogromn preveč :whistle: :whistle:

sj zdj se bliža vikend.. zdj bojo pršle tafletne kelnarce :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj dons bom js ene par pjač častiu.. eno al pa dve Rokyu, eno teb.. pač si edina ženska tm :D

kero nj js prpelem? mene nobena ne mara :D

ne nis O:-)

lol.. kelnarca ni bla zakon.. pa če bi mela sam MAL kil več bi blo še dobr :D ona jih ma ogromn preveč :whistle: :whistle:

sj zdj se bliža vikend.. zdj bojo pršle tafletne kelnarce :D hehe

ooooo wiiii.....no fajn.....ti kr časti :naughty:

ja ne vem kero.....kkšno.....eh vidva pa sta z roky-jem....kaj vaju nbena ne mara......v akcijo fanta.... :whistle:

eh sm...pa se sploh ne mislm več pregovarjat :P

ja bodo ta zoprne... :BUA:

upam da bo kkšn kelnar :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Koky....a ne bi ti slučajn mogu prit v loko dons?!? :hmm: pa te ni blo :BUA:

in jst res čakal k si reku da pridš sam ne kdaj in pol nism hotla na malco ker kaj če bi ti tkt pršu....in lej jst skor shirala brez malce cev šiht.... :yes:

ej metuljcica46 bla si mi na misu,sam mi ni znesl,

ful soryy!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooo wiiii.....no fajn.....ti kr časti :naughty:

upam da bo kkšn kelnar :kva2:

ja bo kelnar ja,oni star fotr-pa še plešat je :rolleyes: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej metuljcica46 bla si mi na misu,sam mi ni znesl,

ful soryy!!!!

koky ma dobr no sej ql.....sm se pol najedla za nazaj ;) ti bo drugič znesl an? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koky ma dobr no sej ql.....sm se pol najedla za nazaj ;) ti bo drugič znesl an? :P

ja bo bo oblubm!!!hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa folk jst tm sdim k včer....me rit ne boli...pa še fajn mehko je...pa še noge lahk stlačm kamor jih čm... :OK:

Rit bomo zmasiral noge pa narazn dal :P

ja ne vem kero.....kkšno.....eh vidva pa sta z roky-jem....kaj vaju nbena ne mara......v akcijo fanta.... :whistle:

:grrr :grrr :cry: :cry:

Se vidmo čez pol urce :) Fifty OMW :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rit bomo zmasiral noge pa narazn dal :P

:grrr :grrr :cry: :cry:

Se vidmo čez pol urce :) Fifty OMW :P

yap yap..

ob 16:50 OMW :D

zdele sm glih izpod tuša.. sm biu čiiist mokr k sm travo kusiu.. res kuj švicnu :D k da bi nevem kva delou.. sm biu k Zidane :) mij kr z nosa kaplal skos.. :) haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamorjenci :D

Eh ne,sam mal smo zmatrani postal :P

fak, kva vm je tok bediral dons :whistle: :worship:

Sej smo se cel dan zajebaval,si glih takrt pršu k smo zaspani ratval :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!