Skoči na vsebino

Registracija motocikla


Špilferderber

Priporočene objave

  • 2 let pozneje...

Če je motor registriran, naredita prepis, ti skleneš novo zavarovalno polico in vplačaš kolikor še manjka do izteka, pošlješ kopijo police prejšnjemu lastniku, da on lahko prekine zavarovanje, pa je.

Kje in kako pa se naredi ta prepis??Pa kolk to stane...

Zanima me tud če ma to pol neko pravno veljavo,, da ti on ne sere neki čez par let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje in kako pa se naredi ta prepis??Pa kolk to stane...

Pa nick imaš glih Pravnik87 ... čudna so pota gospodova ... (PS: ne uporabljat iskalnika, bi utegnil celo sam kaj najti!!!)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje in kako pa se naredi ta prepis??Pa kolk to stane...

Zanima me tud če ma to pol neko pravno veljavo,, da ti on ne sere neki čez par let

Pri mesarju drugač pa tud pek zrihta:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nick imaš glih Pravnik87 ... čudna so pota gospodova ... (PS: ne uporabljat iskalnika, bi utegnil celo sam kaj najti!!!)

Kot študent 2.letika še ne vem dlih vsega:yes:

V bistvo sm najdu neko stran na netu prepis.si pa me zanima kolk je kej zanesljiva komisijska pogodba tam..če ma

kdo kakšne izkušnje s tem...pa pardon ker sprašujem:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot študent 2.letika še ne vem dlih vsega:yes:

V bistvo sm najdu neko stran na netu prepis.si pa me zanima kolk je kej zanesljiva komisijska pogodba tam..če ma

kdo kakšne izkušnje s tem...pa pardon ker sprašujem:P

Ne vem iz kje si, tako da pejt nekam, kjer prodajajo rabljene avtomobile, tam to delajo skor sigurno. Maš to na zelo veliko placih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

zanima me kaj se zgodi če po pretečenem enem letu od poteka registracije ne odjaviš motocikla iz prometa oziroma ne vrneš tablic. Dobil sem namreč obvestilo da mi je 20.9.2008 pretekla registracija in da sem v primeru da motorja ponovno ne registriram dolžen vrnit tablica.

fora je pa v tem da še ne vem kako se mi bo razpletlo vprašanje garaže in če bom motocikel registriral za to zimo ali bo šel na nekaj letno spanje v garažo od starih staršev. Mislte da bodo kaj kompliciral če se za en mesec mal ˝potuhnem˝ pa motorja ne odjavim?

Aja gre pa za moj drugi motor Jawo 350.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kaj se zgodi če po pretečenem enem letu od poteka registracije ne odjaviš motocikla iz prometa oziroma ne vrneš tablic. Dobil sem namreč obvestilo da mi je 20.9.2008 pretekla registracija in da sem v primeru da motorja ponovno ne registriram dolžen vrnit tablica.

fora je pa v tem da še ne vem kako se mi bo razpletlo vprašanje garaže in če bom motocikel registriral za to zimo ali bo šel na nekaj letno spanje v garažo od starih staršev. Mislte da bodo kaj kompliciral če se za en mesec mal ˝potuhnem˝ pa motorja ne odjavim?

Aja gre pa za moj drugi motor Jawo 350.

Ob ponovni rtegistraciji boš mogu najprej tablice vrtn pa odjavo naredit, pol ti bojo pa registriral. Pa seveda novo tablco boš dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kaj se zgodi če po pretečenem enem letu od poteka registracije ne odjaviš motocikla iz prometa oziroma ne vrneš tablic. Dobil sem namreč obvestilo da mi je 20.9.2008 pretekla registracija in da sem v primeru da motorja ponovno ne registriram dolžen vrnit tablica.

fora je pa v tem da še ne vem kako se mi bo razpletlo vprašanje garaže in če bom motocikel registriral za to zimo ali bo šel na nekaj letno spanje v garažo od starih staršev. Mislte da bodo kaj kompliciral če se za en mesec mal ˝potuhnem˝ pa motorja ne odjavim?

Aja gre pa za moj drugi motor Jawo 350.

Za motor lahko deponiraš tablice. Vsaj nekaj časa nazaj je bilo tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah bom šou kr jutr registrirat. Upam da ne bodo kej težil za tist tedn k zamujam....

Nič nebojo težil samo, plačal boš za nazaj od datuma poteka veljavnosti!!!Sicer pa ponovem tablice lahkon deponiraš (za avto) samo za 15 dni potem pa gredo na vničenje in pri ponovni registraciji plačaš nove tablice cena za komad 8 € Tako je za osebni avto nebi pa vedel kako je z motorjem vem pa da se za tovornake lahko deponira za daljše obdobje. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje. Imam motor ki je uradno blokiran na 25kw pa me zanima kak je postopek da to postavim v originalno stanje( je že itak brez blokad sam v prometni ni ).Oziroma ima gdo kake izkušnje z policaji če te ustavijo (radar )in kake so posledice.:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje. Imam motor ki je uradno blokiran na 25kw pa me zanima kak je postopek da to postavim v originalno stanje( je že itak brez blokad sam v prometni ni ).Oziroma ima gdo kake izkušnje z policaji če te ustavijo (radar )in kake so posledice.:unsure:

Ja spet na servis da ti vn uzamejo pa dajo tisto poročilo o predelavi pol pa na homologacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

če ti zavarovanje preteče

tehnično velja, novi motor

je lahk kak problem ? če ne naredim zavarovanje in podaljšam prometno po datumu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti zavarovanje preteče

tehnično velja, novi motor

je lahk kak problem ? če ne naredim zavarovanje in podaljšam prometno po datumu

jao jao.. itak da je problem. boš vidu če te policaji ustavjo he. kazn + če se zaletiš nimaš zavarovanja ane..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem se trenutno ne vozim, ta da v garaži tega ne rabi

sam kolko so zdej rekl ni problem

bom videl nasljednji teden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti zavarovanje preteče

tehnično velja, novi motor

je lahk kak problem ? če ne naredim zavarovanje in podaljšam prometno po datumu

Ni nobenga problema. motorja ti ni treba odjavit še eno leto od preteka zavarovanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nobenga problema. motorja ti ni treba odjavit še eno leto od preteka zavarovanja.

hvala ti

to sem hotel slišat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Nop.

Potrebuješ najmanj kakšen račun ali kako potrdilo o lastništvu, kot predpogoj za homoligacijo, potem je pa šele registracija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nop.

Potrebuješ najmanj kakšen račun ali kako potrdilo o lastništvu, kot predpogoj za homoligacijo, potem je pa šele registracija.

kaj pa če dobim papirje od drugega motorja-isti model

a pol ni nobene rešitve za motorje ki nimajo dokumentov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

št. okvirja, motorja, barva, letnik..itd se mora ujemat. Najverjetneje veš, da ima vsak motor svojo ident. številko. Da te ne bojo tam malo čudno gledali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!