Skoči na vsebino

Suzuki Racing Days 2007


suzuki

Priporočene objave

Hola!

Suzuki Austria organizira v letošnjem letu tri Rajcing Dejse :) in dva Bridgestone 1000PS Grip-Partyja (powered by SUZUKI) po zelo ugodnih cenah, zlasti če ste lastnik Suzukija (49 EUR, ostali 69). Naslednji event je Salzburgring, 24.7.2007, zaenkrat smo prijavljeni Danči, Bojč, SharpNinja in moja malenkost. Mika še koga?

dva eventa sta že bila, sledita pa še dve vabi: 1.8., ko je na sporedu Pannonia ring, potem pa še 30.8., prav tako Pannonia :) Na GRIP_Partyjih lahko tudi ugodno kupite gume

čisto vse podrobnosti vseh petih dogodkov - datumi, prijavnice, cene, komu in kako plačat, tlorisi pist, kje to je, kako se pride do tja itd - so v priloženem PDF filetu

SUZUKI_RaceDays_2007.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

zamudili že res, a tud polna cena ni visoka, pa še tveganju z dežjem se izogneš - al pa sam najdi kakšen drug izgovor :)

... in še vedno ostaneta dve Panoniji po 49 EUR... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Hola!

Suzuki Austria organizira v letošnjem letu tri Rajcing Dejse :) in dva Bridgestone 1000PS Grip-Partyja (powered by SUZUKI) po zelo ugodnih cenah, zlasti če ste lastnik Suzukija (49 EUR, ostali 69). Naslednji event je Salzburgring, 24.7.2007, zaenkrat smo prijavljeni Danči, Bojč, SharpNinja in moja malenkost. Mika še koga?

dva eventa sta že bila, sledita pa še dve vabi: 1.8., ko je na sporedu Pannonia ring, potem pa še 30.8., prav tako Pannonia :) Na GRIP_Partyjih lahko tudi ugodno kupite gume

čisto vse podrobnosti vseh petih dogodkov - datumi, prijavnice, cene, komu in kako plačat, tlorisi pist, kje to je, kako se pride do tja itd - so v priloženem PDF filetu

Glede na to, da je 24. že mimo lahko prosim malo napišete doživete občutke iz racing dejsov:-) Kako je bilo, kako se vozi (skupine)... Mogoče kakšne slike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

hja, glede na to, da je že skoraj 10 ur kar je 24. julij mimo, je res skrajni čas, da udeleženci kaj napišemo in narišemo :)

torej, tale Salzburgring bo še v zgodovino definitivno kot nepozaben, in - upajmo - enkraten dogodek... imeli smo namreš neverjetno srečo z vremenom, saj vsi veste, kako peklensko vroče in suho je bilo zadnje tedne, temperature da skor ni blo za zdržat... no, ampak kot sem rekel, mi smo imeli res blazno srečo: 5 minut po prijavah se je uscalo ko svinja in padalo, padalo, padalo... za boljši feeling je blo še mrzlo ko pes, mi pa niti zimskih tangic nismo mel s seboj... zmenili smo se, da počakamo do pavze za kosilo, in če še takrat ne bo nič, pač gremo domov...

ampak glej zlomka, ko se je začela opoldanska pavza se je prikazal čudovit sonček, iz asfalta se je začelo kaditi, morala se je v hipu dvignila v neslutene višave (skupaj s kotički naših ustnic) zadonel je smeh, začele so padati šale - pa ne une tačrne kot celo dopoldne -

za 10 minut, nato se je uscalo še bolj kot prej... :( u bistvu je kar močno zadonelo, ko je morala priletela iz nebes na kruta tla realnosti... resignirano smo pojedli tistih nekaj hrenovk in pleskavic - vsaj roštilj Pri Dančiju je delala bp - se spokali v avte in se, ne da bi sploh razložili naše lubice iz kombija oz prikolice, odpeljali domov z dolgimi nosovi in novimi gumami... eh, life is a bitch and then you die... :(

kaj naj še rečem? nekaj mandeljcev se je kljub vesoljnemu potopu besno podilo po pisti (seveda z dežnimi gumami), izstopala sta dva na Suzukijih GSX-R 1000 - zlasti več kot 100 kilski, a dokaj majhen možakar v prevelikem dežnem kombinezonu, ki ga je - očitno za boljšo hidrodinamiko -oblepili z duct-tapeom da je izgledal kot na hitro narejena, slabo zasalamana črna mumija :) po ciljni ravnini sta letela tko da jih (po moji skromni oceni) ne bi ujel niti metek, ki bi ga nekdo ustrelil za njima (a priznam, da bi tu nekaj pomagal tudi ostri desni ovinek na koncu ciljne)... pa nekdo je prav grdo zličkal celo levo stran Ducatija Multistrade... itd itd

skratka, pridemo spet - tisti hudo hudo lepo nagnjeni desni ovinek pred ciljno ravnino pa bo do takrat skrbel za mokre sanje... :)

še nekaj mokrih slikc...

post-163-1185350126_thumb.jpg

post-163-1185350135_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

sorry, v silnem navdušenju nad vremenom sem pozabil povedat, da so bile tri skupine, počasna, hitra in ena vmesna - za tiste, ki se niso mogli odločit al so hitri al počasni :)

v glavnem pa so zgledali vsi - razen unih dveh modelov - kot precej utrujeni upokojenci na polurnem sprehodu okoli bolnice... :)

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala za odgovor. Škoda za vreme. Upajmo, da bo 30. v Pannonii vreme bolj naklonjeno. A cena je pa samo 46€ za voznike Suzijev oz. 65€ za ostale? In to je vse?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola drazy,

ni blema :-) ja, res škoda za vreme, zgleda je bil včeraj edini res slab dan v celem poletju :(

cene (in ostali pogoji) so točno taki kot so napisani v zgoraj priloženem PDFju, torej 49€ za Suzukije, 69€ za ostale

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola helmut,

za kateri termin se boste prijavili? midva s SharpNinjo za torek, 31.7., ker 1.8. ne znese z dopustom, ostali iz klape pa so se tokrat porazgubili po Dolomitih al pa nimajo časa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola helmut,

za kateri termin se boste prijavili? midva s SharpNinjo za torek, 31.7., ker 1.8. ne znese z dopustom, ostali iz klape pa so se tokrat porazgubili po Dolomitih al pa nimajo časa...

Prijavili se bomo za 30.08.2007. Se vidimo ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola fp,

seveda se vidimo 30.8... le da je meni tole čist predaleč, bo treba kaj narediti tudi vmes :) npr 31.7. je lepa številka - in "tapoceni" prijave so še danes :) pa tudi enega Marofa (al pa treh) se ne bom branil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... le da je meni tole čist predaleč, bo treba kaj narediti tudi vmes :) npr 31.7. je lepa številka - in "tapoceni" prijave so še danes :) pa tudi enega Marofa (al pa treh) se ne bom branil...

Blagor tebi, jaz na kaj takšnega niti pomisliti ne morem (trenutno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola fp,

jst pa (skor) na nč drugega ne mislim... :naughty:

malce bolj resno: vedno bolj me je strah vozit se po cestah, k tole zadnje čase presega vse meje: skor nihče več ne daje žmigavcev, SharpNinjo so mi pri vračanju iz Dolomitov idioti v enem samem dnevu 3x skor ubili, brez šale... piste so veliko bolj varne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slišal sem neke govorice ki verjetno niso resnične,in sicer da 30 ega na panoniji bo čez celi dan na pisti inštruktor varne vožnje in da se bi naj vozilo samo za njim,brez prehitevanja???

in da se bomo lahko vozili poljubno samo 1 uro pred koncem

sprašujem zato ker smo že nakazali denar :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bral v tistem dokumentu, ki ga je priložil suzuki, da bo na voljo več inštruktorjev, ki bodo na razpolago vsakemu udeležencu, da mu dajo par nasvetov, da mu pokažejo linijo, ... Za vse "znalce" pa bo trening t.i. "freies faren" - se pravi prosti trening. Suzuki, daj nam povej kaj več. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

težko rečem čist natančno kako bo, ker s temi organizatorji še nisem bil... sem šel pogledat na njihov HP, pa nisem nikjer našel urnika, kako naj bi dan potekal (ponavadi organizator naredi urnik, natančno po urah in minutah, kdaj je kdo na pisti, kolk časa, kdaj je pavza za kosilo, kdaj (če sploh) je dirka... )

PONAVADI pa je tako, da sta vsaj dve grupi, ena vodena, z inštruktorji in ostali za njimi kot račke, in skupina za "freies fahren", prosti trening, kjer se voziš sam kot veš in znaš... ta druga skupina je ponavadi organizirana še v podskupine, hitri in počasni (včasih celo še neka "srednja"), kjer organizator določi mejo oz čas med hitrimi in počasnimi (in srerdnjimi), potem pa vsak izbere kam bo šel...

tko da so PONAVADI tri skupine, ki se vozijo vsaka po 20 min (kar na Panoniji znese nekje 8 krogov, nekaterim 9, enim pa 7 v enem sessionu), enourna pavza za kosilo, pa spet gasa... včasih je okoli 16 ure še dirka, brezplačna za vse udeležence (tiste, ki se želijo udeležit), pokali, male nagrade... po dirki pa še kako uro prosto za vse...

ampak kot sem rekel, tko je PONAVADI... ne pričakujem da bo tokrat kaj posebej drugače - ko prideš podpisat izjavo dobiš številko in natančen urnik

tiste ki boste prvič na pisti (če je sploh kak tak tič), pa bi spomnil da si vzemite čas in se naučite prepoznat zastavice (in očitno morate med uživanjem gledat tud če in s čim vam mahajo "streckenpostni", možakarji (včasih tud možakarce :) ) na balkončkih ob stezi, pa da ne pozabite dvignit roko ko želite zapeljat v bokse... :yes:

PS o kakršnihkoli govoricah ne vem nič, mogoče zato ker me ni nič doma (tale vikend smo užival na Marofu :) ) če vas karkoli zanima, mirno pošljite organizatorju emajl z vprašanji... pa pol še tle kej napišite :)

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom mail poslal naj mi pove kok se naj prijavim pa placam tole, v anglescini :) al ze kdo tocn ve postopek, helmut ,, fp? :)

V priloženem dokumentu piše, da se prijaviš tako, da najmanj 14 dni pred terminom pošlješ izpolnjeno prijavo po mail-u ali fax-u IN nakažeš denar na račun:

Prejemnik: Autohaus Bogoly OHG

IBAN: AT75170000141002511

Banka: BKS Bank

BIC: BFKKAT2K

Namen: V namen vpišeš termin, svoje ime in priimek ter tekst

„SUZUKI RACING DAYS“.

Jaz sem prijavo že poslal po mail-u, danes pa še nakažem solde in molim za lepo vreme.

P.S.: na prijavi je potrebno vpisati tudi številko šasije motorja (fahrgestellnummer)

P.P.S: aja, Spycraft nimaš Suzukija, nakaži 69 EUR :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola,

IBAN, ki je napisan v priloženem dokumentu in zgoraj NI pravilen!!!!! za AT7517 mora biti pet ničel ne samo štiri. Se pravi pravilen IBAN je po BLZ. 17000 in številki računa 141002511 potemtakem AT751700000141002511.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!