Skoči na vsebino

Suzuki Racing Days 2007


suzuki

Priporočene objave

Halo prijatelji dobre kapljice,

rok za formalno prijavo je poteku, sem klicu gospoda Petreya in je reku, da se je bilo potrebno prijaviti 14 dni pred eventom...vendar je še zmeraj možnost udeležbe...pokličeš g. Petreya (004321626310122), se prijaviš in on ti bo pokasiral 90€ na dan eventa.

Ena prednost tega je to, da ti ni treba plačat, če bo deževalo :worship:

Se vidmo dol,

LP HOMBRE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojstri,

nujno: a ma kdo morda prostor za en motor (idelano dva, ni pa nujno) na prikolici, kombiju za sredo in/ali četrtek na Panoniji?? bova ful hvaležna :blush:

lahko kr na PM, da ne smetimo tle, pa hvala vnaprej!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

danes ponoči sva se s SharpNinjo vrnila z dvodnevne Panonije... cela in vesela, kljub žalosti, ki je večino časa padal z neba :(

kot veste je v sredo free-practice organiziral MBRE, včeraj pa je bil zadnji letošnji Suzuki Rajcing Dej :) ja sej vem, hočte vedet kako je blo, al ja :) če bi hotel zelo na kratko povedat (in bi veljalo zlasti za sredo), bi lahko kar prepisal kar je pisalo na eni od trgovin v Sarvarju (in se lepo vidi na slikci)... v sredo je namreč deževalo od 11 ure do 16:30, tko da je bil to dan počitka in ogledovanja lokalnih znamenitosti... a ko se je nebo popoldne le nehalo jokati in so se celo oblaki razkropili, sva z optimizmom zaspala v Mariovem hotelčku ob pisti, kjer sva imela pogled prav na SNjin najljubši ovinek... in se naslednje jutro - kljub večernim obljubam - zbudila v nalivu, ki kljub dokaj svetlem nebu ni ponehal vse do poldneva :(

a kmalu so se na asfaltu začele kazati suhe lise in po pavzi za kosilo je tudi vedno (dežno)skeptična SN priznala, da nima več nobenega izgovora, da je čas da lubčka in lubico potegneva iz kombija in se vsi štirje hitro spedenamo za pisto... takrat smo pogruntali da ima tole deževje vsaj eno dobro stran: veliko ljudi je že prejšnji dan odšlo domov, še nekaj tudi dopoldne, tako da smo namesto v dveh skupinah vsi vozili hkrati, ves čas :OK: od dveh do štirih nama je uspelo naklepat kar nekaj zabavnih i ndelovnih krogov, potem pa se je začela dirka, in sredi dirke... je spet začelo kapljat :(

ker se je medtem spet pooblačilo sva hitro pospravila motorčka v kombi, se preoblekla in počasi odpeketala proti domu - vesela in zadovoljna, saj sva se že skoraj sprijaznila z mislijo, da sva prišla na Panonijo le po majice, tako kot na Salzburgring... potem pa sva zadela dve urici veselja, tako da pot le ni bila čisto zaman :)

in da ne pozabim: ko sva se oblačila na parkirišču pred boksi, so naju prišli pozdravit štirje motoristi iz Kamnika in Mengeša, ki so - podobno kot midva - upali da se bo vreme nekako le popravilo, a po zaključku voženj smo skupaj žalostno ugotovili le, kako sta bila zadnja dva dneva RES žalostna... vsi pa smo bili veseli zadnjih nekaj uric, da nismo prišli čisto zastonj :) fantje, hvala za družbo, v boksih in na pisti :naughty:

slabo vreme je botrovalo kopici padcev, enega možakarja so morali odpeljati celo v bolnico (a menda ni bilo hudega)... pa čisto na koncu dneva je eden od udeležencev na dirki zares kvalitetno zličkal svojega Suzukija - če ne bi poznal motorja (mašine) ne bi niti vedel, kateri motor je, saj je bilo vse kar je še ostalo pošteno "predelano" - npr izpuh je bil po celi dožini ploščat kot dvokilska štruca kruha, na katero se je malo prej usedel dobro razvit sumo-borec...

a kot vedno lahko na stvar pogledamo tudi iz drugega zornega kota: zlasti sreda je bila idealen dan za trening vožnje v dežju - seveda z dežnimi gumami - ker ni bilo premraz (16 stopinj), dež je bolj kapljal kot zalival, ni bilo gneče... prijazni vulkanizer ob pisti, ki mi je z nasmehom napolnil akumulator za lap-timer (morda zato, ker sem kupil ogromen pritiskometer za rudeta?), je najbrž prodal kar nekaj dežnih kompletov gum, saj je bila cena (IMHO vsaj za dirkališče) kar ugodnih 260 - 300 EUR, odvisno od proizvajalca... midva pa sva nekaj deževenga časa izkoristila tudi za ogled filmčkov, ki sem jih le dan prej DLal z Neta (rude, ful hvala za linke!!!), v katerih g. David Moss (Catalyst Racing) razlaga osnove naszavljanja vzmetenja... tip je, milo rečeno NEVERJETEN - samo pogleda gumo in ve, ali je bil pritisk v njej prenizek ali previsok, kaj je narobe z vzmetenjem... ne moreš verjet!!!

pa še nekaj slikc iz boksov in z okna/verande najine sobe, tokrat nič akcijskih, saj sva vse suhe trenutke izkoristila za vožnjo :)

post-163-1188573206_thumb.jpg

najlepši opis občutkov kako se počutim ko sem na pisti in dežuje, je bil zapisan na trgovini v Sarvarju :)

post-163-1188573379_thumb.jpg post-163-1188573426_thumb.jpg

nekaj ne preveč divjih mandeljcev se je kljub dežju veselo preganjalo pod najinim oknom...

post-163-1188573751_thumb.jpgpost-163-1188573866_thumb.jpg

kljub slabemu vremenu obisk sploh ni bil tako slab, kot sva pričakovala... zgleda med motoristi prevladujemo optimisti :)

post-163-1188573988_thumb.jpgpost-163-1188574008_thumb.jpg

v boksih sva zasledila tole nago zverinico, v katero so "podivjani" Suzukijevci zaprli kar 184 iskrih konjičev :eek:

post-163-1188574231_thumb.jpgpost-163-1188574330_thumb.jpg

SharpNinja ga je najprej zamišljeno opazovala in zmajevala z glavo nad izpuhi...

ko se je usedla nanj pa še: hua, kako je velik :)

post-163-1188575434_thumb.jpg

ampak to ni velik, to je OGROMEN motor... izpuhi (blende) bi bili mirno pol manjši....

a vseeno zelo dober položaj sedenja gor, meni bolj všečno kot npr na Banditu ali FZ1...

mmmmm... a se da tole probat?? :)

post-163-1188575590_thumb.jpg

nič hudega, če motor nima stojala... sam znajt se je treba :)

post-163-1188575697_thumb.jpg

ah, spet dež... čas da gremo domov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo Suzuki!

Sam ti pa res nimaš sreče s Suzuki Racing Dejsi. Vedno dež. Tudi sam sem bil namenjen na Pannonio, vendar glede na vremensko napoved in stanje v službi (gužva) sem tokrat spustil :( Sta imela vsaj s Sharpninjo en lep izlet.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola drazy,

hja, letos pa res ne... tudi jst sem prišel do zaključka, da so bili letošnji Suzukijevi Rajcing Dejsi namenjeni le za mokre treninge :(

škoda k se nismo videli, pa drugič, sej bomo še šli... sem mislil it 10.9., ker bom najbrž 8. in 9.9. na Hungaroringu in se peljem mimo Panonije domov, pa mamo neko yebo v službi in ne morem :cry: bo pa vsaj spet kakšen Marof v bližnji prihodnosti :)

eh, izlet je res bil, izlet - ampak še boljš je blo tisti dve uri na pisti :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!