Skoči na vsebino

MK SKUNKS PARTY PULA


greenninja

Priporočene objave

ker bom glih takrat tm na morju pridem v petek tja...v soboto pa pol v Izolo :rolleyes: :010 :010

se pa spomnim ja da je blo tm na desni neki požgan, ko sem jz pršu na dopust v Premanturo :krneki:

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biu lani... beguniu pred požarom :kva2: ... a na koncu se je vse srečno izteklo... :worship:

Letos upam da mi uspe pridit :kva2: :kva2: in ob enem upam da ne bo poplav :lol:

Popravljeno . Popravil Falcon46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

bil v petek,... kr v redu :) sam mal premal folka je blo...no ja petek je bil...kr pričakovano

je bla pa huda muzka...švicarski heavy metalci Gonoreas so ogrel maloštevilno publiko,...nadaljeval so pa More Less , s pevcem , ki je član al še clo predsednik MK Templars , zlo dobr vokal :worship:

bla sva pa edina Slovenca tam v petek :whistle:

še tri slikce...Gonoreas v akciji in pa neki za ljubitelje japonske dvotaktne klasike,...redko videni Suzuki RG 500 :)

post-1406-1186316307_thumb.jpg

post-1406-1186316415_thumb.jpg

post-1406-1186316530_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bil dol... in tale bejba v tem bendu je kr dobr igrala na kitarco...;) Če že na kitaro tkole igra kwa pol šele na kaj druzga... ok pustmo sanje;) Drgač pa vredo zborček :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em no ja... jst sme bil dol v soboto in je bil isti bend oba dni... sem bil pa edini klubovc iz slovenije v soboto. Vido pa še ene 2slovenca in enga rdečka twingota lj registracija ;) Ja pa res no folka pa ni blo glih tolk velik... pomojem so se ustrašel da nebi letos spet komu za petami gorel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Em no ja... jst sme bil dol v soboto in je bil isti bend oba dni... sem bil pa edini klubovc iz slovenije v soboto. Vido pa še ene 2slovenca in enga rdečka twingota lj registracija ;) Ja pa res no folka pa ni blo glih tolk velik... pomojem so se ustrašel da nebi letos spet komu za petami gorel...

dva slovenca??

a sta bla čudna-ker pol sm to bil jst

par slikc:

post-13867-1187622765_thumb.jpg

post-13867-1187622811_thumb.jpg

post-13867-1187622887_thumb.jpg

post-13867-1187622899_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!