Skoči na vsebino

Parkiranje


pton

Priporočene objave

Po novem itak več ne, ker lahko KR vozi KP ali pa kakšna druga kombinacija.

tudi druge kombinacije obstajajo? katere? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj en je prkiru lahk to v nedeljo

ko je bla stavba zaprta

eko pa sm najdu odgovor :naughty: :naughty:

a invalidi on nedeljah nimajo pravic?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na razmere na parkirnih prostorih bi človk dobil občutek, da jih tud sicer nimajo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi druge kombinacije obstajajo? katere? :hmm:

kakšne hočeš.....tablice gredo z prodanim vozilom, lahko tudi na drugi konec slo. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na razmere na parkirnih prostorih bi človk dobil občutek, da jih tud sicer nimajo :whistle:

nakladanje. večinoma je vedno na voljo kak fraj invalidski parking. ampak - je treba mal obsojat pa linčat pa se zgražat ... a ne? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nakladanje. večinoma je vedno na voljo kak fraj invalidski parking. ampak - je treba mal obsojat pa linčat pa se zgražat ... a ne? :D

To ni to, kar ti mislš. :whistle: To je poskus dviga vozniške kulture. Sizifovo delo skratka... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne hočeš.....tablice gredo z prodanim vozilom, lahko tudi na drugi konec slo. :topic:

a je to nov zakon??? od kdaj pa to??? zakaj pa nič ne vem o tem??? kje sem pa biu ko so o tem obveščal???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni to, kar ti mislš. :whistle: To je poskus dviga vozniške kulture. Sizifovo delo skratka... :headbang:

japajade... sizifovo delo se najde tudi v temah Kačje ride, Marija Reka in podobnih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a invalidi on nedeljah nimajo pravic?

Meni se to zdi bolj 'privilegij' kot pravica... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam edn pa tegale parkiranje res ne more pozabt zgleda :headbang:

post-7457-1185533754_thumb.jpg

Tole je dons v Totalu (priloga Dnevnika)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to nov zakon??? od kdaj pa to??? zakaj pa nič ne vem o tem??? kje sem pa biu ko so o tem obveščal???

novi zakon :hmm: niti ne. Jaz sm že skoraj eno leto pa pol lastnik motorja z MS tablco (lendava), in sm doma v LJ :lol: :yes:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem v dnevniku smo samo še večje barabe.

če je pa človk zarad takega parkiranja "baraba" pol pa tut ne vem, kam gre ta svet :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo se vidi da so talne oznake kasneje narisane, ko je motor tam že stal... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo se vidi da so talne oznake kasneje narisane, ko je motor tam že stal... :evilgrin:

Seveda! To je to :naughty:

Bom jest drugič to policajem/redarjem pojasnu, k bom parkirno kazen dobu. :rolleyes:

Motoristi itak veljajo za enfant terrible cestnega prometa in avtomobilisti et al rabijo čim več razlogov, da se v svojih kištah počutijo kot boljši vozniki. Če bi jest vsakmu avtu, ki sem ga vidu na invalidih parkiranga snel eno gumo s feltno vred, bi mel večjo zalogo kot Špan :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas sn eno soboto zvečer mojo "kozo" prvezo k prvemu kandelabru ki je bil pri roki, potem sem se ga pa koma nažrl...

domov z taxijem, drugo jutro me pa ta plavi zbudijo, pa me vprašajo če imam moped?

ja seveda ga mam, samo ne vem kje... Sn pač po pravici povedal da sn bil pijan... Je policaj reko, da je to že vredu samo naj ga odstranim, ker sem ga prkleno na kandelaber 5m od vhoda v cerkev in se verniki zgražajo pri nedeljski maši, pa še neko žegnanje so meli po vrhu...

no do večera sn že tolko k sebi prišo da sn se lahko pelo, samo župnika pa še nisn slišo tak grdo preklinjat... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil BremzPenzl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!