Skoči na vsebino

Rockbitch v Lendavi


Gregs

Priporočene objave

no morem se v vecini strinjat za amaterjem, ampak bi dodal par stvari.

1. razen kake udarne solaze, kitaram ni nic manjkalo, ostalo je bas naredil.

2. sam nastop v zivo je bil neprimerno boljsi izveden kot npr. motorhead v moskanjcih. ker sem bil takrat dobre volje (pijan) mi je bilo sicer super ampak ceprav poznam vse znane komade nisem prepoznal skoraj nobenega. sem slisal bende ki v zivo dosti slabse igrajo pa se niti slucajno med tem ne lizejo in ostalo....

3. res je da drugo leto ne bom poslusal v ce ne bo spremembe v glasbi (drugi komadi) ker tako zanimiva muzika pa ni da bi se enkrat tam stal (prevec podobni komadi).

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je priznati, da ima Amater prav, vsaj glede nastopa in vodenosti.. jest, kot ze receno, sem sel po 3-4 komadih spat... OK. nic ne recem sex-show je prekasal povprecno striptizeto na kakem zboru ampak konec koncev se vedno nic takega, da bi me na hrbet vrglo in da bi zacel iskat zensko ("fu**t, fu**t zenska da ne bojo hormoni podivjali").

Bi pa tudi jaz dodal, da kot glasbenik lahko dekleta samo pohvalim. Res je da ne poznam kako je zvenelo preden je Beast nehal kitarirati pri njih, je pa tudi res, da sem basist in ocenjujem primarno po ritem sekciji - ceprav kitare niso bile za smeti (vecinoma)

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa še ta trditev velja samo za prvo plato, druge kokr vem, še niso izdale.

sorry,amateur,ampak kolikor jaz vem,so letos spomladi izdale ze tretji CD.

#2 imam sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Si mogoce po poklicu kak novinar, ali kaj podobnega????

A je res tako ocitno? Samo na hitro sem napisal, kar me je žulilo od nedelje.

Zelo!!!! Ti kar spusti žulje tu na forumu, saj zato pa smo!!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zuli da mam motor od blata in dezja cisto vsran pa nimam cajta spucat ker zmiraj po temi pridem domov.

bi mojo ljubico lahko zdaj klical "mudbich"

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

sorry,amateur,ampak kolikor jaz vem,so letos spomladi izdale ze tretji CD.

#2 imam sam.

Ice, moram reci, da si me pošteno prestrašil. Za trenutek si me skoraj preprical, da je druga "studijska" plošca že izšla. Takoj sem preveril na njihovi domaci strani in še na nekaj drugih, pa nic. The Kali Yuga, tak je naslov plate, ocitno še ni koncana. Ceprav so me v Lendavi novi komadi razocarali, mi moja zbirateljska žilica in radovednost ne bosta dopustili, da si jih ne bi vsaj še enkrat privošcil iz domacega naslanjaca.

Ne vem pa, od kod ti podatek, da imajo dve plati. Ce misliš Live in Amsterdam, sta to dva CD-ROMa s petimi audio komadi v živo, drugo so pa posnetki koncerta. Sorry, ampak uradnih plošc, cetudi so koncertne, se ne izdaja na CD-ROMih. Poleg tega jih je precej težko dobit, ker jih ne distribuirajo po konvencionalnih poteh.

Ce pa imaš plošco Luci's Lovechild od Red Abyss, tako so se namrec dekleta imenovala pred Rockbitch, te pa prosim, ce mi jo lahko presnameš, ker je prava rariteta. Natisnjenih je bilo samo 5000 kopij.

Pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ceprav kitare niso bile za smeti (vecinoma)

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Ne vem, kaj si ti slišal, toda dejstvo je, da glasno žaganje še ni dovolj za dobro glasbo. The Beast je odlicno igral tako solo kot ritem kitaro. V tistih casih je zdajšnja solistka, Babe, igrala ritem kitaro samo na nekaterih komadih, sicer pa je pela drugi vokal in se igrala z ritem mašino. Seveda je bila lahko zato tudi pri šovu dejavnejša. Z odhodom Beasta v menedžerkse vode je postala solistka, kot glasbenik pa najbrž veš, da soliranje ni za vsakogar. (se je slišalo)

Ritem kitaristka je tako postala poprej glasbeno povsem neaktivna Luci, bolj znana kot The stage slut. Baje je tudi v vsakdanjem življenju precej tiha in zadržana, kar se je poznalo pri njenem brezizraznem božanju strun. Hvalabogu, da so izumili elektroniko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne vem, kaj si ti slisal, toda dejstvo je, da glasno ?aganje se ni dovolj za dobro glasbo. The Beast je odlicno igral tako solo kot ritem kitaro. V tistih casih je zdajsnja solistka, Babe, igrala ritem kitaro samo na nekaterih komadih, sicer pa je pela drugi vokal in se igrala z ritem masino. Seveda je bila lahko zato tudi pri sovu dejavnejsa. Z odhodom Beasta v mened?erkse vode je postala solistka, kot glasbenik pa najbr? ves, da soliranje ni za vsakogar. (se je slisalo)

Ritem kitaristka je tako postala poprej glasbeno povsem neaktivna Luci, bolj znana kot The stage slut. Baje je tudi v vsakdanjem ?ivljenju precej tiha in zadr?ana, kar se je poznalo pri njenem brezizraznem bo?anju strun. Hvalabogu, da so izumili elektroniko.

With large ammounts of distorsion anyone can pass as a guitar player. Not a good one, but still...

Mah ja, kot receno sem jih poslusal 3 komade. Za en rock bend cist v redu.. Sej ne pricakujem virtuoznosti, kot je pri metalcih... vazn da neki ruzi. Rock'n'roll tko al tko ni eden mojih ljubsih glasbenih izrazov...

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ amateur: hja,potem sem pac nasedel kaksni raci.ne vem,samo smo se pogovarjali in je bilo receno,da bi naj ze tretja plosca izsla.tista z SNAFU in INOCENCE,mislim da je naslov MOTORDRIVEN BIMBO (so jih igrale lansko leto v lendavi),pa naj bi bila #2.

zamere ni nobene.vec kot nas je,vec vemo.vsak pa vsega ne more vedeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

tista z SNAFU in INOCENCE,mislim da je naslov MOTORDRIVEN BIMBO (so jih igrale lansko leto v lendavi),pa naj bi bila #2.

Oprosti, Ice, ker sem te napacno razumel. Ker si napisal #2, sem menil, da imaš dve plati. Je pa MDBimbo zagotovo njihova prva prava studijska pod imenom Rockbitch. Ocitno pa še same ne vedo, kaj se dogaja z njihovo novo plato. Lucifer jim pomagaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!