Skoči na vsebino

BMW R 850 RT


gogi5

Priporočene objave

Amogoče kdo pozna ta motor,ga mogoče ima oziroma o njem kaj ve -razmišljam o nakupu pa prosim za informacije. lp. tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo zgolj ostalo pri razmišljanju, ker če ne, si boš naredil medvedjo uslugo...

Motor je zelo redek, za tako veliko mrcino pa je agregat dokaj švohoten. Raje vzami 1150-kubičnega, jih je veliko več na voljo, zato so cenovno tudi dokaj ugodni, pa preverjeni itd itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govoriš iz svojih izkušenj, ali pa si le slišal od nekoga, ki je slišal od...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govoriš iz svojih izkušenj, ali pa si le slišal od nekoga, ki je slišal od...

Vozil sem 850-kubični dvovaljni bokser v različici R, vozil sem 1150-kubični bokser (v izvedenkah R, RT, RS, GS, GS-A). Z vsakim vsaj nekaj sto kilometrov.

In potem so tu še mnenja marsikoga drugega.

Zakaj vprašaš?

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašal sem zato, ker R 850 RT še nisem videl v živo. In ker mnenje nekoga, ki je vozil, pomeni več od govoric.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R 850 RT je res bolj redka žival. Imeli so jih in jih še imajo nekaj kosov naši policisti. Motor je načelno izpeljanka iz serije 1100, ima pa kolesne obroče na napere, kar je najbolj očiten znak za kateri tip gre in najbrž še nekaj malenkosti. Motor bi bil za pravo ceno lahko sicer dober nakup, vendar za edinega, ki sem ga jaz videl v živo, vem da je bil bivši policijski zaleten in je bil po popravilu prodan za kar veliko vsoto denarja. Za tak denar lahko dobiš nekaramboliran civilen motor serije 1100 ali celo 1150 . Seveda govorim samo o RT modelih .

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1186427204_thumb.jpg

Tisto okoli kolesnih obročev na napere vidim da ni nujno res, saj obstajajo modeli (verjetno novejši od meni videnega) z normalnimi alu obroči in tale s slike ima že luč ter verjetno tudi ostale pritikline serije 1150 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mal pogledu po netu - maš 850 rt kok češ v IT - nobena z naperami :closedeyes:

poglej mal (in nabavi raje 1150 - kolegu ki ima 1150rt je še ta včasih rahlo prešvoh tako da 850 zagotovo ne pretirava z močjo) - vem pa da ima moto.hit v Krškem eno 850rt - no jz bom tak reku glede nje in firme in njegovih BMWjev - vsi bli že parkrat na tleh, imajo veliko preveč kilometrov, cene pa so povsem povprečne - tako da raje dat kakemu drugemu uvozniku par 100€ (še bolje sam it iskat)da se pelje v IT in nabavi dobrega (z malo km), in ohranjenega kot je treba!!! (mnenje nič drugega)

še linki iz moto.it:

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1189484

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1190535

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1263687

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1185559

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1196545

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J..i ga jaz sem ga pa gledal glih v MOTOHIT v krškem-kaj pol ???????????????????vzet al ne?????????

Saj bo tvoj, ti se odloči. Mi smo ti natrosli precej proti, ti najdi pa argumente za in pretehtaj.

V vsakem primeru je pa BMW :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J..i ga jaz sem ga pa gledal glih v MOTOHIT v krškem-kaj pol ???????????????????vzet al ne?????????

Vzami, če se ti dopade in bi ga rad imel :worship: lahko kakšno sliko daš gor? Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi te seveda prepričujemo, da vzameš 1100 ali 1150, če je cena 850 taka, da si lahko privoščiš dodat par 100 €, če je razlika prevelika, pač vzameš 850 in pika.

Moraš pa računat, da se ti bo mogoče zgodilo, da boš čez čas ugotovil, da je pač prešvoh. In 850 boš sigurno teže prodal kot 1150 .

No sam bi se, pred tem, ko sem vozil K 75 RT gotovo lahko odločil za nakup 850, sedaj, ko sem več let vozil K-ja in zdej 1150 pa ne več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem že napisal - motohit meni ni pogodu če si pa tako navdušen pa se ti ne da ubadat z uvozom pa kupi. Dobiš pa dobrega 1100rtja za ta denar.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem že napisal - motohit meni ni pogodu če si pa tako navdušen pa se ti ne da ubadat z uvozom pa kupi. Dobiš pa dobrega 1100rtja za ta denar.

ajd

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kaj - sporoči kaj boš nabavu da vemo kaj je novega med BMWjaši :naughty:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Zanima me če je imel že kdo izkušnje z puščanjem olja iz kardana? pušča pa pri manšeti!

V Kardanu ni olja! Če pa je priteče iz kotnega prenosa, lahko tudi iz menjalnika. V tem primeru je potrebno menjat tesnila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!