Skoči na vsebino

Nesreča v Logatcu


QQ7

Priporočene objave

Mislim da je fant mogu fajn preletet v logatec,saj je imel zavorne poti krepko čez 100m!!!Omejitev je pa tam 50KM/h!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je fant mogu fajn preletet v logatec,saj je imel zavorne poti krepko čez 100m!!!Omejitev je pa tam 50KM/h!

Kje natančno se je pa to zgodilo (katero križišče)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je fant mogu fajn preletet v logatec,saj je imel zavorne poti krepko čez 100m!!!Omejitev je pa tam 50KM/h!

Baje da blizu 200km/h, tko sem slišal, nisem pa 100%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da blizu 200km/h, tko sem slišal, nisem pa 100%.

Če je šel samo pol tega je še vedno veliko preveč! :unsure:

Če bi se peljal recimo 70 bi mogoče sedaj v lokalnem bifeju bentil in razlagal kolegom, da ga je ena kura izsilila...

Sožalje svojcem :closedeyes:

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 100m zavorne poti pri "popolnem zaviranju" potrebuješ ~160km/h, pa če je še krepko trčil si lahko predstavljate hitrost...

Pa še to: če je omejitev 50km/h (predvidevam) zame pri 200km/h ne gre več za izsiljevanje prednosti; to je namreč ~56m/s...

Popravljeno . Popravil no_name
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je fant mogu fajn preletet v logatec,saj je imel zavorne poti krepko čez 100m!!!Omejitev je pa tam 50KM/h!

Na AC sem lani pred crashom peljal okoli 140km/h pa sem imel 45m zavorne poti... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki iščejo budale. Nej reskira par evrotov pa se pelje na pisti kje mu ne bo noben vzel prednosti ali pripeljal naproti.

Budala!!! Zdej smo pa motoristi na slabi luči.

Voznika automobila ni nič kriva, saj že pri normalni vožnji motor težko opaziš, kaj šele z neko astronomsko hitrostjo kot je ta idiot pripeljal not!!

Zdej pa zaprest to temo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki se okol govori, da so tipa ganjal policaji in je za to letu k svina.

A kdo kej več ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nemors cez drevored tok tiscat sej so same grbine...(mislm nemors ni prov pametn) :krneki:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je peljal 375 km/h, potem pa je šaltal v šesto in takrat se je zgodilo... :alien1:

Aja, pa baje je Manjifiko peder.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnem cesta je bila zaprta cca.3ure...je pa mogl bit zelo hudo ker se vsa vozila postavl tko da se ni nč vidl...

Sožalje svojcem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj se vseeno kdo je bil, pač eden, ki si je kupil motor, katerega pač ni bil sposoben upravljati, moje sožalje svojcem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je fant mogu fajn preletet v logatec,saj je imel zavorne poti krepko čez 100m!!!Omejitev je pa tam 50KM/h!

a moderatorji še vsi spijo ! ups, dopusti !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki se okol govori, da so tipa ganjal policaji in je za to letu k svina.

A kdo kej več ve?

kje si pa ti te govorice slisal,glej da nav tebe kdo drug lovil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal mi je vsakega, ki se ponesreči. Kriv ali ne kriv! Hudo je, če umre, ...včasih je še bolj hudo, če ostane trajno poškodovan.

Včeraj sva se peljala po drevoredu malo čez 14.uro. Lahko bi prehitevala, pa nisem. Zavedam se, da sem v daljavi premalo vidna pika, ki prehitro raste, hitreje kot kepa snega, ki jo spustiš po klancu.

Zavedam se, da sonce zaslepi, lahko samo za drobec sekunde. Pa je že prepozno. Avto je tu, motor je tu....

Rada se vozim, rada živim.

V zadnjem času so se poškodovali trije, ki sem jih tudi v živo spoznala. Eden huje.

Hudo mi je.

Zakaj se mladi fantje premalo zavedajo vrednosti svojega življenja, zdravja?

Nočem biti pametna, a življenje je tako minljivo! Zakaj bi ga zapravila za tako kratek užitek pretirane hitrosti, povečanega adrenalina, ko pa je vsak naslednji dan lahko še veliko lepši?

Koliko lepot bi še rada videla z motorja in uživala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje si pa ti te govorice slisal,glej da nav tebe kdo drug lovil!

A se javiš :krneki:

Pač je znanec iz Logatca omenil, da je bi policaj takoj zraven (za njim).

In zakaj naj bi zaradi mojega vprašanje mene kdo lovil????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal mi je vsakega, ki se ponesreči. Kriv ali ne kriv! Hudo je, če umre, ...včasih je še bolj hudo, če ostane trajno poškodovan.

Včeraj sva se peljala po drevoredu malo čez 14.uro. Lahko bi prehitevala, pa nisem. Zavedam se, da sem v daljavi premalo vidna pika, ki prehitro raste, hitreje kot kepa snega, ki jo spustiš po klancu.

Zavedam se, da sonce zaslepi, lahko samo za drobec sekunde. Pa je že prepozno. Avto je tu, motor je tu....

Rada se vozim, rada živim.

V zadnjem času so se poškodovali trije, ki sem jih tudi v živo spoznala. Eden huje.

Hudo mi je.

Zakaj se mladi fantje premalo zavedajo vrednosti svojega življenja, zdravja?

Nočem biti pametna, a življenje je tako minljivo! Zakaj bi ga zapravila za tako kratek užitek pretirane hitrosti, povečanega adrenalina, ko pa je vsak naslednji dan lahko še veliko lepši?

Koliko lepot bi še rada videla z motorja in uživala!

lepo napisano sam kaj ko nič ne zaleže :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da dost folka kotali buče, pri nesreči sem bil kot gasilc, ko smo prišli na kraj nesreče so bli tm že policaji in reševalci sam možu ni blo več pomoči, no naj povem da motorist ni letel kot sneta skera, ker je na križišču pri mercatorju stala policijska patrujla, tko da sta policaja rekla da je zmanjšal ko jih je zagledal. uglavnem me je kr orng stisnil ko smo odstranjevali posledice nesreče :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da dost folka kotali buče, pri nesreči sem bil kot gasilc, ko smo prišli na kraj nesreče so bli tm že policaji in reševalci sam možu ni blo več pomoči, no naj povem da motorist ni letel kot sneta skera, ker je na križišču pri mercatorju stala policijska patrujla, tko da sta policaja rekla da je zmanjšal ko jih je zagledal. uglavnem me je kr orng stisnil ko smo odstranjevali posledice nesreče :(

No, s to objavo so ovržene netočne informacija, ki sem jih dobil po telefonu. :headbang:

Ja, da človeka tako stisne in prizadane si pa kar mislim.

Upam, da mi nikoli ne bo treba biti kje zraven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!