Skoči na vsebino

Nesreča v Logatcu


QQ7

Priporočene objave

vidim da dost folka kotali buče, pri nesreči sem bil kot gasilc, ko smo prišli na kraj nesreče so bli tm že policaji in reševalci sam možu ni blo več pomoči, no naj povem da motorist ni letel kot sneta skera, ker je na križišču pri mercatorju stala policijska patrujla, tko da sta policaja rekla da je zmanjšal ko jih je zagledal. uglavnem me je kr orng stisnil ko smo odstranjevali posledice nesreče :(

žOK, kaj točno se je pa pripetilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...moje informacije(možnost netočnosti obstajajo):

Motorista so hoteli že na vrhniki ustaviti policisti.V logatcu(po logaškem polju/drevoredu) je baje vozil mirno dokler ni opazil policiske patrulje...nato je spet pospešil....

Na cestišču se še poznajo črte gum...so kr dolge.

Če pa ima lakyluk INFO iz prve roke pol pa na dan z besedo ane....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ste sami voluharji na kupu...Ne morete pustit človeka pri miru vsaj po smrti? Za te zadeve ugotavljat so pristojni drugi organi in vas prav en qrac briga kaj in zakaj je bilo. Nč boljši k stare babe na tržnici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal sem šele danes zvedel za nesrečo, saj sem bil na dopustu v tujini.

Kot se spodobi:

Moje sožalje vsem sorodnikom.

Da nadaljujem.

Vsi ki ste pisali o pokojnem da je budala, idiot in še kaj..malo se zamislite nad seboj, da tako pišete o nekom, ki ga sploh ne poznate in je pokojni. Voznik je obvladal motor, saj sem ga osebno poznal in se z njim tudi vozil po Sloveniji ter na dirkališču. Žal samo neizobraženci lahko tako govorijo o nekom, ki ga ne poznajo in verjamejo da je vsak motorist divjak. Ne glede ali je vozil prehitro si ne ZASLUŽI smrti.

Malo bi potrkal pri moderatorjih na omenjene poste, saj še vedno velja politika lepega izražanja.

Logar Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nadaljujem.

Vsi ki ste pisali o pokojnem da je budala, idiot in še kaj..malo se zamislite nad seboj, da tako pišete o nekom, ki ga sploh ne poznate in je pokojni. Voznik je obvladal motor, saj sem ga osebno poznal in se z njim tudi vozil po Sloveniji ter na dirkališču. Žal samo neizobraženci lahko tako govorijo o nekom, ki ga ne poznajo in verjamejo da je vsak motorist divjak. Ne glede ali je vozil prehitro si ne ZASLUŽI smrti.

Malo bi potrkal pri moderatorjih na omenjene poste, saj še vedno velja politika lepega izražanja.

Logar Blaž

ja to je napisal nekdo ki seveda ni nikoli tiščal čez črni kal..pa enkrat je šel na neko dirkališče in je pameten sedaj..

je pa bila res gužva na cesti včeraj in je blo skor pametno po omejitvah vozit..

na žalost se zgodijo tudi take stvari..na žalost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je napisal nekdo ki seveda ni nikoli tiščal čez črni kal..pa enkrat je šel na neko dirkališče in je pameten sedaj..

je pa bila res gužva na cesti včeraj in je blo skor pametno po omejitvah vozit..

na žalost se zgodijo tudi take stvari..na žalost

ja to je na izjavo "gsx600" letel da ne bo nesporazumov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No..sem ze popravil post.

Se opravičujem Biker77

ni kej..moje sožalje za kolega..in vsem ki ste ga poznali..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miran... počivaj v miru :cry:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč sem v eni od motociklističnih revij prebral:

"Kaj mi mar, to se dogaja drugim"!

Vsi (motoristi) v prometu, smo potencialni kandidati "za odstrel"! Brez izjeme. Torej, ne krivimo tistih, ki so imeli manj sreče od ostalih, ki smo preživeli.

Neposredno po dogodku videl razdejanje v drevoredu. Kriza!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ste sami voluharji na kupu...Ne morete pustit človeka pri miru vsaj po smrti? Za te zadeve ugotavljat so pristojni drugi organi in vas prav en qrac briga kaj in zakaj je bilo. Nč boljši k stare babe na tržnici...

Če pa to na "njih slabo luč meče"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se včeraj peljal ravno čez Logatec malo po nesreči, kolikor se je videlo je zagledalo grozno, ampak so bili avti tako, da se ni skoraj nič videlo, nas so pa napotili mimo najboljšega soseda čez vas.

Drugače pa danes nesreča v Celju na otoku, videl sem samo motor na križišču namotan med semafor in tablo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sožalje sorodnikom ter vsem, ki so ga poznali.

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no, kar sem jaz komentiral je bilo mišljeno predvsem na slovnične napake!!!!

Žalostno se mi zdi da je na eni kratki objavi na uradni strani policije toliko napak...

Ampak kaj čmo, ko bi se usaj zmotli pa napisali kdaj 60 namest 90! :whistle:

LP pa se opravičujem če sem nehote komu dvignu pritisk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor ni to lepo slišat...

V nedeljo se je v Logatcu ubil moj prijatelj...ravno tako z motorjem.. Kot mi je povedal gospod , ki je doma v tisti hiši, je ženska +, ki mu je izsilila prednost zapeljala tja, ker je otroka tiščalo lulat...On se je v tistem trenutku peljal približno 80 km/h, ker je v križišču še pomahal 2 policajem...Takrat pa je že počilo... Policaja sta bila praktično prva ob njem...Ampak mu ni bilo pomoči...

P.S V soboto sva še skupaj plavala in si razdelila pico na morju...

Včasih niso pomembne izkušnje in hitrost, ker o tem odloča manj kot sekunda...

Mogoče je :topic: ampak Miran je bil res poba da se šika vse kar je bilo napisano v temi Logatec nesreča je bilo bolj :BUA: :BUA: :BUA: to pišem , ker sem ga poznal.

Miran počivaj v miru.

ps. moderatorji prosim ne brisat :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!