Skoči na vsebino

Uradni moto,auto,skuter drag race Celje


_rac3r_

Priporočene objave

1 in 2 september je v Celju: Auto drag race kot ze pretekle 2 leti , letos pa 2 novosti , letos bo tudi moto drag race in skuter drag race,...

Torej vse vrste motorjev. Kategorije še ne vem vse vem nekatere: do 50ccm, 50ccm-80ccm,80ccm-125ccm,in tako dalje

Dirka se pa na 200m! Tako z avti,motorji in skuterji.

Vljudno vabljeni na Drag race Celje

ZA več informacij pa pišite!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drag race se vozi na 402 metra (1/4 milje). Če bo polovična proga pa na 201 meter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drag race z avti se vozi 402 m ja , skuterji majo pa 150m ;) , za ostale motorje pa nwm , pomoje bo 200m primerno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drag race z avti se vozi 402 m ja , skuterji majo pa 150m ;) , za ostale motorje pa nwm , pomoje bo 200m primerno...

V bistvu bi za motorja rabu 402, 200 je premal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa to v celju??

To je od vojašnice v smeri šempeter(obvoznica,ki je ta čas zaprta)

Ma ja če bo tak ko lansko leto 100% ne pridem,ker nisi vidu popolnoma nič razen strehe od avta ki so dregali,ker so ble gume tko visok naložene :bounce: .Ja saj vem da je varnost na prvem mestu ampak če pa nč ne vidiš pa tut zanimiv ni.

Če bojo še pa motorje porinl zraven jih pa res ne boš nč vidu.

A ni takrat tud drift v slovenj gradcu??

Tak da sem bol nagnjen na drift,če bo na isti datum. :OK:

Popravljeno . Popravil danixxx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drag v Celju je napovedan za 1.9. (sobota-nočni drag) in 2.9. Bo pa na Celjski obvoznici- zahodna magistrala. Na 201 meter.

Slovenj Gradec pa ima termin 1.-2.9., rezervni termin pa je 15.-16.9. Je pa pod vprašajem zaradi organizacije, kot sem bral na njihovi strani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ne bo na isti dan !! k čene tut avtov ne bo tuki neki extra =) lani jih je blo kr večina avtov za dragat dobrih , kot pa tut styling avti so bli specialni po mojih okusih bomo vidl letos kok bo z motorji zraven ,.... sodelujejo pa z nami tut Scm(scooter club maribor)

Drugače je pa 25.8 open stunt v Celju tekmovanje v stuntu pa nastop stunterjov iz murske sobote , pri planetu tuš , js drugač raj stuntam koker dragam , dost rajš =)

post-12637-1186877190_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Vem da je že dost stara tema ampak me vseeno zanima kje se da pri nas ali v okolici videt kakšen drag. Oz. ga mal probat natiščat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!