Skoči na vsebino

FEISTRITZ BIKERS BUNCH


MOTOVILC

Priporočene objave

Sm slišu da je zginu KTM izpred šotora :slap: A taki so zbori danes al kaj ? To je raj za lopove. Same fajn makine za odpelat :lol1:

no, no...............tole mi pa ni najbolj všeč, da se piše nekaj kar ni res, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: če bi se to zgodilo sem prepričana, da bi se vedelo med vsemi, saj smo bili dol od petka......

zbor je bil krasen, za varnost lepo poskrbljeno in tiski , ki je zgubil svoj motor ga naj kar sam poišče............

baje jih pa je na Fakker see-ju zmanjkalo res kar nekaj, ne pa v Ilirski :krneki: :alien1: ............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, no...............tole mi pa ni najbolj všeč, da se piše nekaj kar ni res, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: če bi se to zgodilo sem prepričana, da bi se vedelo med vsemi, saj smo bili dol od petka......

zbor je bil krasen, za varnost lepo poskrbljeno in tiski , ki je zgubil svoj motor ga naj kar sam poišče............

baje jih pa je na Fakker see-ju zmanjkalo res kar nekaj, ne pa v Ilirski :krneki: :alien1: ............

V ilirski je modelu KTM izpred šotorka zginu :) Se je majstr zjutri zbudu ga je kap.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ilirski je modelu KTM izpred šotorka zginu :) Se je majstr zjutri zbudu ga je kap.

Tip je moj prjatu :D Bil je tooook nabit da sam zase ni vedu. Tko de nism biu zravn ampak blo je tko : nabit je ležal v šotoru, nek zamaskiran tip v črno usnje pride, se v folah spusti in se odpelje. No in res pol čez par urc se tip zbudi in mu je blo čist useen tko de komej zjutrej je polcijo klical :D Bil pa je ktm 125 cross

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip je moj prjatu :D Bil je tooook nabit da sam zase ni vedu. Tko de nism biu zravn ampak blo je tko : nabit je ležal v šotoru, nek zamaskiran tip v črno usnje pride, se v folah spusti in se odpelje. No in res pol čez par urc se tip zbudi in mu je blo čist useen tko de komej zjutrej je polcijo klical :D Bil pa je ktm 125 cross

Jao kam smo prsli :> Se na zboru ni motor varen. Dobro da ne hodm vec po zborih ampak mal vec po svetu :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!