Skoči na vsebino

IX. Motorfest motocluba Orel


Tanjuška

Priporočene objave

Motoclub "OREL" Slovenija od 24. do 26.8.2007 organizira motosrečanje, IX. MOTORFEST V ZELENEM GAJU - DORNBERK pri NOVI GORICI

podrobnejše informacije še sledijo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoclub "OREL" Slovenija od 24. do 26.8.2007 organizira motosrečanje, IX. MOTORFEST V ZELENEM GAJU - DORNBERK pri NOVI GORICI

podrobnejše informacije še sledijo :winkiss:

A Zorko nima neta? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač me je nekdo prosu, da to nardim, tko da tud gledala nism a je že tema odprta, tko da jz sm ta svoje nardila, da sm ugodila prošnji - uglevnem, žurka bo, to garantiram, k lansklet je blo čist upuleno, tko da me je letos prou strah it :evilgrin:

joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač me je nekdo prosu, da to nardim

Cirili ali Tadej? :P On je običajno o tem informiral :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cirili ali Tadej? :P On je običajno o tem informiral :D

dj ti men povej a tebe kdo plačuje, da se povsod utikuješ pa drekaš???? mir - JASNO!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj ti men povej a tebe kdo plačuje, da se povsod utikuješ pa drekaš???? mir - JASNO!!!

žal ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš letos plesala striptiz ,pridem tud jest.... :alien1:

:blink: ja sj lansklet ga nism

ka pa tebe zj mede, a ti mislš da se je to še iz cela potegnil na zelen gaj :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PROGRAM prireditve:

PETEK, 24.08.2007 - Ob 17.00

Otvoritev moto zbora. Sprejem motoristov in dobrodošlica z brezplačno »wellcome drink« pijačo. Glasbeni program z DJ-ji. Ob 20.00 pričetek programa z glasbenimi skupinami NOTTERDAM in INSTINKT, DJ VILI. ter »show« programom.

SOBOTA, 25.08.2007 - Od 10.00 dalje

Čez dan bomo za udeležence pripravili različne aktivnosti. Izlet po vipavski dolini po CPP in pogostev prisotnih na postanku, predvidoma ob 17 h.

Na samem prizorišču se bodo odvijale različne družabne igre: valjanje soda, lovljenje klobase, počasna vožnja,... itd, izbirali bomo naj(lepši, starejši, večji) motor, motorista, klub.

Ob 19.00 se začne glasbeni program z glasbenimi skupinami:

CORVUS, XXX BAND, DRUGO DUGME, DJ LOVRO in DJ VILI. Dogajanje bodo med obiskovalci popestrila »topless« dekleta, ki se bodo prosto pomešala med občinstvo. Po zaključenih aktivnostih bomo podelili priznanja prisotnim klubom. Erotični »show« program, s profesionalno točko parov na odru, bo popestril nočno dogajanje. Prireditev se bo nadaljevala z glasbenimi nastopi ter zaključila z DJ programom in plesom.

NEDELJA 26.08.2007 Nedeljsko prebujanje s kavo.

Sledi družabni program. Izmenjava stikov med klubi, prijateljsko druženje ter uradni zaključek prireditve ob 12.00 h.

Za hrano in pijačo bo poskrbljeno.

VSTOPNINA:

* obisk prireditve in kampiranje bosta za motoriste brezplačna,

* v petek 24.8.07 = PROST vstop za VSE obiskovalce.

Za kakršnekoli dodatne informacije je odgovoren g. Zorko GSM: 041 / 628 – 896.

PRISRČNO VABLJENI !

Predsednik kluba:

MotoClub OREL Slovenija Zorko Saksida

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če pridete dol ste vabljeni tudi na 1. rally Domgrad, ki bo potekal v okolici Ajdovščine. V soboto ob 20.00 zvečer po centru ajdovščine in v Nedeljo čez cel dan bodo hitrostne preizkušnje Col, Planina, Velike Žablje..

Več si preberite tukaj: 1. Rally Domgrad

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če pridete dol ste vabljeni tudi na 1. rally Domgrad, ki bo potekal v okolici Ajdovščine. V soboto ob 20.00 zvečer po centru ajdovščine in v Nedeljo čez cel dan bodo hitrostne preizkušnje Col, Planina, Velike Žablje..

Več si preberite tukaj: 1. Rally Domgrad

Vabljeni!

:hmm: zanimivo - a niso tm u Velikih Žablah prou ene take fajne ride, sam je asfalt bl gladek, vem k sm mela še enduro sm se tm guncala, pa mi je blo prou zakon, taki precej zaprti ovinki so, enkratni za supermoto. mam res???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: zanimivo - a niso tm u Velikih Žablah prou ene take fajne ride, sam je asfalt bl gladek, vem k sm mela še enduro sm se tm guncala, pa mi je blo prou zakon, taki precej zaprti ovinki so, enkratni za supermoto. mam res???

Točno tako, v Velikih Žabljah je baje (kot pravijo) eden izmed najbolj spolzkih asvaltov v Evropi in že ko greš peš in da je samo malo mokro se ti že spodrsava..za reli je odlično :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil učeri na "zboru"...

muska bla,motorjev pa ljudi je blo tud nekaj...danes zna bit fajn ,sam mene ne bo :krneki:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil dans na zboru tam nekje do panoramske vožnje...Blo kar zanimivo,škoda ker nisem kampiral...Upam da se mate oz ste se mel fajn.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bil nekje do panoramske,kolikor sem videl ,mislim da ste se imeli ok žal nisem mogel ostati kaj dle ,imate pa nekaj fotk iz srečanja v fotoalbumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-3091-1188128129_thumb.jpgSuha ustapost-3091-1188128228_thumb.jpgpost-3091-1188128228_thumb.jpgSedaj laho govorimpost-3091-1188128251_thumb.jpgPavza...post-3091-1188127562_thumb.jpgNa zdravje.post-3091-1188127682_thumb.jpgTo mi deli.post-3091-1188127343_thumb.jpgPodelitev..post-3091-1188127165_thumb.jpgMacek na motorju oz zraven njega.post-3091-1188127260_thumb.jpgBoris si je omislil postavno pomo

nicopost-3091-1188126976_thumb.jpgKolegi iz Mk.Soca.post-3091-1188126670_thumb.jpgPar fotk.Okrepitev z odojkom.

post-3091-1188126717_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bil nekje do panoramske,kolikor sem videl ,mislim da ste se imeli ok žal nisem mogel ostati kaj dle ,imate pa nekaj fotk iz srečanja v fotoalbumu.

:headbang: Ne rabi ti bit žal, nisi nič zamudu, še na vaški veselici je več folka :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!