Skoči na vsebino

Švicarska policija aretirala motoriste, namenjene v Slovenijo


Draksler

Priporočene objave

Uideš mu že uideš, sploh na cesti Dvor-Kočevje, lahko s tisto Benđolo samo po tleh pluži...vendar ni ravno pametno, dobili te bojo prej ali slej...

Nimam kaj steboj diskutirat,vidim po tvojem postu,da si nažalost nepoznavalec BMW-ejev.Pa brez zamere ampak novega K-aja(novega) nažalos "NEPOZNAŠ"Ko ga boš enkrat "mogoče" peljal ali o njemu kaj prebral se javi OK !!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

A je to približno tako, kot je VELIKA večina čoperistov pijancev? Samo zato, ker sem pač na par zborih videl, da se predvsem čoperisti vozijo opiti?

Drugač pa se ne tolažit, da nisi idiot samo zato, ker nisi kupil cestaka... :angry:

D.

Če nebi bili "vedno" mal podkajeni se sploh s takimi motorji nebi vozili OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam kaj steboj diskutirat,vidim po tvojem postu,da si nažalost nepoznavalec BMW-ejev.Pa brez zamere ampak novega K-aja(novega) nažalos "NEPOZNAŠ"Ko ga boš enkrat "mogoče" peljal ali o njemu kaj prebral se javi OK !!!!!!!

Od kdaj pa imajo SLO policisti nove K-je (verjemi, da o njih vem dovolj, pri Avtovalu imam že nekaj časa obljubljeno testno vožnjo z R modelom)??? Kolikor sem jih jaz videl se vsi vozijo še z boxercami?! Imajo modreci okrepitve ( v kar močno dvomim)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj pa imajo SLO policisti nove K-je (verjemi, da o njih vem dovolj, pri Avtovalu imam že nekaj časa obljubljeno testno vožnjo z R modelom)??? Kolikor sem jih jaz videl se vsi vozijo še z boxercami?! Imajo modreci okrepitve ( v kar močno dvomim)?

Oprosti sem dojel ,da te kritike z drsanjem name letijo.Vidim pa da še nikoli nisi ZA policajem peljal jaz vozim za njimi vsako leto na kolesarski dirki po Sloveniji lahko ti rečem,da fantje znajo peljat in je vedno bolje,da ga počakaš,kot da mu samo probaš pobegnit. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti sem dojel ,da te kritike z drsanjem name letijo.Vidim pa da še nikoli nisi ZA policajem peljal jaz vozim za njimi vsako leto na kolesarski dirki po Sloveniji lahko ti rečem,da fantje znajo peljat in je vedno bolje,da ga počakaš,kot da mu samo probaš pobegnit. :headbang:

Osebno se ne spuščam v razne pobege in podobne piz****je. Tudi ne dvomim v usposobljenost policistov. Dejstvo pa je, da je tam cesta precej odprta in hitra in mi nihče ne bo trdil, da se s cestno raketo ne odlepiš policijskemu boxerju z vidika . Sploh preden se skobaca nanj...hehe, vozil pa sem se za policajem kako leto nazaj na točno tej relaciji. In da, brusil je po tleh "na polno", tako, da ti ne nabijam nekaj v tri krasne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm

imam eno vrpasanje....

kako te lahko policaj na motorju "ustavi?"

ce mu ti recimo noces ustavt?

bo pred tabo zapeljal in cik cak vozil, da se bos ustavil?al?

nekak si ne predstavljam cist dobro....

ok...logicno da znajo policajo dobr vozt motor...saj jim je to sluzba... so vsak dan po 8 ur na motorju...logicno da ga ima potem v malem prstu...

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm

imam eno vrpasanje....

kako te lahko policaj na motorju "ustavi?"

ce mu ti recimo noces ustavt?

bo pred tabo zapeljal in cik cak vozil, da se bos ustavil?al?

nekak si ne predstavljam cist dobro....

ok...logicno da znajo policajo dobr vozt motor...saj jim je to sluzba... so vsak dan po 8 ur na motorju...logicno da ga ima potem v malem prstu...

:rolleyes:

Zakaj bi te sploh ustavil? Saj se boš sam prej ko slej. Če ne doma na dvorišču, pa ko ti zmanjka bencina. Njemu ga ne bo, ima velik kesel, če pa že, te bo prej prevzel drug, brez skrbi, imajo radio vezo. In potem imaš še postopek in kazen za pobeg. Da bi filmsko skočil čer Rio Grande v Mexico ni glih kaj dosti šans.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno se ne spuščam v razne pobege in podobne piz****je. Tudi ne dvomim v usposobljenost policistov. Dejstvo pa je, da je tam cesta precej odprta in hitra in mi nihče ne bo trdil, da se s cestno raketo ne odlepiš policijskemu boxerju z vidika . Sploh preden se skobaca nanj...hehe, vozil pa sem se za policajem kako leto nazaj na točno tej relaciji. In da, brusil je po tleh "na polno", tako, da ti ne nabijam nekaj v tri krasne.

pred časom sem napisal svojo izkušnjo iz kačjih rid

Sicer me niso lovili, niti nisem vedel kdo je za mano dokler nisem obrnil :D. Poraja se mi vprašanje, koliko bi se čez ovinke oddaljil z litrašem (takrat sem vozil 600), ampak če se da na zaprtih kačjih ridah, se da povsod.

Dvor-Kočevje ima hitre ovinke, pod 180km/h je "dolgčas" (razen par zaprtih ovinkov). Policijski BMWji niso narejeni za takšna preganjanja, četudi so policisti na njih vrhunski vozniki.

PS: še nisem bežal pred policisti, preden se kdo obregne ob to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred časom sem napisal svojo izkušnjo iz kačjih rid

Sicer me niso lovili, niti nisem vedel kdo je za mano dokler nisem obrnil :D. Poraja se mi vprašanje, koliko bi se čez ovinke oddaljil z litrašem (takrat sem vozil 600), ampak če se da na zaprtih kačjih ridah, se da povsod.

Dvor-Kočevje ima hitre ovinke, pod 180km/h je "dolgčas" (razen par zaprtih ovinkov). Policijski BMWji niso narejeni za takšna preganjanja, četudi so policisti na njih vrhunski vozniki.

PS: še nisem bežal pred policisti, preden se kdo obregne ob to

ja, eden vozi za tabo, drugi te čaka v kočevju, hop pa te majo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svet ni črnobel, če nekdo beži pred letečimi, to ponavadi tudi pomeni da nima (prave) tablice na motorju ... misliš da bi ustavil patrulji v Kočevju?

In po drugi strani, od Dvora do Kočevja potrebuješ dobrih 5 minut, slabih 10? ne vem več na pamet.

Bo patrulja prišla pravočasno do križišča pred Kočevjem kjer se cesta priklopi na magistralko Ribnica-Kočevje. Ali bo komandir PP naredil modro odločitev in patruljo poslal do Gorenja, kjer se lahko prebrisan ubežnik odloči ali se bo Kočevju ognil levo preko Klinje vasi ali desno preko Stare cerkve? Da bi pošiljali patruljo v Smuko kjer je še en izmed mnogih odcepov verjetno ni racionalno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred časom sem napisal svojo izkušnjo iz kačjih rid

Sicer me niso lovili, niti nisem vedel kdo je za mano dokler nisem obrnil :D. Poraja se mi vprašanje, koliko bi se čez ovinke oddaljil z litrašem (takrat sem vozil 600), ampak če se da na zaprtih kačjih ridah, se da povsod.

Dvor-Kočevje ima hitre ovinke, pod 180km/h je "dolgčas" (razen par zaprtih ovinkov). Policijski BMWji niso narejeni za takšna preganjanja, četudi so policisti na njih vrhunski vozniki.

PS: še nisem bežal pred policisti, preden se kdo obregne ob to

180? fak jst tam pr 130 ze cvikam cez ovinke :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se lahko ubeži policiji bi lahko potrdil možakar z bleda (pozabu ime), ki je pred leti bežal pred patruljo in imel to smolo, da je bil ravno v tistem času v bližini helikopter. ker ni in ni mogel spraviti na finto policije se je možakar sam zapeljal na policijsko postajo bled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

180? fak jst tam pr 130 ze cvikam cez ovinke :blink:

ma ja, misty včas mal naklada ... lahk da je 190 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da me policisti na motorju ne bi ujeli.

Po moje v prvi vrsti, ker oni, ki se bo peljal za mano, ni tako neumen, da se bo zaradi enega bedaka teral 200 čez naselje in pri tem tvegal lastno življenje.....

Seveda se tudi jaz moram vprašati, če je moje življenje vredno kaj več od tistih 200 €, kolikor bi plačal, če me ujamejo na radarju.

Kar pa se tiče njihovega znanja in motorjev, pa mislim, da jih je tukaj malo, ki bi se lahko kosali s policisti.

Sicer pa sem enkrat slišal en pregovor, ki pravi

tisti, ki lovi, teče kolikor zmore.

tisti, ki beži, teče hitreje kot zmore.

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da me policisti na motorju ne bi ujeli.

Po moje v prvi vrsti, ker oni, ki se bo peljal za mano, ni tako neumen, da se bo zaradi enega bedaka teral 200 čez naselje in pri tem tvegal lastno življenje.....

Seveda se tudi jaz moram vprašati, če je moje življenje vredno kaj več od tistih 200 €, kolikor bi plačal, če me ujamejo na radarju.

Kar pa se tiče njihovega znanja in motorjev, pa mislim, da jih je tukaj malo, ki bi se lahko kosali s policisti.

Sicer pa sem enkrat slišal en pregovor, ki pravi

tisti, ki lovi, teče kolikor zmore.

tisti, ki beži, teče hitreje kot zmore.

pa LP

Se strinjam z vsako besedo, napisano v tem postu. :worship:

Razen seveda s tistim, da me policaji ne bi ujeli. Ker bi jim takoj ustavil in me sploh ne bi bilo treba loviti.

Pregovor je zelo dober, si ga bom zapomnil.

Popravljeno . Popravil andi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z vsako besedo,

Razen seveda s tistim, da me policaji ne bi ujeli. Ker bi jim takoj ustavil in me sploh ne bi bilo treba loviti.

Saj jaz jim tudi ne bi bežal. Me je sicer že imelo, da bi se peljal naprej, ko so me ustavljali, ampak ..........

Če bi šel k cenilcu, moje življenje mogoče res ni vredno 200 €, ampak vseeno......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi dozdeva, da so tukaj nekateri zelo zelo hitri......ali pa ne poznajo na uro........

kakorkoli,bežanje pred policisti......zakaj že?....zaradi lokalne slave in gostilniških zgodbic ali mogoče parte v časopisu?.....je kdo od "herojev" že vozil motor "na polno" pod stresom oziroma psihičnim pritiskom, ko ti zadaj piska sirena in utripa modra luč?....

Nagradno vprašanje: v kolikih primerih bi se pregon končal tragično za ubežnika?

PS: Gallus, za tebe to vprašanje ne velja,ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnogo policajev ne vozi motorjev le v službi(nekaj jih poznam)ampak imajo doma bolj živahne kravce z katerimi se tudi sami vozijo do podna.Razmišljajo kot ostali motoristi in poznajo marsikatero cako,tako,da se jim bežati niti ne splača.Teh tipov niti ne maram kej dost ampak vozijo pa-kapo dol. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Če bi šel k cenilcu, moje življenje mogoče res ni vredno 200 €, ampak vseeno......

Cenilci itak vse ocenijo veliko prenizko. Meni je moje veliko veliko več vredno kot 200€. Za razliko od premnogih, ki jih vsak dan vidimo na cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodbica:

Takole, kakšnih 25 let nazaj sem imel Tomosovo specialko – seveda predelano. Pa še par fantov na vasi je imelo podobne zadevice. Policaji (na motorjih predvsem) so seveda kaj kmalu ugotovili, da bi naša skupina lahko bila odlična divjačina za lov. Smo pa kar kmalu ugotovili, da so takrat še tovariši policaji s svojimi boxerji povsem nemočni, če jim pobegneš v gozd, recimo.

No, nekega lepega nedeljskega dne »poiščemo tovariše leteče« in po stari navadi, ko se le ti zapodijo za nami, mi lepo najbližji gozd. Kolega pa je imel rahlo smolo. Iz svečke na mopedu mu je kapca dol padla. :headbang: Ni bilo par sekund, ko sta ga tovariša policaja (fanta v starosti največ 30 let) že imela v rokah. Za pozdrav je najprej dobil nekaj krepkih okoli ušes, nato pa so ga odpeljali na policijsko postajo v »bunker«…. Fant ni dobil nobene denarne kazni, nobenih pik in kaj v našem času modernega. Le potem nekaj dni ni mogel dobro sedeti.

P.s.:

Kakšen mesec dni nazaj sva bila z ženo na rednem večernem sprehodu. Proti nama pelje par mulcev s svojimi mopedi in seveda obvezno večina brez čelad. V nekem trenutku, kot na ukaz, se vsi razbežijo v gozdiček ob cesti. Obrnem se nazaj in – ugotovili ste – vidim može v plavem. Zgodovina se ponavlja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je, zgodovina se ponavlja, tud jest bi lahko naštel kar nekaj zgodbic, o bežanju tovarišem miličnokom, pred 35 leti, najboljš je blo, ko si ga počakal, imel motor prižgan v prvi prestavai in ga čakal da je stopil skoraj do tebe, potem zvis in že te ni bilo, sedaj pa ko sem že mal v letih, mi nepride več na misel, da bi jim bežal, ker nisem več tolk spreten in tudi drugače mislim kot takrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svet ni črnobel, če nekdo beži pred letečimi, to ponavadi tudi pomeni da nima (prave) tablice na motorju ... misliš da bi ustavil patrulji v Kočevju?

In po drugi strani, od Dvora do Kočevja potrebuješ dobrih 5 minut, slabih 10? ne vem več na pamet.

Bo patrulja prišla pravočasno do križišča pred Kočevjem kjer se cesta priklopi na magistralko Ribnica-Kočevje. Ali bo komandir PP naredil modro odločitev in patruljo poslal do Gorenja, kjer se lahko prebrisan ubežnik odloči ali se bo Kočevju ognil levo preko Klinje vasi ali desno preko Stare cerkve? Da bi pošiljali patruljo v Smuko kjer je še en izmed mnogih odcepov verjetno ni racionalno...

maš use na študiran, tko kokr jz po zgornjesavski dolinci :worship:

kako se lahko ubeži policiji bi lahko potrdil možakar z bleda (pozabu ime), ki je pred leti bežal pred patruljo in imel to smolo, da je bil ravno v tistem času v bližini helikopter. ker ni in ni mogel spraviti na finto policije se je možakar sam zapeljal na policijsko postajo bled.

helikopter man - Trpin :evilgrin: poznam ga hehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš use na študiran, tko kokr jz po zgornjesavski dolinci :worship:

Jaz sem zgolj zganjal teorijo, ker je janih napisal da lahko čakajo v Kočevju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svet ni črnobel, če nekdo beži pred letečimi, to ponavadi tudi pomeni da nima (prave) tablice na motorju ... misliš da bi ustavil patrulji v Kočevju?

In po drugi strani, od Dvora do Kočevja potrebuješ dobrih 5 minut, slabih 10? ne vem več na pamet.

Bo patrulja prišla pravočasno do križišča pred Kočevjem kjer se cesta priklopi na magistralko Ribnica-Kočevje. Ali bo komandir PP naredil modro odločitev in patruljo poslal do Gorenja, kjer se lahko prebrisan ubežnik odloči ali se bo Kočevju ognil levo preko Klinje vasi ali desno preko Stare cerkve? Da bi pošiljali patruljo v Smuko kjer je še en izmed mnogih odcepov verjetno ni racionalno...

Ti pa res pretiravaš.Namreč,če bi cesto "zaprli" bi Rossi rabil najmanj 10 min. in to bi moral imeti povprečno hitrost 150 Km/h,kar je nemogoče doseči namreč pozabljaš na naselja,pesek vzponi ovinki (fajfe) ca 4 kjer nemoreš z več kot max.50 Km/h.Moj predlog kupi si dobro uro in spet probaj boš PRESENEČEN.Ko boš ta podvig izvedel se javi bom vozil zatabo in ko boš v Kočevju kavo spil sigurno pridem namreč jaz bom potreboval kakih 5 min več,v naseljih bom vozil po predpisih in v ovonkih na ziher,ker včasih kakšne hlode čez cesto šlajsajo-že doživel in nasrečo z malo manjšo hitrostjo tudi ustavil. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!