Skoči na vsebino

MK KOČEVSKI MEDVEDI - KOČEVJE


Bejba22

Priporočene objave

Ja če bo pa PESHY BOY tam...bi pa skor tut jst mogu bit...Po vsej verjetnosti se oglasim... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se šparam za na sun riderse na hvaru :010 :yea1:

No tud to je nekaj

In vikend naj ti v molitvi za vreme pravo na Hvaru mine

in od mene pivo tam zate potem že hladijo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem nekaj obljubljala... Upam, da se mi bo izšlo... Vsaj na kakšno pivičko :beer1:

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

:worship: pridi, pridi, pa ne samo na eno :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tasne fore glede striptiza me vedno nasmejejo :worship:

Mogoče so mislili strap-on tease, pa so se malo zmotili :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je organizacija uspela. Dogotka se je udeležilo kar lepo število motoristov. Burnout z ATV-ji je bil še posebaj zanimiv. Za hrano lahko rečem, da je bila odlična. Osebno sem "skakal" okoli v kratkih rokavih in me ni kaj preveč zeblo.

Skupinska vožnja do Črnega potoka in nato v center Kočevja je bila za moje pojme zadovoljiva. Upam, da bo še kdo objavil kakšne slike.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišli, popili koje pivo, pojedli koji bograč. Preživeli tudi narodnozabavni vložek snemanja nekega videospota. Pa pozdravili par znancev. Glede na to, da je bil samo vmesni postanek pri nabiranju sobotnih kilometrov je bilo kar fino. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Organizacija :worship: , gužva ne prevelika, glih prov, hrana in pijača tudi OK, le ena pripombica. Unga malga slinovca na kapiji u red spravte. Pri limanju "zapestnice" je bil mal predrzen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pozdravili par znancev....

:yes:

Lepo da smo se srečal :)

Drugače pa prišla za eno urco v soboto, žal v civilu :( se je sezona za letos zaključila. Drugo leto pa novim zmagam naproti :D

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

medvedkom pohvala, saj so se zelo potrudili :OK: , pa hvala za prenočišče,pa vse dekce in povštrček,ki so nama jih posodili, ker bi bile sicer preveč premražene :whistle:, pa za babičino marmeladko bi prosila recept :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn smo se imeli, mal pojedli (golaz je bil pa cudn), mal popili, mal "poplesali", ...

nekaj slik je na http://www.mk-raubritter.com

:wacko:

Žal nismo mi krivi za okus golaža, če pa bi bil v petek pri nas bi jedel pravi golaž, ki smo ga pripravili SAMI (beri Kočevski medvedi), pa so ga vsi pohvalili. :headbang: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel v mraku, srečal par pravih legend (ne boste verjel, ne vedo kaj je internet) in odšel v mraku...

:? ne razumem čist, a je blo kaj narobe z naše strani

LP Bejba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

medvedkom pohvala, saj so se zelo potrudili :OK: , pa hvala za prenočišče,pa vse dekce in povštrček,ki so nama jih posodili, ker bi bile sicer preveč premražene :whistle:, pa za babičino marmeladko bi prosila recept :P

:yea1: :yea1: :yea1:

hvala za pohvale, nisi pa povedala, a si spala v hotelu MU ali v svojem šotoru, ker v hotelu je bilo polno dekc, za marmelado ti pa lahko povem samo to, da ne vem recepta, če ga izvem ti napišem.

LP Bejba :worship: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: :yea1: :yea1:

hvala za pohvale, nisi pa povedala, a si spala v hotelu MU ali v svojem šotoru, ker v hotelu je bilo polno dekc, za marmelado ti pa lahko povem samo to, da ne vem recepta, če ga izvem ti napišem.

LP Bejba :worship: :slap:

sva imele svoj šotor :worship: , dekco pa vsaka svojo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!