Skoči na vsebino

MK KOČEVSKI MEDVEDI - KOČEVJE


Bejba22

Priporočene objave

dobr je , sam bl mal smo spal

:whistle: :whistle: :whistle:

:headbang:

sigurno nisi bil v hotelu, sicer pa poglej če se najdeš med njimi ki so spali

:naughty: :P :wub: post-7196-1189444718_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang:

sigurno nisi bil v hotelu, sicer pa poglej če se najdeš med njimi ki so spali

:naughty: :P :wub: post-7196-1189444718_thumb.jpg

še ena z druge strani

:worship: :naughty:

post-7196-1189445469_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bilo tud vredi. Sicer nismo bili dolgo, ampal vseeno. Tud golaž ni bil tako slab. Tud velk velik slabši, so se že kje skuhal.

Sem mislil, da bo tus cirkuška točka, potem so pa rekli da eni sam (krtera skupina že...??video spot snemajo.

Sem razmišljal med gužvo, kolk in kateri so zdaj MS-ovci(ke). Nemogoče ugotoviti. Pa nekaj beyb vidu, pa ne vem ktera je bila 22.

Ni kej .... potrudli so se po svojih močeh. :worship:

Ne odpre mi vaše strani.

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... golaz je bil pa cudn ...

Ko sem ga naročil sem bil opozorjen, da ni golaž ampak bograč. Mogoče čudn zaradi tega :D

P.S. Sam ok, pravemu bograču tudi ni bilo podobno. Ni pa bilo slabo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bilo tud vredi. Sicer nismo bili dolgo, ampal vseeno. Tud golaž ni bil tako slab. Tud velk velik slabši, so se že kje skuhal.

Sem mislil, da bo tus cirkuška točka, potem so pa rekli da eni sam (krtera skupina že...??video spot snemajo.

Sem razmišljal med gužvo, kolk in kateri so zdaj MS-ovci(ke). Nemogoče ugotoviti. Pa nekaj beyb vidu, pa ne vem ktera je bila 22.

Ni kej .... potrudli so se po svojih močeh. :worship:

Ne odpre mi vaše strani.

:headbang: Moram ti povedat, da sem bila organizator, pa tega nisem vedla, kar prišli so in snemali, takrat ko smo bili mi vsi na panoramski vožnji, pa naj jim bo, če jim je uspelo. Glavni žur je bil po osmi uri, najbrž te več ni bilo, jaz sem bila pa na info!!!!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Moram ti povedat, da sem bila organizator, pa tega nisem vedla, kar prišli so in snemali, takrat ko smo bili mi vsi na panoramski vožnji, pa naj jim bo, če jim je uspelo. Glavni žur je bil po osmi uri, najbrž te več ni bilo, jaz sem bila pa na info!!!!!! :worship:

Ne ne... sej je bilo OK. Nisem vedel kaj se vse dogaja tam, pa sem malo ugibal ko sem bograč jedel. Nima nič proti njim.

Na žalost me ni bilo več ob osmih. Žena me ne bi pustila v hotelu MU prespat, ker bi lahko kteri pod slamo zlezu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne... sej je bilo OK. Nisem vedel kaj se vse dogaja tam, pa sem malo ugibal ko sem bograč jedel. Nima nič proti njim.

Na žalost me ni bilo več ob osmih. Žena me ne bi pustila v hotelu MU prespat, ker bi lahko kteri pod slamo zlezu :naughty:

:whistle:

še ena!

post-7196-1189451161_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja medvedi in medvedke, super smo se imeli. Še posebej ko smo meli take luštne sosede.

Prave sončke ;)

[/quote

tud naši sosedje so bili super :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship:

MK Kočevski medvedi prirejamo že 4. bikers wekend, ki bo od 7. do 9. septembra 2007v Brunarici v Dolgi vasi pri Kočevju!

Prilagam letak! :kva2: :kva2:

post-7196-1187906916_thumb.jpg post-7196-1187907065_thumb.jpg

Pozdravljeni vsi!

Na naši spletni strani si lahko ogledate slike iz 4.Bikers Wekenda pri medvedih

LP Moto klub Kočevski medvedi

www.mk-kocevski-medvedi.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bilo tud vredi. Sicer nismo bili dolgo, ampal vseeno. Tud golaž ni bil tako slab. Tud velk velik slabši, so se že kje skuhal.

Sem mislil, da bo tus cirkuška točka, potem so pa rekli da eni sam (krtera skupina že...??video spot snemajo.

Sem razmišljal med gužvo, kolk in kateri so zdaj MS-ovci(ke). Nemogoče ugotoviti. Pa nekaj beyb vidu, pa ne vem ktera je bila 22.

Ni kej .... potrudli so se po svojih močeh. :worship:

Ne odpre mi vaše strani.

Ja, tud mi smo pršli med med panoramsko vožnjo in bili priča snemanja videospota... Spil po dve pivi :beer2: , ves ta čas pa poslušal en in ist komad :wacko: . Narodno zabavni - "Blaž je kupu nov motor" (tistih nekaj besed, pa se tako in tako naučiš na pamet, tudi če ga slišiš samo dvakrat). :wallbash:

Drugač pa svaka čast Medvedom :worship: ! Lep plac, prijazna postrežba in nekj unikatnih, zanimivih domislic :worship: Bila sem prvič, a zagotovo ne zadnjič! Drugo leto si bom probala organizirat zadevo tako, da bom lahko prespala. " U prolazu" , pač ne vidiš vsega.

P.S. Če bi si ogledal njihovo spletno stran, bi Bejbo22 lahko brez težav poiskal in spoznal... tako kot jaz... Zelo prijazna punca! :010

Še nekaj slikc:

post-12425-1189676464_thumb.jpg

post-12425-1189676519_thumb.jpg

post-12425-1189676701_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ves ta čas pa poslušal en in ist komad :wacko: . Narodno zabavni - "Blaž je kupu nov motor" :wallbash:

evo ti ga na ! za turbo gasilci so navrsti turbo motoristi ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kej ve o padcu motorja FZS 600 sive barve ki je bil parkiran na šudru?

:unsure:

Kaj se je pa zgodilo, naši redarji o tem ne vedo nič, a je kaj hujšega?

LP Bejba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem za padec APRILIE enduro,ki je padla na HONDO hornet ,ta pa na Aprilio 125.Ta je zadžala padce.Še sreča zame ,ker naslednji bi bil moj na tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kej ve o padcu motorja FZS 600 sive barve ki je bil parkiran na šudru?

:unsure: Če je bilo za "rampo" levo , sem videl motor na tleh in obvestil redarje , ki so ga pobrali . Samo to vem .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma čudn mi je blo da je motor stal več kot 3h na miru pol ko sem pa se zvečer odpravu domu je bil premaknjen in opazu da je bil na tleh. Eden ga je moral ruknt al kaj ... Ja škode je kar nekaj za tak nedolžen padec na štirih delih počena plastika (sledi varenje plastike in štrihanje nove nalepke) pa še dekelc jih je kar dobr fasu, počen žmigovc pa še čelada jih je fasala k sem jo imel zaklenjeno na motorju, ja teren je bil kar grob. Zanimivo da nimate organizirano nobeno zavarovanje za take pripetlaje. Motor bil parkiran za to namenjenem prostoru, parking na levo takoj za vhodom. Sem takoj stopil do "redarjev" ki so mi pač povedal da nimam si kaj pomagat.

Popravljeno . Popravil hirdan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!