Skoči na vsebino

BMW HP2 Sport


antares

Priporočene objave

Kot je že bilo nekje napisano, se bo BMW podal v SBK, za nekaj takega pa seveda potrebuje serijski motocikel.

S pomočjo Suzukija, oziroma njegovih osnov je BMW razvil novega 1000cc, ki se bo povsem zgledoval po japonskih trendih Yamahe R1, CBR1000RR in Ninje 1000ZX-R.

Par fotk.

Ah, ja; moč 190HP pri 190kg teže.

Fotografije prikazujejo razne stadije razvoja in kamuflaže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo preveč si posplošil zadeve, pripravljajo svoj 1000 kubični motocikel. prva fotka kaže Gixera, ki ima spredaj namesto klasične vilice tisto pogruntavščino od BMWja Unilever al kak se že reče, to ni sodelovanje med Suzo in Bemfom, risbice ni potrebno komentirat ker je risbica in bi jo lahko risal ti ali jaz, na spodnji sliki pa je njihov motor s katerim so preiskušali razne komponente za dirke in za na cesto, s tem motorjem (800 ali 1000 kubov trivaljnik prilagojen MotoGP pravilniku, bil je pa pretežek) so razvili tudi sistem proti zdrsu gnanega kolesa za cestne modele BMWjev. Toliko o tej zadevi vem jaz, večino sem prebral v Motorradu in v emailih od BMWja ki jih dobivam.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1188373514_thumb.jpg

Tole je HP2 Sport . Predstavljen bo v nekaj dneh

Cena 18.000 evrov teža s tekočinami 195 kg rezervar 23 l

boxer 9500 /min 130 KM.

Tolkle so pa men s tovarne zaupal :whistle:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par slikc od zastarelega box motorja, katerega razvoj bo BMW kmalu opustil

:whistle:

:worship: jebiga tud "gare" je treba v pokoj dat - pravjo da je tole zadn boxer sploh :yes:

šalo na stran - strupen je pa da kr vrag :winkiss: mel

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo preveč si posplošil zadeve, pripravljajo svoj 1000 kubični motocikel. prva fotka kaže Gixera, ki ima spredaj namesto klasične vilice tisto pogruntavščino od BMWja Unilever al kak se že reče, to ni sodelovanje med Suzo in Bemfom, risbice ni potrebno komentirat ker je risbica in bi jo lahko risal ti ali jaz, na spodnji sliki pa je njihov motor s katerim so preiskušali razne komponente za dirke in za na cesto, s tem motorjem (800 ali 1000 kubov trivaljnik prilagojen MotoGP pravilniku, bil je pa pretežek) so razvili tudi sistem proti zdrsu gnanega kolesa za cestne modele BMWjev. Toliko o tej zadevi vem jaz, večino sem prebral v Motorradu in v emailih od BMWja ki jih dobivam.

LP Bajsi

Povzel sem informacije evropskega specializiranega tiska; če oni nimajo pojma, kaj pišejo (motorrad vključno) potem pa res ne morem jaz pomagati.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!