Skoči na vsebino

CBF "jurja" se srecujejo


imlakar

Priporočene objave

Katere gume, kje se vklopi rezerva, kje se kupi to, kje dobiti ono... Stanje samo po sebi kliče po kakšnem mini srečanju. Lahko bi se zmenili za kakšen zbor, mogoče še en skupen krog kasneje. Je kdo za?

Če bom imel čas, z veseljem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere gume, kje se vklopi rezerva, kje se kupi to, kje dobiti ono... Stanje samo po sebi kliče po kakšnem mini srečanju. Lahko bi se zmenili za kakšen zbor, mogoče še en skupen krog kasneje. Je kdo za?

Vejš, da! Samo postavi termin, lokacijo na Jezerskem(?) pa smo takoj tam! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere gume, kje se vklopi rezerva, kje se kupi to, kje dobiti ono... Stanje samo po sebi kliče po kakšnem mini srečanju. Lahko bi se zmenili za kakšen zbor, mogoče še en skupen krog kasneje. Je kdo za?

Sem za!!! Potrebna je le iniciativa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se dogovorimo ob prvem lepem vikendu (sobota-zgodnje popoldne, nedelja-dopoldne oz. po dogovoru). Jezersko bi bila super destinacija, nadaljevali bi lahko naprej čez mejo pa čez Pavljičevo sedlo nazaj... Samo da bo vreme. V četrtek oz. najkasneje v petek se bo že dalo videti kakšen bo vikend. Če ne ta vikend, pa potem ob prvem sončnem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se dogovorimo ob prvem lepem vikendu (sobota-zgodnje popoldne, nedelja-dopoldne oz. po dogovoru). Jezersko bi bila super destinacija, nadaljevali bi lahko naprej čez mejo pa čez Pavljičevo sedlo nazaj... Samo da bo vreme. V četrtek oz. najkasneje v petek se bo že dalo videti kakšen bo vikend. Če ne ta vikend, pa potem ob prvem sončnem...

za nedeljo sem takoj, za soboto pa nisem 100 %

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se dogovorimo ob prvem lepem vikendu (sobota-zgodnje popoldne, nedelja-dopoldne oz. po dogovoru). Jezersko bi bila super destinacija, nadaljevali bi lahko naprej čez mejo pa čez Pavljičevo sedlo nazaj... Samo da bo vreme. V četrtek oz. najkasneje v petek se bo že dalo videti kakšen bo vikend. Če ne ta vikend, pa potem ob prvem sončnem...

jest sem tudi za nedeljo ob lepem vremenu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm takoj za, za soboto ali pa nedeljo zjutraj oz zgodaj dopoldne (ker sem popoldne v službi...), samo povejte lokacijo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če nas bi bilo tako malo bi pa lahko povabili še šestotake....

:whistle:

Se kar strinjam s tabo. Zakaj pa ne? 600 al pa 1000? CBF je še vedno CBF. Sem mel oba in sata oba zakon. Vsaj zame :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, če gremo vse CBF-ke , bi moral še ime teme zamenjat. Kdo zna?

Popravljeno . Popravil imlakar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kar strinjam s tabo. Zakaj pa ne? 600 al pa 1000? CBF je še vedno CBF. Sem mel oba in sata oba zakon. Vsaj zame :worship:

in če koga navdušuje tak motor oziroma, da ga ima namen kupit pa tudi lahko pride da kakšno skupaj rečemo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nedeljo kaže na lepo vreme, in če ste za se lahko dopoldne dobimo (med 8.00 in 9.00 uro, recimo) in naredimo eno skupen krog čez Jezersko. Seveda ste vabljeni vsi, ne samo "jurjasi"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nedeljo kaže na lepo vreme, in če ste za se lahko dopoldne dobimo (med 8.00 in 9.00 uro, recimo) in naredimo eno skupen krog čez Jezersko. Seveda ste vabljeni vsi, ne samo "jurjasi"!

Sem za. Kje se dobimo? Lokacija in ura. Najboljš nekje na kavi. Za začetek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi bilo uredu v Kranju na OMV? Ni veliko lokalov, ki bi bili v nedeljo dopoldne že odprtih (za tega vem, da je), parkirišče ima, pa še vsak ga bo našel. Ob 8:30 ali pa 9:00 bi bilo idealno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za. Pa, če rečemo, zbor od 8:30 do 9:00?

Gospodje!

Želim vam prijetno druženje in polno užitkov na Jezerskem. Žal, sem na poti (sedajle z mislimi že na ridah) proti Puli. Pripnem kakšno fotko ob povratku! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa pridem če dobim prosto.... :whistle:

P.S.: Sicer je men za lokcijo čist vseen, ampak a ste vsi iz okolice Kranja? A za bolj proti štajerskem koncu pa ni noben????

Popravljeno . Popravil HONDAMANIA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne bo kakšnih velikih zadržkov pridem tudi jaz...

a je v Kranju samo ena OMV črpalka??? pa na kerem koncu Kranja je???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne bo kakšnih velikih zadržkov pridem tudi jaz...

a je v Kranju samo ena OMV črpalka??? pa na kerem koncu Kranja je???

Samo ena je, iz smeri Brnika, mimo Mercator centra, po 200m na desni strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 odgovorov v temi, pa samo 2 sva potrdila prihod :rolleyes: Igor, če imaš koga, ki bi šel zraven ga kar povabi, da nas bo vsaj polhna miza. Drugač pa tko, kot smo rekli. Jest bom z mojo ob 8:30 na OMV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 odgovorov v temi, pa samo 2 sva potrdila prihod :rolleyes: Igor, če imaš koga, ki bi šel zraven ga kar povabi, da nas bo vsaj polhna miza. Drugač pa tko, kot smo rekli. Jest bom z mojo ob 8:30 na OMV.

Enako. Vsekakor je vsakdo dobrodošel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tokrat ostanemo pri te destinaciji.

Za drugič pa že kar sedaj predlagam Trojane, da se bo vsaj še "kaki toi Štojerc našo"

Ali bi šli proti morju?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!