Skoči na vsebino

Grobnik - 13.09.2007


torpedo

Priporočene objave

OBVESTILO ZA VSE LJUBITELJE GROBNIKA - 13.09.2007

AMD TAM in MC SAVINJA organizirata vožnjo na Grobniku!

Prireditev bo potekala podobno kot 25.06.2007. Cena udeležbe je v predprodaji 65€, zadnji teden pred prireditvijo 80€ (od 06.09.2007 naprej) in na dan prireditve, če bodo še prosta mesta, je cena enotna 100€ za vse, ki se nam bodo priključili.

Od 8.00 naprej lahko dvignete štartne številke, nato pa od 9.00 naprej hitri - počasni -hitri - počasni.... v polurnih intervalih.... Okoli poldneva bo tudi panoramska vožnja za vse, ki bodo to želeli.

Ob 15.30 začnejo dirke, najprej klubska dirka MCM, vozi se skupaj v razredih 600 in 1000, a točkuje se vsaka klasa posebej, nato pa 2. dirka za Štajerski pokal v razredih 600 in OPEN, nato pa dirka Primorcev itd. itd. Prvi trije na dirki prejmejo pokale. Prav tako bomo podelili pokale prvim trem v skupnem seštevku prve in druge dirke za Štajerski pokal.

Vsi dirkači, ki jim je žal, da so zadnjič manjkali, so že obljubili, da tokrat sigurno pridejo...

Prijave in informacije v MB na 041 774 683, drugače pa prijave in predplačila zbiramo tudi v Celju in Novi Gorici.

Rezultate 1.dirke za Štajerski pokal z dne 25.06.2007, čase zmagovalcev in fotografije si lahko ogledate na spletni strani AMD TAM - Moto Cluba Maribor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.. ful dobro, sm mogoče nebi blo slabo če bi biu dogodek objavljen kak teden prej.. :( motor sm pa lih na pou dau :evilgrin: pa še po gume bi blo treba it.. ja nič, bo kr happening od 12.-14.10.2007 dober za zdivjat na konc sezone :headbang: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.. ful dobro, sm mogoče nebi blo slabo če bi biu dogodek objavljen kak teden prej.. :( motor sm pa lih na pou dau :evilgrin: pa še po gume bi blo treba it.. ja nič, bo kr happening od 12.-14.10.2007 dober za zdivjat na konc sezone :headbang: :naughty:

30.9.2007 (ko je bilo vabilo obljavljeno) je kak teden dni prej??? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEWILIŠ.......ti si moj idol...........

Kapo dol bejba!!!!!!!!!!!!!!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEWILIŠ.......ti si moj idol...........

Kapo dol bejba!!!!!!!!!!!!!!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

:blush: A ti to mene mau hecas? :)

Je pa lepo slisat in brat takole :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne.....čist resno mislim.........jaz osebno nimam tok jajc, da bi se spustil v krog.

Predvsem pa spoštujem.......da si odvozila vse kroge.....in kompletno dirko.......nekateri, ki se majo za hude motoriste, so spokal s piste nekje na polovici........da o dirki ne govorimo....... (pussypress??? )

BTW......je blo pa kull za videt, da si na štartu dva udzad pustila........se mi je prav prijetno smejalo

Še enkat :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm čisto nevmesno...a je to tista ko je SV-ja vozla modrega?

samo kak pa je Tina pelala...edina ko je jajce mela včeraj...kapo dol kak so dekleta včeraj suvereno odvozle...linija da samo gledaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn smo se mel :yea1: ... no ja, vsaj jaz :naughty:

Super je bilo! :D

Misty, hvala za stojalo, da sem lahko grelce zmontiral :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo kak pa je Tina pelala...edina ko je jajce mela včeraj...kapo dol kak so dekleta včeraj suvereno odvozle...linija da samo gledaš...

Jap, pr nas jih ima samo Tina (na hrvaškem pa Janica) :)

:slap:

Spremeni si podpis... :naughty:

D.

danči, hočeš rečt, da si wamaho kupil :) če si - čestitkam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Spremeni si podpis... :naughty:

D.

ne vem na kaj ciljaš :P

r6 je pripravljena na zimsko sezono in sneg, ketna je že zravn :whistle:

@DeX: ni za kej

PS: a ducatista sta že doma? :lol1: :lol1:

:chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa škoda, na "jutranjih" (v narekovajih, ker so me 40 minut zadržali na carini in sem prve treninge odpeljal ob 10ih) sem delal čase okoli 1.39, najbolši 1.38.5, pa nisem "tiščal v smrt"

Potihem sem pričakoval nov osebni rekord na dirki potem pa ketnca odpovedala poslušnost :xx:

Dan in celoten event mi je kljub temu ostal v lepem spominu ;)

tnx celotni družbi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: a ducatista sta že doma? :lol1: :lol1:

:chase:

ducatista sta mim mene 200 prpelala..polono glih da se je vidl tko se je na tank "zalepila" :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!