Skoči na vsebino

Grobnik - 13.09.2007


torpedo

Priporočene objave

ducatista sta mim mene 200 prpelala..polono glih da se je vidl tko se je na tank "zalepila" :worship:

Ja lahk je teb, k se maš kam skrit. Jst se moram pa na tank prilepit, da me ne odpihne. Včeri dokazano, da monster nima končne pri 185!!!! :OK:

Mi je pa žal, da sva s tadejem prekasno pršla dol, sva dost zamudila.

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahk je teb, k se maš kam skrit. Jst se moram pa na tank prilepit, da me ne odpihne. Včeri dokazano, da monster nima končne pri 185!!!! :OK:

hvala bogu..bi bil slabši od določenega korejca potem :whistle:

edin une žmigovce zadej bi jest za 2/3 zkrajšal..pokvarjo vse :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala bogu..bi bil slabši od določenega korejca potem :whistle:

edin une žmigovce zadej bi jest za 2/3 zkrajšal..pokvarjo vse :naughty:

Žmigavce bi dala pa še večje, če bi jih imel!!! Ne primerja mi dučija s korejcem!!!!!!! K je en žmigavc dražji od celga korejca!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žmigavce bi dala pa še večje, če bi jih imel!!! Ne primerja mi dučija s korejcem!!!!!!! K je en žmigavc dražji od celga korejca!!!

sej nism primerjal :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale nedelja na grobniku je bla ena lepših. mogoče zato, ker je bla v resnici četrtek :D

Tina Katrašnik se letos, na žalost, ne pelje tako hudo kot lani. Zgleda de so jo pomladanski padci prestrašli. NE ME ZASTOPT DE JO KRITIZIRAM!! Vendar, lani je okrog hriba letelo čist drugače. zdej vozi mal rezervirano. pa vseeno nabije skor use hahaha. respect!

A mogoče kdo ve, kdo in kolko je vozu najhitrejši kriog?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V imenu organizatorjev AMD TAM Moto Club Maribor in MC Savinja se zahvaljujem vsem udeležencem prireditve.

Prav tako se zahvaljujem vsem sponzorjem, ki so nam pomagali pri organizaciji.

Rezultate 2. dirke za Štajerski pokal in skupne uvrstitve po obeh dirkah v razredih 600 in OPEN, ter ostale rezultate klubskih dirk AMD TAM MCM in primorcev si lahko ogledate na spletni strani AMD TAM Moto Club Maribor, kjer boste lahko našli tudi kontaktne podatke od fotagrafa, ki je bil prisoten na prireditvi, če boste želeli fotografije.

Hvala vsem in lep motorrrRRRrrrističen pozdrav iz Moto Cluba Maribor :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne.....čist resno mislim.........jaz osebno nimam tok jajc, da bi se spustil v krog.

Predvsem pa spoštujem.......da si odvozila vse kroge.....in kompletno dirko.......nekateri, ki se majo za hude motoriste, so spokal s piste nekje na polovici........da o dirki ne govorimo....... (pussypress??? )

BTW......je blo pa kull za videt, da si na štartu dva udzad pustila........se mi je prav prijetno smejalo

Še enkat :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Hehe :) Dirko sm šla peljat sam zato, ker sem hotela imet transponder (a je prow tako), pa so me pol še na dirko vpisali... in ker sva z duhcom zaradi super dogodivščin po poti na grobnik, vključno s hrvaškimi policaji in kaznijo, prišla na Grobnik zelo pozno, je bila dirka zame le še nekaj krogov več.. in ne dirka :) Pa še vedla sem, da bojo na dirki vsi naprej zbežali in noben ne bo žlajfal pred mano za riješkim tko kot na kvalifikacijah :krneki: :xx: Na ravninah sem seveda lahko samo mahala v pozdrav vsem tistim cestakom :photo:

In ja, men je blo tud na štartu zabavno... hihi :) Nisem še nikol štartade nardila, in moram rečt, da je blo zanimivo... tud ko sm vidla, da sm 2 zad pustila :) :) Kaj ko veselje ni dolgo trajalo... 72 konjičkov ni hotelo več vlečt :fredy:

Ampak men je blo super :) Jst cela, motor tud! To je vse kar mi je blo pomembno na koncu, ker za popravila ni dinar.

Lp, devilish

Popravljeno . Popravil devilish
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žmigavce bi dala pa še večje, če bi jih imel!!! Ne primerja mi dučija s korejcem!!!!!!! K je en žmigavc dražji od celga korejca!!!

ja, to je res........je pa žalostno, da je ducati več časa na servisu kot korejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja včeraj je bilo res super, vse od vremena, družbe in organizacija. Z svojo vožnjo tudi zadovoljen (hvala mentorju-že ve kdo) prav tako z gumami.

:worship: :worship:

Misty, še enkrat hvala za grelce, drugo leto bom imel svoje. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z svojo vožnjo tudi zadovoljen (hvala mentorju-že ve kdo) prav tako z gumami.

:worship: :worship:

Hvala hvala, ni potrebe po zahvaljevanju, rad pomagam :whistle: :lol1:

Ne sej se hecam, se pridruzujem zahvali! :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ducatista sta mim mene 200 prpelala..polono glih da se je vidl tko se je na tank "zalepila" :worship:

aja...jst sm mislu da je šlo več ;)

Polono sm pa komej dohajal ...je kr letela ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst morm tudi pohvalit event. :worship:

Z devilish sva prisla kot ponavadi dosti kasneje (pa sva mela uredu tajming zjutraj) tko da sva odpeljala en al dva trening manj. Too bad ker meni je pol na koncu manjkalo nagibanja. :trance_33_sleep:

Zahvalit se morm Dexu in ostalim, da so nas sprejeli medse in da smo meli kam dat nase torbe. Hvala tudi da si me stopal. :OK: Glavno, da je padla meja 1.50.xxx :D

Hvala condorju, da je posodil objektiv... cak to nima veze z grobnikom. :rolleyes: No ma anyway, tnx.

Hvala tudi Kat, ker mi je posodla 20eur, tudi ce jih na koncu niti nisem rabil. ;)

Se kaj? Ja, gume so zdrzale dobro, glede na to da so eni pravli, da buhvari s temi ker jih je kr tkoj konc. Konc v smislu, da se pregrejejo ful prehitro.. Aja pa drsnikom sm po dolgem casu spravu dol mufo k se mi je ze fajn nabirala. :) Skratka, zelo zakon. :OK: Ze gledava kdaj bodo naslednjic meli al italijani ali slovenceljni, da znanje utrdimo.

Aja pa ce ima kdo fotke naj jih kr korajzno prpopa, ne bomo jezni. ;)

Lp

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najverjetneje je pr Tini vzrok tega , da ima sedaj malo slabše čase kakor na začetku sezone

to da je imela v tej sezoni kar nekaj padcev od tega enega pri zelo veliki brzini :unsure:

ali pa mogoče kej drugega..... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!