Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Kotzi in Magda vsa čast vama za tako lepo super izpeljano Varadero srečanje tako da bo zdej to kr obvezno žal je pol zmanjkalo časa važn pa da smo se vidli trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, dragi prijatelji

Malo sva se grela na Vaših vtisih, da bi lahko dodala še kaj, kar pa sva doživlljala midva.

Včeraj zaradi treme in adrenalina misli niso bile več zbrane in besede niso šle z jezika, saj ste videli...

Nisva, res nisva pričakovala, da bo najina preprosta želja po ponovnem srečanju z Vami prerasla v tako lep dan.

Zelooooo sva ponosna, da ste se skupaj z nama popeljali in sva se lahko petelinila na začetku kolone.

Verjameva, da se da zadeva izpeljati na tisoč in eno varianto - z Vami je kjerkoli in kadarkoli fajn (to ste že velikokrat dokazali - novi naj berejo: prejšnjih 130 strani tega foruma).

In kot bi g. Čuček zaključil: to je bil le 3.štrudl, hvala ker ste bili tokrat pri nas in igrajmo se še naprej...

Magda in Iztok

post-16144-125415976279_thumb.jpg

post-16144-125415978474_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragothic, ko bi vedli, da boš tako garal, bi ti pa res pripadal še kak kos za domov.

Mirci, brez vaju dveh .... res hvala

In krasne slike od krasnih motoristov ....

worship.gifworship.gif

worship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke še z moje strani, super ste se uštimali :OK:

en slogan, ki mi je prišel na misel :lol:

Če si željan užitkov polno mero, kupi VARADERO .)

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, vsaka cast, predvsem za stevilo zbranihworship.gifworship.gif ... Kdo vam je spago na uni slikci (pred banko Celje) drzal?

V slogi je moč, pa v robniku zadaj tudi!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hčerka pravi, da se je popoldan pred hišo pripeljala še ena vara in voznik je vprašal:

Kje je zdaj ta zbor!! trance_21_laughing1.gif Škoda, da se nismo videli!!

Mogoče Kamerad?!

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kotzi tudi z moje strani pohvala za odlično izpeljano srečanje. Že res da sem bil prvič,ne pa tudi zadnjič med vami. Prav posebno doživetje je videti toliko motorjev enakega modela na enem mestu. Zdaj vidim da sem se zelo dobro odločil ko sem kupil varadero,sedaj mi je še bolj prirasla k srcu.wub.gifworship.gif

Pa vožnja skozi mesta in ko si slišal kako so ljudje govorili "varadero,varadero,varadero..." takrat sem bil še bolj ponosen na to da sem lastnik takega motorja in da sem pomagal povečati število varader!!!

Sem tud skoraj prepričan da si je marsikater ki nas je videl tudi zaželel v tistem trenuku da bi bil tudi sam lastnik VARADERE da bi lahko bil med nami!

Kotzi HVALA za odlično izpeljano srečanje!!! Bilo je enkratno in predvsem NEPOZABNO!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se z moje strani vse cestitke za vrhunsko organizacijo Kotzi (ter seveda Magda) in pa seveda nepogresljivi "STRUDL"!

Res je pravi uzitek se popeljat v taki druzbi.

Bogdan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še na kratko zapisnik iz Braslovč:

modrih 9

sivih 10

rdečih 9

črnih 10

zlatih 2

oranžnih 5

Hotel sem, da bi zmagala modra, poskusil vplivati na sodnika pa ni šlo!! Pa še za nagrado mi je šlo!! V glavnem siva in črnaworship.gifworship.gif

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to: Za tiste, ki niste opazili, sta se nam v Celju pridružili še dve varaderki, Mumini in ...., ter se peljali do Letuša. worship.gif Družba je bila tako še večja!!

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to: Za tiste, ki niste opazili, sta se nam v Celju pridružili še dve varaderki, Mumini in ...., ter se peljali do Letuša. worship.gif Družba je bila tako še večja!!

Iztok

In Gogi :) so pa bili to Korošci iz MK Impulza.

Z Gogijem sva sodelavca in prijatelja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še na kratko zapisnik iz Braslovč:

modrih 9

sivih 10

rdečih 9

črnih 10

zlatih 2

oranžnih 5

Hotel sem, da bi zmagala modra, poskusil vplivati na sodnika pa ni šlo!! Pa še za nagrado mi je šlo!! V glavnem siva in črnaworship.gifworship.gif

Iztok

Kam bi pa pršl, da bi blo vse modro :whistle:

post-12239-125416713236_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še na kratko zapisnik iz Braslovč:

modrih 9

sivih 10

rdečih 9

črnih 10

zlatih 2

oranžnih 5

Hotel sem, da bi zmagala modra, poskusil vplivati na sodnika pa ni šlo!! Pa še za nagrado mi je šlo!! V glavnem siva in črnaworship.gifworship.gif

Iztok

whistle.gifSamo je pa modra lepa; kaj lepa zelo lepa...............no NAJLEPŠA!!! whistle.gif

post-21375-125416697957_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!