Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Nej dvigne roko tist, ki ni nikoli prekoračil hitrost ali prehiteval čez polno črto ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej dvigne roko tist, ki ni nikoli prekoračil hitrost ali prehiteval čez polno črto ?????

Naj vrže kamen vame tisti,ki ni nikoli grešil..........:lol1: :lol1: :P

Dragothic :OK: :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: Hmmm. Ne wem, če je raza kristjan in pozna ta stavek :)))??. Hecam se. Res je da sem prehitevu čez polno črto, pa da je bila hitrost malo višja od dovoljene, koliko je bila wem samo js. Moje mnenje glede prehitevanja čez polno črto je takole: Ko dohitiš avto pred seboj, čimprej mimo njega, če ni nobenega križišča in se vidi. Vse prevečkrat se je zgodilo, da je cenjeni voznik avta nenadoma zavrl ali se odluču nekam zavit pol pa je bila štala.

Na telem posnetku pa lahko slišite zaviranje drugega avtomobila za menoj ( SUZUKI Vitara) in potem prevračanje vozila preko strehe nazaj na kolesa. Tuk hiter se pa tud nismo pelal, če sva lahko ustavla za motokultivatorjem, a ne ????. Aja pa še neki, js nočem bit za vzgled nikomur, vsak se naj fura koker ve in zna.

Posnetek sem pa dal drugam, da ga ne bodo otroc gledal.

Tole je pa posnetek, škoda, da ni bla kamera zmontirana zadaj, sem pa pilota vidu v vzvratnem ogledalu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 2x srecal varo zlate barve, najprej z Jezerskega dol na avstrijski strani, potem pa se v Miklauzhofu. Mislim, da je bila KR registracija. Kdo od vas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno sem tudi jaz stestiral kamero (sicer nisem niti približno tako dobro in rutinersko posnel kot Dragothic worship.gif , ampak vsak začetek je težak). Moram še nabaviti od RAMa nek podaljšek, ker ta pozicija ni najboljša, ker se slika lomi; ampak test je uspel, zadeva deluje, na YouTube se da filček tudi spravit (čeprav s problemisurrender.gif ) in še bomo snemali!!!yes.gif

Pa seveda bom prej šipo spucal, obljubim!!!!whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamerad vse najboljše za rojstni dan. Veliko lepih in užitka polnih kilometrov želim pa na varnost ne pozabit :)

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hopa, dobro si se peljal od Unterpurkle do Helbenreina.

Po tej cesti se sigurno peljem 1x tedensko. PA vprašanje: kaj so ti svetli fleki spodaj na posnetku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hopa, dobro si se peljal od Unterpurkle do Helbenreina.

Po tej cesti se sigurno peljem 1x tedensko. PA vprašanje: kaj so ti svetli fleki spodaj na posnetku?

Luknje na MRA šipi, ki razbijajo vakumiranje pri večjih hitrostih (preprečijo tresenje šipe).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hopa, dobro si se peljal od Unterpurkle do Helbenreina.

Po tej cesti se sigurno peljem 1x tedensko. PA vprašanje: kaj so ti svetli fleki spodaj na posnetku?

Ti je že Scottie odgovoril glede flekov; nisem še uspel kamero pravilno pozicionirat!!!

Ko se mi zalušta malo peljat, večkrat skočim v MS na kavo, al pa sploh v Prekmurje in ponavadi grem po Avstrijski strani. Dosti boljše ceste in bolj kulturni šoferji, pa še za vsakin znakom ne stojijo policaji tako kot pri nas! trance_26_nono.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tudi mi smo si privoscil en krog do Sarajeva in nazaj.Blo je vroce k pr norcih,ampak se je splacal.Najboljsi ćevapi.Bo treba ponovit.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tudi mi smo si privoscil en krog do Sarajeva in nazaj.Blo je vroce k pr norcih,ampak se je splacal.Najboljsi ćevapi.Bo treba ponovit.

lp

Koga pa ste srečali v Sarajevu? :hmm::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,varaderovca nobenga.

Ne, to ne, Motosvetovca pa ja, na KTMju?Šarmantnega dečka z brado in njegovo boljšo polovico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno prispeli iz 5-dnevnega relija po Srbiji; bile 3 varaderke (Kranj, Jesenice, Ljubljana)-prevozile 2640 km brez problemov;

vročina huda,ampak smo dobro jedli in pili; organizator se je kar potrudil; 2 fotki v priponki.

Bilo 250 motorjev in približno 400 motoristov in sopotnikov

Če kdo želi, se lahko meni in kolegu pridruži 25.06.2010 na poti v Črno goro - ob obali seveda. Pol pa do kjer kdo želi pač in kolikor dni želi ...

javite se !!!

lp

Zlato

post-24186-127676734133_thumb.jpg

post-24186-127676754092_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil zlato63
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v četrtek sem se pelu ljubno -domača baza, ljubljana,medvedjek,poganci,černomelj,kočevje, kočevska reka ,gotenica,ribnico ortnek ljubljana in dumu TAHO KE ZABELEŽU 430 KM KR UREDU FURCAtrance_27_notworthy.giftrance_15_dj.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena "Varadero druščina" trance_27_notworthy.gif

Ker se bliža čas dopustov in se že sedaj na področju druženja ne dogaja ničesar ( v času dopustov pa se bo verjetno še manj) sem se odločil v soboto, 03. julija 2010 organizirati krajšo turo po Prekmurju (navdih sem dobil danes, ko sva z mojo wub.gif to turo tudi prevozila). V kolikor bo dovolj interesentov bi se dobili v soboto med 9,00 in 9,30 v Mariboru in ob 10,00 štartali. Pot bi potekala po lokalnih cestah preko Lenarta, Cerkvenjaka do Veržeja, kjer bi si ogledali Babičev mlin na Muri (možnost nakupa odlične v mlinu mlete moke), nadaljevali do Ižakovcev, kjer bi se ustavili na "Otoku ljubezni", kjer je izredno lepa in urejena okolica, možen ogled mlina, energetskih točk, broda na Muri, pomalicali bi "Pajani kruh" (kruh naboden na palčke, popečen na odprtem ognju, natren s česnom ter namazan z zaseko (to vse opravimo sami ob tabornem ognju, popijemo "eleksir ljubezni" in nato poskusimo še pravi "Prekmurski bograč). To vse bi nas stalo cca. 10€ po osebi. trance_40_thumbup.gif . trance_06_beer2.gif pa je po izbiri v lastni režiji. Po pojedini bi malo počivali v senci in poklepetali in nato počasi nazaj proti domu. Nazaj grede bi se peljali skozi Mursko Soboto in nato v Gederovcih prečkali mejo z Avstrijo in se po avstrijski strani zapeljali proti Mariboru, kjer bi se poslovili. Tura bi skupaj znašala med 160 in 180 km. Predvidevam, da bi do 18,00 ure morali biti v MB, da bi se vsi še po svetlem vrnili domov (lahko pa smo po dogovoru tudi prej).

Vremenska napoved je zaenkrat za soboto "sončno in toplo" cool.gif

V kolikor je "tura" zanimiva in imate čas se prijavite na forumu, kar na ta post (enako kot za "Varadero štrudl" - kopiraj post in prilepi ime (ali nick) in število oseb). trance_30_punk.gif

Do srede zvečer izjemoma četrtek dopoldan moram vedeti za število udeležencev, ker moram sporočiti naročilo v Prekmurje). Za vse informacije me lahko kontaktirate na forumu ali PM.

Če se še česa domislim ali sem kaj pozabil objavim naknadno slap.gif

ps: pa sedaj ne več "jamrat" da se nič ne dogaja!!!trance_30_punk.gif

Aja pa še to...........imena "prireditve" še nimam............jutri kontaktiran "sponzorja" trance_24_music.gif

Lep pozdrav vsem!

1. Bojan - Fakin 2 osebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj dokumentiranih lokacij (pol pa je baterija crknila)wallbash.gif

Lp

post-21375-127767513902_thumb.jpg

post-21375-127767515778_thumb.jpg

post-21375-127767517437_thumb.jpg

post-21375-127767518988_thumb.jpg

post-21375-127767522017_thumb.jpg

post-21375-127767523395_thumb.jpg

post-21375-127767526099_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj dokumentiranih lokacij (pol pa je baterija crknila)wallbash.gif

Lp

Jaz bi se pa rad samo slikal v skupini motoristov, ki furajo Vare ... Kaj lahko pridem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se pa rad samo slikal v skupini motoristov, ki furajo Vare ... Kaj lahko pridem ?

Ti samo pridi...............da te "nabliskamo"evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem!!!

In vendar se premikatrance_43_wavetowel2.gif . Poklical me je Raza in me opomnil da vas veliko v soboto še dela ali ima "takšne in drugačne" obveznosti. Brez vsakega problema lahko prestavimo "druženje" na nedeljo, 04. julija 2010. Vse ostalo ostane enako, razen v primeru da nas bo premalo za "pajani kruh in bograč (to vse se pripravi po naročilu in malce večje količine), je pa tam dnevno na jedilnem listu postrv ali krap s prilogo ali pa kaj iz roštilja. Lahko pa se tudi zapeljemo do kakšne izletniške kmetije in pojemo kaj avtohtonega (bograč, dödöle-prekmurski žganci, bujta repa, prekmurska gibanica, itd).trance_27_notworthy.gif

Še vedno pa velja, da vsi ki ste za "akcijo" trance_05_banana.gif .............prijave do četrtka, da lahko oddam naročilo. Če nas bo pa manj, bom pa potegnil "jokerja" iz rokava............in bo ravno tako dobrotrance_25_naughty.gif .

Torej povzetek: vožnja po Prekmurju se prestavi na nedeljo 04. julij 2010, vse ostalo ostane enako (ista ura isti kraj).

Za dodatne informacije sem vam na voljo na gsm 040997722 ali PM.

Lp

Fakin

dfc01ec0b1e5c540598d4d56f0da3ae0.6160630.jpg

05d57709d40788d2b581eda7e14edf36.618471.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Full me ima, da bi se prijavil in prišel navkljub veliki oddaljenosti a v Nedeljo imamo shod (praznik lokalnega patrona) in ne gre.

Kaj pa če bi premaknili na naslednjo soboto? Nedelja mi nekako ne leži ker je v ponedeljek služba pa če kasno pridem domov...

Pozdrav vsem!!!

In vendar se premikatrance_43_wavetowel2.gif . Poklical me je Raza in me opomnil da vas veliko v soboto še dela ali ima "takšne in drugačne" obveznosti. Brez vsakega problema lahko prestavimo "druženje" na nedeljo, 04. julija 2010. Vse ostalo ostane enako, razen v primeru da nas bo premalo za "pajani kruh in bograč (to vse se pripravi po naročilu in malce večje količine), je pa tam dnevno na jedilnem listu postrv ali krap s prilogo ali pa kaj iz roštilja. Lahko pa se tudi zapeljemo do kakšne izletniške kmetije in pojemo kaj avtohtonega (bograč, dödöle-prekmurski žganci, bujta repa, prekmurska gibanica, itd).trance_27_notworthy.gif

Še vedno pa velja, da vsi ki ste za "akcijo" trance_05_banana.gif .............prijave do četrtka, da lahko oddam naročilo. Če nas bo pa manj, bom pa potegnil "jokerja" iz rokava............in bo ravno tako dobrotrance_25_naughty.gif .

Torej povzetek: vožnja po Prekmurju se prestavi na nedeljo 04. julij 2010, vse ostalo ostane enako (ista ura isti kraj).

Za dodatne informacije sem vam na voljo na gsm 040997722 ali PM.

Lp

Fakin

dfc01ec0b1e5c540598d4d56f0da3ae0.6160630.jpg

05d57709d40788d2b581eda7e14edf36.618471.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!