Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Naša Vara je pred nekaj minutami oddrvela z mojim možem iz Braslovč.:unsure:

Krasen dan se obeta in verjamem, da bo spet eden nepozabnih.

Tudi zame, ker imam službo. :unsure:

Vse dobro vam želim in vse lepo pozdravljam

Magda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro Varaderovci!!!

Kot je rekla Magda se nam obeta res lep dan. Še malo pa se midva tudi odpraviva!

Bojan-Fakin

ps: Magda škoda da te ne bo zraven; boš pa drugo leto, ko bomo "Varadero bograč ali Ni nam lahko" ponovili :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa sem doma. Za mano je res lep dan, poln lepih občutkov. Hvala vsem za prijetno družbo, še posebej pa Bojanu in Lidiji za super organizacijo!

Lp ! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z ata Novakom srečno prispela domov.Hvala vsem za družbo in upam;da se kmalu spet vidimo.Pozdrave tudi od ata Novaka.(je bil ful navdušen)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sva srečno prispela in upam da vsi ostali tudi.

V veliko veselje nama je bilo gostiti tako odlično motoristično druščino. Pravi užitek je bilo videti 17 Varader v "konvoju".

Hvala da ste se udeležili 1. Varadero bograča ali Ni nam lahko" v tako velikem številu in upam da prihodnje leto zadevo ponovimo!

Moj globoki priklon vsem :worship:

Pa še ena "gasilska" za začetek.....

Boja in Lidija

ps: pa obvezno se vsi javite, da vem da ste srečno prispeli!

post-21375-073072000 1278792189_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva tudi prispela srečno domov.V Laškem sva spila vsak eno pivo, pa gasa domov. Hvala vsem za družbo ,še posebno pa organizatorju Bojanu in Lidiji.

Stane in Vera

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejpo vas je blo vijdeti, ko ste ob 13:25 drvejli mimo oštarije "Pri Ančki" v Ižakofcih.

Sen bil eno pol ure prej na vašom mejsti pri "otoku lubejzni", pa sen malo pomoču prst u vaš bograč, Mater, je bil douber !

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejpo vas je blo vijdeti, ko ste ob 13:25 drvejli mimo oštarije "Pri Ančki" v Ižakofcih.

Sen bil eno pol ure prej na vašom mejsti pri "otoku lubejzni", pa sen malo pomoču prst u vaš bograč, Mater, je bil douber !

Škoda da smo se zgrešili; za razliko od tebe je imel Valter - Star več sreče!!:yes:

Sicer pa saj poznaš tisto : Vsak je svoje sreče kovač...............vglavnem!!!!:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!Res je bil lep izlet,super organizacija:worship: in ekipa,Motor je spucan,moja poka,zdej se pa lahko psihično pripravim na dopust.

:yea1: Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem za kasen odziv a odšla sva še na Rudnik v trgovino v Vrhniko na sladoled :OK: ter nato doma pod trto zvrnila dve :beer2:

sedaj sem pa na hitro naložil en albumček sličic .

KLIKNITE SEM

Kar se pa samega srečanja tiče pa nimam besed, ko bi le lahko tako živeli vsak dan ob dobri hrani v dobri družbi in okrog bi se prevažali z kolesi ...... UPS sem zmatran, da take palim :) (ve se s čim)

Fakin tebi z Lidijo pa najlepša hvala za povabilo in dobro izvedbo Varadero Bograča ali Ni nam Lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo družba, 1. Varadero bograča ali Ni nam lahko je USPEL !!! :notworthy:

Kot vidim več kot 2 stavka moški del danes ne spravi skupaj. No jaz sem končno vse spakirala, vsaj upam da vse, pa bom kak stavek več napisala.

Najprej vse pohvale Bojanu in Lidiji, pa sponzorju Radio City za majčke.

Naše jutro se nam je začelo zelo pestro, dobili smo se na Petrolu v Lukovici. Ker pa v štartu nismo prišli do kavice,

ker je bila kaferetija še zaprta, je moj dragi poskrbel da nam ni bilo dolgčas. Tako da smo imeli jutranjo telovadbo na travi in iskali en majhen delček čelade. In uspešno našli in celo med tem časom prišli do kave.

Ko je pa prišel čas odhoda nam je pa še Raza popestil jutro v iskanju ključev, tako da smo se še malo zadržali tam. No tudi ključi so se našli :hmm:, kje bo pa Raza sam povedal. :rolleyes: Ker je pa za vse nekaj dobro,

sta pa še prispela zamudnika in smo končno krenili proti totem Mariboru. Prispeli do Hotela 365, luštkan hotel, osebje nasmejano, prijazno, upam da taki ostanejo.

Potem smo se pa tako skupaj odpravili naprej. Očitno je le nekaj na tem "Otoku ljubezni", vidno na sliki pod palmo.

Kako sliko več pa po dopustu, oziroma sigurno vas pot zanese do Primorske pa se ustavite v Logatcu in vam pripravim CD z vsemi slikami.

Lep dopust vsem.post-19220-033579700 1278801288_thumb.jpg

Lp, Rozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi hvala ti za tako lep povzetek.

Je že res da smo moški bolj redkobesedni ampak to nima veze z današnjim dnem temveč je nekako pogojeno že v genih :)

Jaz pa bi rad popravil napako, ki sem jo naredil z panoramsko sliko, ki sem jo v album pripel saj je premajhna za podroben ogled.

Upam, da vam bo tu pripeta bolj všeč.

post-21039-058484500 1278802278_thumb.jpg

Seveda lahko vsak dobi katerokoli sliko po mailu v izvirni velikosti le na PM mi pošljite sporočilo katero pa kam naj pošljem.

No sedaj pa spat. Lahko noč vsem skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi krasno si napisala; Scottie ti pa naredil super album.

Jutri se tudi jaz malo bolj razpišem!

Sedaj pa v "flike" kot bi rekel Raza!

Lahko noč!

Bojan

ps: pa še en dokaz da smo "tapravi":worship:

ali Ni nam lahko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkrito povedano, se mi včeraj pozno ponoči ni ljubilo več sesti za računalnik. Kljub temu to ne pomeni, da mi na srečanju ne bi bilo lepo. Bojan in Lidija, hvala za lep dan. Res sem užival, pa upam, da kmalu spet. :OK::OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom nakladal...... Vsaka čast Bojanu in Lidiji :OK: Vroč pa k pr norcih :devil: !!!!

Zvečer pa ni blo nič :pos: so mojo Draguško vse kosti bolele reva boga še dobr da je preživela :P (520 km)

Komej čakava naslednji zbor Varader :worship: pa če bo šlo tak naprej bomo moral tud Dolenjčki kej poštudirat !!!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista dva , k sta v soboto zjutraj taprva štartala od doma, sta se ravno vrnila domu, vsa skuhana, scvrta in posoljena.

Kapo dol organizatorjema:worship: , kar se tiče sobotnega druženja ....nepozabno!

Kar je kilometrov včeraj bilo premalo (nočitev v Polani pri MS) jih je blo danes v ibr dovolj. (Balaton, H).

Lep pozdrav Bogdan & Irena

P.s. Slike moram še razvit, pa mi je danes razvijalca zmanjkal........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Končno mal časa za dol vsest. Včeraj ni zneslo. Z mojim velikim sinom sva malo prej pobegnila s srečanja, spustila sva Mursko S., saj sva jo mahnila po lokalnih poteh preko Ljutomera, Sv. Tomaža, Dornave, Ptuja, Pragerskega proti domu. Avtocesta nama ne diši najbolj. Pa še doma sta čakal tamlajša dva sinaova, saj veste Pivo&Cvetje- Ognjemet. Dones pa delat zamujeno, okenske obrobe, pa tervol in knauf. Včeraj je bilo res čudovito, super družba, dobra organizacija in hrana za prste polizat. Tamali ne more pozabit zaseke, tako da bomo moral začet svinjski špeh mlet in česen lupit. Glede na to, da sem veliko v tistih koncih, se nikoli nisem vozil po cestah Kamnica-Kungota-Avstrija-Šentilj. Čudovita izbira, saj se nas večina drži bolj znanih prometnic. Tako da Fakin kapo dol.

Pa še za telefon sem prihranu, ker mi ne bo treba Radio City klicat za majico!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi krasno si napisala; Scottie ti pa naredil super album.

Jutri se tudi jaz malo bolj razpišem!

Sedaj pa v "flike" kot bi rekel Raza!

Lahko noč!

Bojan

ps: pa še en dokaz da smo "tapravi":worship:

ali Ni nam lahko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer vsem varaderovcem. Sva šla do Jeserskega okol 5 z Vrhnike in koga srečava? Razo, Ireno, Oranga in Niko!

Žal nama je, da nisva mogla biti z vami včeraj, v mislih pa sva bila, verjetno se vam je kolcalo.

Pa drugič. Sva pa slišala, kako ste se imeli fajn.

Nadja in Zdravko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo končno tut jaz mal dol sedu (k že dolg nism) Vsa čast Lidija ,Bojan in sponzorj Radio City za odlično organiziran zbor in spoznavanje Goričkega .Blo je super in že čakam na naslednje leto!

Prespal v Lovenjakovem Dvoru zjutraj na Blatno jezero preko Hodoša in nazaj na Mursko Soboto Dravograd ,Jezersko tam srečal Valentinko z atom (smo jih mal jih okregal )ter domov v LJ .Vroče kot pri norcihtko da je še Zumo nehu delat !???

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav lepo srečanje, potepanje po Prekmurju, prijetna družba.Kaj naj še rečem poleg hvala Lidija, Bojan, mogoče

še , da bi še kdaj ponovili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vroče kot pri norcihtko da je še Zumo nehu delat !???

Pa še res je!

Ko nas je vodilni Orange, ki se je strogo držal navodil Zumota že v nevem katero zapeljal na obračalni krog ("mal smo falil, tamle bi mogl it") se je zmešalo tudi mojnu prijatelju navigatorju. Od samega hudega je ugasnil ekran in se ni hotel več prižgat!:eek: :hmm:Nobena finta ga ni vžgala. Celo pot do doma sem se potiho poslavljal od njega in razmišljal, kakšna jeba bo bližajoči dopust brez navigacije. Doma je sledilo oživlanje mrtveca. Priklop na računalnik, ga ni obudilo od mrtvih! Zadnja šansa je bila v razdiranju in odklopu baterije. In glej ga čudež - pri ponovnem priklopu baterije je zumo oživel! Še podatki o prevoženi poti do mrka so ostali!

Ena iskušnja več! V pribor je treba dat inbus za baterijo odšravbat!!!

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!