Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Tura uspela, vreme fantastično, Italija-Dolomiti,Švica,Liechtenstein , Avstrija-Mader-Bregenz-Bodensee, na žalost odpadel prelaz Stelvio ....

Če si res bil, bi nam lahko privoščil malo več slik!!! Da mamo še mi kaj od tega!!!:lol1:Stelvio je bil zaprt ali vam ni zneslo?

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si res bil, bi nam lahko privoščil malo več slik!!! Da mamo še mi kaj od tega!!!:lol1:Stelvio je bil zaprt ali vam ni zneslo?

Lp! Iztok

Se strinjam z Iztokom :(

Daj nas še malce razr....aj no :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z Iztokom :(

Daj nas še malce razr....aj no :)

Bo, samo da malo zadevo uredim :yes: ...Stelvio nam časovno ni šel skoz :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo! :notworthy:

Škoda, da ne morem povečati slik!! :unsure:

Na koliko ste bili najvišje?

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo! :notworthy:

Škoda, da ne morem povečati slik!! :unsure:

Na koliko ste bili najvišje?

Lp! Iztok

Zabeleženo 2383m mogoče je bilo kje kaj višje, ampak nimam podatkov,preveč poti je bilo potrebno absorbirat in vse se je hitro dogajalo :naughty: ....zamočil s komprejijo slik :whistle: priporočam vsakomur kdor še ni bil, ampak si je potrebno vzet par dni.

Iztok v soboto šibam v Logarsko, da ne boš kje na cesti :yea1:

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo! :notworthy:

Škoda, da ne morem povečati slik!! :unsure:

Na koliko ste bili najvišje?

Lp! Iztok

Kot zanimivost še priložim-na višini 2383m zmorejo tudi tile štirinožniki :yes:

post-10071-043117100 1280263760_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot zanimivost še priložim-na višini 2383m zmorejo tudi tile štirinožniki :yes:

To pa so QUAD-i ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni ''VARADEROVCI''. Prosim če mi nekdo, ki ima izkušnje pove kakšna je vodljivost in okretnost Varadera proti Transalpu. Želim odgovor od nekoga, ki ima izkušnje z obema motorjema. Eni govorijo na pamet, da je varadero okoren in podobne fore. Hvala in vsem srečne in varne km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontaktiraj MaliP-ja. On ima Varaderko, žena pa Transalpko. Verjetno pa najbolje, da kar sam probaš?

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontaktiraj MaliP-ja. On ima Varaderko, žena pa Transalpko. Verjetno pa najbolje, da kar sam probaš?

Lp! Iztok

Howgh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni ''VARADEROVCI''. Prosim če mi nekdo, ki ima izkušnje pove kakšna je vodljivost in okretnost Varadera proti Transalpu. Želim odgovor od nekoga, ki ima izkušnje z obema motorjema. Eni govorijo na pamet, da je varadero okoren in podobne fore. Hvala in vsem srečne in varne km.

Jest sem imel Transalpko in sem bil kar zadovoljen glede udobnosti ,kar se tiče pa motorja je pa pothranjen.Če bi se sam vozil (naša je pač taka da hoče zmeraj z mano) bi verjetno ostal še kar na Transalpki.Kar se okornosti tiče ,pa sigurno da na tako majhnem mestu kot sem z Transalpko delal osmice z Varaderom ne gre. Ko pa Varadero gre tista teža nekam čudežno zgine in se mi zdi da če ga bol naložiš lepše se pelje sploh ko se ga navadiš.Lansko leto sem bil v Dolomitih pa je šlo brez vsakih težal, tudi čez Stelvijo.Moram reč da sem prav užival v zavojih. Ko je pa obtežen na mestu , moraš bit pa res dec da ga obdržiš.

lp stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem imel Transalpko in sem bil kar zadovoljen glede udobnosti ,kar se tiče pa motorja je pa pothranjen.Če bi se sam vozil (naša je pač taka da hoče zmeraj z mano) bi verjetno ostal še kar na Transalpki.Kar se okornosti tiče ,pa sigurno da na tako majhnem mestu kot sem z Transalpko delal osmice z Varaderom ne gre. Ko pa Varadero gre tista teža nekam čudežno zgine in se mi zdi da če ga bol naložiš lepše se pelje sploh ko se ga navadiš.Lansko leto sem bil v Dolomitih pa je šlo brez vsakih težal, tudi čez Stelvijo.Moram reč da sem prav užival v zavojih. Ko je pa obtežen na mestu , moraš bit pa res dec da ga obdržiš.

lp stane

Prej sem se vozil z motorjem pod 200 kg.Sicer ne Transalpko pa vseeno.

Ko sem se prvič peljal z Varadero, sem ga že prvo uro zvrnu.Tko da sem si reku, pa kva sem mislu.

Ko si na mestu, je težak, pol pa ko se začneš peljat z njim , pa vidiš razliko.Postane okreten, stabilen.Če pa imaš še sopotnika je pa transalp sploh prešvoh.Eto to je moja izkušnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mene in mojo ta boljšo 1/2 je vara idealen motor. Velik, udoben..........

Dobro vleče 500 ali več kg, se ne kvari.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni ''VARADEROVCI''. Prosim če mi nekdo, ki ima izkušnje pove kakšna je vodljivost in okretnost Varadera proti Transalpu. Želim odgovor od nekoga, ki ima izkušnje z obema motorjema. Eni govorijo na pamet, da je varadero okoren in podobne fore. Hvala in vsem srečne in varne km.

Tole lih ne spada sem a ti bom odgovoru ker sem mel Transalpa 650 .Fajn motor le malo prešfoh .Ne morš primerjat z Varo težave lahko nastopijo na začetku ko se navadiš je vodljiva kot moped odvisno je kok si velik drugače je na asfaltu čist ok za off road pa lih ni primerna sicer ti ne bo delal težav kakšen makadam . Odvisno je tudi katere gume uporabljaš. Da povzamem meni se ne zdi da bi bil okorn je pa noč in dan napram Transalpu .Predlagam da ge prizkusiš pri AS.u in boš najbolj sam vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni ''VARADEROVCI''. Prosim če mi nekdo, ki ima izkušnje pove kakšna je vodljivost in okretnost Varadera proti Transalpu. Želim odgovor od nekoga, ki ima izkušnje z obema motorjema. Eni govorijo na pamet, da je varadero okoren in podobne fore. Hvala in vsem srečne in varne km.

Imel sem Transalp 650, sedaj pa Varadero. Razlika v teži je cca 30kg. Transalp je namenjen bolj off road-u Varadero je za razliko čudovit potovalni enduro, ki se da peljat po makadamu ampak ne tako suvereno kot Transalp. Včasih je zavorni sistem CBS pri Varaderu moteč, sploh pri vožnji po makadamu navzdol, ko bi želel zavirati samo z zadnjo zavoro. Vodljivost na asfaltu je pa na strani Varadera, bolj kot ga naložiž lepše gre. Tukaj pa Transalp zaostaja. Verjetno vpliva na razliko v vodljivosti tudi večje 21" prednje kolo pri Transalpu. Za dva in potovanje je Varadero super, za enega in več makadama pa je Transalp večji užitek. Takšne so moje izkušnje z obema. Zaenkrat ostajam na Varaderu, ker se je za moje ture in večina asfaltne poti lepše izkazal. Razmišljam pa o AfricaTwin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello Varadero družba rolleyes.gif,

no dopust je za nama Malta, Sicilija in Etna super.

Pa še nekaj mojih slik VARADERO BOGRAČ- NI NAM LAHKOtrance_29_photo.gif.

Sicer ste me že vsi prehiteli ampak nič zato, samo upam da sem še na pravi stranitrance_09_box.gif!!!!!

Lp, Rozi, Smiljan

post-19220-090634200 1280777738_thumb.jpg

post-19220-022719600 1280777874_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!