Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Tako, tole je ena malenkost z najine strani.

Pa še najina sladica, ker ni bilo časa za gibanico, sva si pa privoščila krofe na poti domov. rolleyes.gif

post-19220-021344400 1280780307_thumb.jpg

post-19220-080561400 1280780381_thumb.jpg

post-19220-034773500 1280780393_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, tole je ena malenkost z najine strani.

Pa še najina sladica, ker ni bilo časa za gibanico, sva si pa privoščila krofe na poti domov. rolleyes.gif

Kaj pa z dopusta nam ne boš nič privoščil kakšne fotke ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TA STRAN JE NAMENJENA SREČANJEM, POTOVANJEM IN PODOBNIM, NE DEBATAM OKOLI TEHNIČNIH STVARI IN PRIMERJAV MOTORJEV

Ka se pa repenčiš. Oprosti, ker sem vam ''varaderovcem'' zasral temo. Če si slučajno nabavim varadero pa spet pridem na vašo stran. Do takrat ti pa obljubim, da ne bom smetil po vaši strani.

Vsem ki ste mi vljudno odgovorili na moje vprašanje glrde na svoje izkušnje pa najlepša hvala, in vsem veliko varnih kilometrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja tudi če tu naredimo kakšno primerjavo med motorji ne bo konec sveta.

@Matjazg

Moje mnenje. Če se boš vozil sam je transalpa zakon in je brezveze jahat tako veliko kravo kot Varadero. Transalp pokriva precej širše področje uporabe.

Če boš zadaj naložil še damo pa kakšen kovček, potem pa zadeva postane z Transalpo bolj žalostna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Živi in zdravi z dopusta. Vara,polno naložena, boljša polovica in moja malenjkost za krmilom smo odmerili dobrih 3300 km po zavitih hribovskih cestah Austrije, Lihtenštajna,Švice, Francije in Italije. Od hude vročine skozi dež v peklenski mraz s snežnimi padavinami in do ponovne vročine v 11. dneh. Dva dni manj kot je bilo v planu, saj sva ispustila dan za počitek in eno turo v okolici Chamonija zaradi napovedanega slabega vremena.

Prilagam šlingo poti, za ostali foto matarjal pa malo potrpljenja, da urediva arhiv 2300tih slik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Živi in zdravi z dopusta. Vara,polno naložena, boljša polovica in moja malenjkost za krmilom smo odmerili dobrih 3300 km po zavitih hribovskih cestah Austrije, Lihtenštajna,Švice, Francije in Italije. Od hude vročine skozi dež v peklenski mraz s snežnimi padavinami in do ponovne vročine v 11. dneh. Dva dni manj kot je bilo v planu, saj sva ispustila dan za počitek in eno turo v okolici Chamonija zaradi napovedanega slabega vremena.

Prilagam šlingo poti, za ostali foto matarjal pa malo potrpljenja, da urediva arhiv 2300tih slik.

:notworthy: :worship::OK::grupni: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast kapo dol ! :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Pozdrav!

Živi in zdravi z dopusta. Vara,polno naložena, boljša polovica in moja malenjkost za krmilom smo odmerili dobrih 3300 km po zavitih hribovskih cestah Austrije, Lihtenštajna,Švice, Francije in Italije. Od hude vročine skozi dež v peklenski mraz s snežnimi padavinami in do ponovne vročine v 11. dneh. Dva dni manj kot je bilo v planu, saj sva ispustila dan za počitek in eno turo v okolici Chamonija zaradi napovedanega slabega vremena.

Prilagam šlingo poti, za ostali foto matarjal pa malo potrpljenja, da urediva arhiv 2300tih slik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo za ta podvig!!:notworthy: Sneg??:wacko:

Komaj čakam slike! Upam, da bo vseh 2300????:wacko:

Lp! Iztok

Popravljeno . Popravil kotzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri ga bova z mojo :wub: nakurla na Kolpo. Je kdo za to, da se tam kje srečamo ali pa celo skupaj zapeljemo? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem bi bila zraven, pa sva še vedno pešca!:headbang: V pričakovanju nove verige sem razkopal zadnji del Vare, prežagal verigo s fleksarco, snel verižnike, zdej pa.......ni ketne!:hmm::?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem bi bila zraven, pa sva še vedno pešca!:headbang: V pričakovanju nove verige sem razkopal zadnji del Vare, prežagal verigo s fleksarco, snel verižnike, zdej pa.......ni ketne!:hmm::?

Pa kaj nisi reko; sem bil danes v Grazu v Louisu.......bi ti jo z lahkoto prinesel. Bi pač šel jutri za Blejsko Dobravo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj nisi reko; sem bil danes v Grazu v Louisu.......bi ti jo z lahkoto prinesel. Bi pač šel jutri za Blejsko Dobravo :rolleyes:

Ja sej Hvala!, ketna je že par dni na potovanju z UPS, pa zgeda da so kot pravi motoristi, šoferji en mal s pota skrenil, pa en ovink več naredl. Za mojo ketno jih pa boli.......

Ne vem, če nam staro dobro štirko zakurblov, po par leth, da se en mav podmaže ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri ga bova z mojo :wub: nakurla na Kolpo. Je kdo za to, da se tam kje srečamo ali pa celo skupaj zapeljemo? ;)

A smo se mrbit dons srečal ?Sem srečal eno podobno Varo kot tvoja blizu izvira Kolpe .Sem jo žgal dam iz Krka čez Babno polje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A smo se mrbit dons srečal ?Sem srečal eno podobno Varo kot tvoja blizu izvira Kolpe .Sem jo žgal dam iz Krka čez Babno polje

Ne!!! Je prišlo do spremembe plana, pa sva jo danes nabrisala na Klopinsko jezero. Fajn tura, lepe ceste pa še skopala sva se v jezeru...........super je blo!!! :010

Kolpa prestavljena na kak prihodnji vikend..............ko bo še kdo za to!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!