Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

No sedaj pa zares!

Danes smo se odločili za Golico. Cesta po Avstriski strani super, položni del na Golico krasen, cesta suha, nič prometa. Pri jezeru smo se ustavili in si ogledali prazno jezero, ki so ga Avstrijci izpraznili (baje zaradi čiščenja in urejanja brežin :? ). Strmi del pa je bil ves v senci ali vsaj večji del in zaradi tega moker in sluzast ter zelo neprijeten za vožnjo (verjetno je to tudi vzrok, da ni bilo motoristov). Nato do Dravograda, Slov. Gradca in nato čez Mislinjo, Tinje, Slov. Konjice, Slov. Bistico do doma. Nabralo se je 185 km; kratko ali slatko!

Kam pa v soboto?

post-21375-0-03242500-1288998927_thumb.jpg

post-21375-0-36778600-1288998952_thumb.jpg

post-21375-0-15577800-1288998979_thumb.jpg

post-21375-0-40659300-1288998996_thumb.jpg

post-21375-0-85975200-1288999027_thumb.jpg

post-21375-0-62176000-1288999049_thumb.jpg

post-21375-0-40941800-1288999075_thumb.jpg

post-21375-0-67204200-1288999087_thumb.jpg

post-21375-0-43020400-1288999105_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fakin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sedaj pa zares!

Danes smo se odločili za Golico. Cesta po Avstriski strani super, položni del na Golico krasen, cesta suha, nič prometa. Pri jezeru smo se ustavili in si ogledali prazno jezero, ki so ga Avstrijci izpraznili (baje zaradi čiščenja in urejanja brežin :? ). Strmi del pa je bil ves v senci ali vsaj večji del in zaradi tega moker in sluzast ter zelo neprijeten za vožnjo (verjetno je to tudi vzrok, da ni bilo motoristov). Nato do Dravograda, Slov. Gradca in nato čez Mislinjo, Tinje, Slov. Konjice, Slov. Bistico do doma. Nabralo se je 185 km; kratko ali slatko!

Kam pa v soboto?

Tut mi smo se potepal LJ- Bled(poberm razo in Ireno)-Tržič-Ljubelj-Ferlach-Eisenkapel-Jezersko -Kranj.Sonček razn čez Jezersko drgač pa lepa in previdna furca ker v sencah malo drsi zaradi mokre ceste!

post-18080-0-87946700-1289065090_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut mi smo se potepal LJ- Bled(poberm razo in Ireno)-Tržič-Ljubelj-Ferlach-Eisenkapel-Jezersko -Kranj.Sonček razn čez Jezersko drgač pa lepa in previdna furca ker v sencah malo drsi zaradi mokre ceste!

Celo dopoldne sva se odločala al se pelat, al ne. Ko je zazvonil telefon je bilo dvomov konec. Od obljubljenega Bohinja ni bilo nič, češ da je cesta mokra in že sem bil določen za traserja po "suhem". Vendar v tem času je težko najti cesto, ki bi bila povsem suha. Zastavil sem "pod gorami" v Tržič. Cesta je sicer v pomladanskem razcvetu, je pa na soncu. V Tržiču zaviti v meglo bi bila traparija, zato smo krenili na Ljubel. Pred tunelom krajši posvet z telovadbo rok in že se peljemo skozi. Na Avstrijski strani popravlajo cestni odsek in promet je urejen izmenično s semaforjem. Zaradi rdeče luči je bila priložnost za bojni posvet, kot naprej. Pade odločitev Železna Kaplja - Jezersko. Ker je Orange fural z Garminom je v Borovljah nastavil smer in prevzel vodstvo. Najkrajša pot je bila seveda čez Obirsko in prav tam smo imeli največ sonca, Idila za na sliko, zato obvezen postanek za slikanje. Namesto fotoaparatov smo na plano privlekli telefone in z njimi skušali ovekovečiti verjetno zadnjo letošnjo furo.

Proti Železni Kaplji se cesta vije po grapi in je skoraj v celoti mokra in spolska. Vlaga in mraz delata svoje. Proti Jezerskem z višino pada temperatura in ogrevane ročke se skoraj ne čutijo več. Oprijem kolesa na mokri cesti posuti z borovimi iglicami je tako-tako, zato rahlo zaustanem. Na naši strani me Bojan potrpežljivo počaka. Svetloba sonca skozi koprenasto oblačnost daje čuden pogled na svetlečo asfaltno podlago. Ročico zavore je potrebno stiskati z vso pazljivostjo. Škoda bi bilo narediti nepotrebno delo in stroške za čez zimo!

V dolini Kokre je bila cesta presenetljivo suha. Pri jelenih smo se ustavili in Bojan predlaga pijačo v oštariji čez cesto. Zaradi pozne ure in bližajoče teme jo mahnemo naprej. Na poti proti Kranju se na Visoškem polju naužijemo vonja po gnoju in se pazimo blatnih zaplat na cestišču, ki so jih pustili traktorji. Na Britofu pred Kranjem se poslovimo in na križišču zavijemo vsak na svoj konec.

Za slovo od sezone se je obrnilo nekaj čez 160 spolskih kilometrov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moj ata pa je Paris Hilton :?

Dopust je treba vzet pubeci................sezona gre h koncu!!! :slap:

no saj se da tud brez dopusta kej prevozt tole je blo na soriški planini tam čez je pa triglav če slučajn kdo ne ve

post-19018-0-16949600-1289250470_thumb.jpg

post-19018-0-14282000-1289250577_thumb.jpg

post-19018-0-58729400-1289250809_thumb.jpg

post-19018-0-37000600-1289250912_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: ............seveda se da; volja je potrebna...........pa dolge gate!!!!:evilgrin: Popravljeno . Popravil Fakin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: ............seveda se da; volja je potrebna...........pa dolge gate!!!!:evilgrin:

temperatura ni bla preniska

post-19018-0-89576800-1289321848_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je popolnoma identičen(OBI) :naughty:

mogoče res v obiju tako še enga rabim pa sem pozabil kje sem tega dobil lepo da si me spolnil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej dečki, tak termometer bi tudi jaz potreboval.

Sem bil danes v obiju (M.Sobota), pa tega termometra nisem našel.

Če mi lahko zaupate na katerem oddelku, pa bom še enkrat pogledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej dečki, tak termometer bi tudi jaz potreboval.

Sem bil danes v obiju (M.Sobota), pa tega termometra nisem našel.

Če mi lahko zaupate na katerem oddelku, pa bom še enkrat pogledal.

če ga kje vidim ti povem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UŽIVANTI!:notworthy: Jaz pa že 14 dni ležim in se mi lahko samo cedijo sline. Še dobro da je konec sezone. . .:headbang:

Ni še konec, za vikend se spet malo peljemo!!! :yea2:

Ti pa se porihtaj! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn turca za november.

Jaz sem pa jo pičil v Maribor, na letališče gledat kako Brazilci tržijo os.avte. Pa nazaj po stari cesti - fajn je bilo - samo veter ga je sr.l.

No, pa da vidimo kako bo naslednji vikend - kajti slovo od sezone še nimam v planu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla raza, a si ga dal že spat?

Jaz še upam na kak fajn vikend - če ne pa, okoli božiča gre moj tud ajčkat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

¸Z moje strani pa tole:

Kva je gorenc ejga al si jo stovku al kva ???? Človk nebi verjel ,da je Raza za letos zaključu :P

Mi dolenčki smo šele zdej dobr začel :whistle: Dva kuhana vinčka vrit, gretje ročk na full pa gasa :naughty:

Ena iz tega vikenda:

post-20913-0-78015300-1289983700_thumb.jpg

Pa varica iz ptičje .......

post-20913-0-71596800-1289983842_thumb.jpg

Pa ta vikend je rekla Katka nam bo spet naklonjen :worship:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je gorenc ejga al si jo stovku al kva ???? Človk nebi verjel ,da je Raza za letos zaključu :P

Mi dolenčki smo šele zdej dobr začel :whistle: Dva kuhana vinčka vrit, gretje ročk na full pa gasa :naughty:

Ena iz tega vikenda:

post-20913-0-78015300-1289983700_thumb.jpg

Pa varica iz ptičje .......

post-20913-0-71596800-1289983842_thumb.jpg

Pa ta vikend je rekla Katka nam bo spet naklonjen :worship:

LP

Kva, stovku? Ne nism še, sem jo pa zato preventivno dal na zimski počitek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!