Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Res vsaka čast. To je bilo sigurno eno najzanimivejših in najbolj kvalitetno narejenih potopisnih predavanj kar sem jih videl. :notworthy:

Mislim da se tud na Discovery ali Travel Channel-u nebi branili takšnega dokumentarca.

Leteči se je res potrudil nas popeljal na zanimivo popotovanje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlična predstavitev, predvesem realistična. Dobil sem veliko koristnih info.. Hvala tudi vsem ostalim za prijetno druženje in lep večer. :010:010

KOTZI,

To pa je spletna stran, ki sem ti jo omenjal in na kateri sem dobil veliko koristnih naporkov za pot v Turčijo :):):) .

moto-pajer.com

L.P.

Ivomojca

Popravljeno . Popravil IvoMojca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk bi se še kakšen skorajžu tko kot Leteči, ziher je na zalogi dost takih potopisov anede !!!:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kdor zna zna!! Res je bilo fajn!!:notworthy:

Leteči in Angel: vidva se kar lepo vozita okol, mi bomo pa rede volje še pršli poslušat vajine dogodivščine!

Lp! Iztok

P.s. Lepo je bilo videt nekaj pravih legend Motosveta!! (Motorider, Avtomoto......)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odlično predstavitev vajine poti v Iran in seveda za cuker in čajček po predstavitvi :notworthy:.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za udeležbo. S številom ste me res presentili, vsaka čast nekaterim od kje vse so se pripeljali.

Posebna zahvala gre Magdi :worship: in Iztoku za res lepo darilo in pa seveda Razi za liter domačih ''ercnij'' sem te pozabil vprašat, če si ga sam kuhal.

Drugače pa folka je bilo ogromno, mislim, da so jih našteli okrog 130 tako, da se žal nisem mogel vsakemu posvetit 100% upam, da ne bo kake zamere na ta račun. V vsej gužvi sem koga sigurno tudi spregledal.

Ja tudi midva upava da bomo naslednje leto organizirali kaj podobnega samo, da se tejle Egipčani malce ohladijo pa da zabrni motor pod ritjo in kamera v rokah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za udeležbo. S številom ste me res presentili, vsaka čast nekaterim od kje vse so se pripeljali.

Posebna zahvala gre Magdi :worship: in Iztoku za res lepo darilo in pa seveda Razi za liter domačih ''ercnij'' sem te pozabil vprašat, če si ga sam kuhal.

Drugače pa folka je bilo ogromno, mislim, da so jih našteli okrog 130 tako, da se žal nisem mogel vsakemu posvetit 100% upam, da ne bo kake zamere na ta račun. V vsej gužvi sem koga sigurno tudi spregledal.

Ja tudi midva upava da bomo naslednje leto organizirali kaj podobnega samo, da se tejle Egipčani malce ohladijo pa da zabrni motor pod ritjo in kamera v rokah :)

Meni včeraj pač ni uspelo pridt...

Grega, glede na velik odziv, a bo kakšna repriza?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA pr Brdavsu bo zgleda postala tradicija :) pa še živo kopija Chucka Norisa imajo...čeprav je bil malce tečen na trenutke :) sam jebiga takle mamo po vaških oštarijah :D

Žal reprize ni planirane vsaj ne v bližnji prihodnosti, malo tudi zaradi pomanjkanja časa ker takale zadeva vzame kar nekaj časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA pr Brdavsu bo zgleda postala tradicija :) pa še živo kopija Chucka Norisa imajo...čeprav je bil malce tečen na trenutke :) sam jebiga takle mamo po vaških oštarijah :D

Žal reprize ni planirane vsaj ne v bližnji prihodnosti, malo tudi zaradi pomanjkanja časa ker takale zadeva vzame kar nekaj časa.

Sem že hotu vprašat če je slučajno brat dvojček svaka čast loh bi ga tržl !!!!!:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal sem bil službeno odsoten in se še nisem uspel zahvaliti Gregorju in Ani za čudovit večer. Kar sta vidva doživela pooseblja bistvo vsakega popotnika, kar mislim, da varaderovci smo. Upam in verjamem, da bomo tudi ostali doživeli čim več čarov, ki nam jih potovanje ponuja. Mene letos čaka škotska. Mogoče tudi sam priredim nekakšno srečanje s potopisom.

Predvsem pa bi se rad zahvali, poleg Letečemu seveda, tudi Razi in Iztoku za sprejem v družbo varaderovcev. Lepo je bilo

Ps. Leteči, hvala za naslov

Lp, Mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Shit. Neki sem še ureju slike, pa se link dal od urejanja. Jebat ga. Avtomoto hvala. Men link dela :)

lp

Popravljeno . Popravil Dragothic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leteči pozdravček jaz sem pa čist pozabu pa še zadnič k sem bil pri tebi si me spomnil soory bom pa tle na motosvetu prebral škoda lp O:-) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kje ste vsi Varaderovci danes padla izvidnica v Pran (Sreču sam XLMV -ja in bolljš polovico brez Vare se pravi peš )!!!:whistle: :whistle: :whistle:

post-18080-0-07830100-1299955022_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste vsi Varaderovci danes padla izvidnica v Pran (Sreču sam XLMV -ja in bolljš polovico brez Vare se pravi peš )!!!:whistle: :whistle: :whistle:

Očitna razlika v kvaliteti slike :notworthy: Nikon!!!:notworthy:

Meni je sicer dišalo po bencinskih hlapih, vendar žav iz ispušne cevi Husqarne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitna razlika v kvaliteti slike :notworthy: Nikon!!!:notworthy:

Meni je sicer dišalo po bencinskih hlapih, vendar žav iz ispušne cevi Husqarne!

Nikon ja sam v nestrokovnih rokah hehe !Sta mi bla na misu sam sm reku sej se ti nau dal !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj zdj banda se bomo kaj zapeljal prot morju v Soboto(zgleda da bo vreme čez dan držalo)??? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!