Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Jutro!

Men se pa full savinjski želodec lušta! :)

Lepo se vozite in se vidimo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!Evo mene doma,po 14 urni voznji iz Makedonije.Zelo mi je zal da sem izpustil tale piknik.V Bitoli je bil ravno moto zbor,tako,da sva bila glavna atrakcija,tako,da sem moral dat tudi intervju za njihovo tv.Upam,da kmalu kaksna prilika ,da se vidmo.LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Kako to, da še ni nobene slike? Zelo mi je žal, da se piknika nisem mogel udeležiti. Imel sem dober namen, bil zelo blizu, ampak na koncu zadržan. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!Evo mene doma,po 14 urni voznji iz Makedonije.Zelo mi je zal da sem izpustil tale piknik.V Bitoli je bil ravno moto zbor,tako,da sva bila glavna atrakcija,tako,da sem moral dat tudi intervju za njihovo tv.Upam,da kmalu kaksna prilika ,da se vidmo.LP.

Si mogoče prespal v Ohridu? Je bil s tabo kak z BMW-jem..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Kako to, da še ni nobene slike? Zelo mi je žal, da se piknika nisem mogel udeležiti. Imel sem dober namen, bil zelo blizu, ampak na koncu zadržan. :closedeyes:

so se z medvedjevo salamo zastrupli... :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni bil piknik slučajno odpovedan ali dogovorjen za kak drug dan?

Mal se oglaste, da bomo vedl, če je piknik uspel in se nam bodo potem cedile sline.

Ivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Varaderovci!

Zadeva se je malo zakomplicirala, zato se opravičujem za zamudo pri poročilu iz Kufer piknika :blush: . Problem je bil v tem da sem jaz zapravil baterije, Kotzi še vedno išče v slovarju pomen besede "kiblflajš", Raza ni in ni hotel iz Štajerske, Sohen še vedno išče medvedovo salamo in Star se še ni vrnil iz Pirana. :lol1:

Po mojem skromnem mnjenju je Kufer piknik kljub okrnjeni udeležbi uspel (včasih celo velja da je manj več), čeprav so nekateri prišli samo zato ker so se bali :eek: . Bogdan in Irena sta prišla že dan prej, tako da smo si skupaj ogledali še dogajanje na Lent festivalu ob Dravi in Raza pravi da je kaj videt :boobies: .

V nedeljo smo se dobili na dogovorjenem mestu; vesel sem bil vsakega motorja ki je pripeljal na dvorišče; še najbolj pa Iztoka in Magde ki sta se pripeljala kar s TREMI kufri, kar je obetalo zelo veliko (in nisem se motil). Sohen ga je prikuril iz čist drugega konca SLO, za kar :notworthy: Star pa je za pol dneva prestavil obisk Pirana z ženo, za kar pa tudi moraš imeti jajca!!! Po popiti kavici smo sedli na motorje in gasa na Pohorje, kjer smo se najprej ustavili na Bellevuiju, kjer smo Razo komaj prepričali da se ni pognal po Bike parku v dolino, nato pa smo pot nadaljevali do koče Cojzarica, kjer smo skočili v udobna oblačila za "hranjenje"..........in nato je sledil napad. Dalje ne bom opisoval, ker bo slikovno gradivo povedalo vse. Dekleta in fantje res ste se izkazali; pa ne s tam koliko ste prinesli s seboj, temveč koliko ste v stanju pojest ( :OK: šala).

Pozno popoldan smo se odpravili proti domu; v Hočah smo se še ustavili na kavici in sladoledu, se izljubili in se z solznimi očmi poslovili :cry:

Vsem ki ste se udeležili piknik kufra sva z Lidijo neizmerno hvaležna za udeležbo, za dobro voljo, veliko hrane in prijetno druženje (ki ga je po mojem premalo). Tisti ki so se opravičili opravičilo sprejeto, tisti ki pa samo jamrate kako se nič ne dogaja (in potem poniknete) pa ne veste kaj zamujate in naj vam bo žal! :headbang:

Upam da prihodnje leto kaj takšnega ponovimo!

Lep vročinski pozdrav iz Štajerske od Bojana in Lidije

post-21375-0-99758500-1341055617_thumb.jpg

post-21375-0-39376000-1341055668_thumb.jpg

post-21375-0-66328600-1341055723_thumb.jpg

post-21375-0-24627600-1341055784_thumb.jpg

post-21375-0-72313700-1341055892_thumb.jpg

post-21375-0-18734800-1341055951_thumb.jpg

post-21375-0-41806900-1341056015_thumb.jpg

post-21375-0-25923800-1341056072_thumb.jpg

post-21375-0-86632300-1341056126_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj sem pozabil; velika Varadero nagradna igra. V igri lahko sodelujejo vsi Varaderovci; pogoj za sodelovanju pa je odgovor na preprosto vprašanje:

KAKO LAHKO NATEGNEŠ VARADEROVCE DA PRI +30 C NOSIJO ŠTRIKANE KAPE?

Najbolj duhovit odgovor bo nagrejen z ekskluzivno Radio City polo majico TIČA VUN (podeljena bo na Varadero štrudlu 2012 - če bo; štrudl ne majica)

post-21375-0-42854400-1341057407_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tablo Braslovče zamenjaš s tablo Oymyakon (najnižja temp. -71°C leta 1926). Ko bo Varaderovec prišel na štrudl čist zmrznjen, bo tudi šala in štunfov vesel. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj sem pozabil; velika Varadero nagradna igra. V igri lahko sodelujejo vsi Varaderovci; pogoj za sodelovanju pa je odgovor na preprosto vprašanje:

KAKO LAHKO NATEGNEŠ VARADEROVCE DA PRI +30 C NOSIJO ŠTRIKANE KAPE?

Najbolj duhovit odgovor bo nagrejen z ekskluzivno Radio City polo majico TIČA VUN (podeljena bo na Varadero štrudlu 2012 - če bo; štrudl ne majica)

Na tejle sliki ste kot sedem palčkov iz sneguljčice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,zdej mi je pa žou :headbang: .Jaz pa mislim,da samo ce poznaš Fakina,lahko nategneš Varaderovca,da obleče štrikano kapo pr -30. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo padu Mangart in hlajenje v Soči

post-18080-0-78714600-1341401574_thumb.jpg

post-18080-0-95971800-1341401712_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Orange
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pvič osvojiš Mangart z motorjem se ti usta razlezejo v nasmeh ,a ne ? :kva2::OK:

Meni so se ! :yea1::010 :010 :010 :010

Ali ni škoda motorjev za tako slabo in strmo cesto? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ni škoda motorjev za tako slabo in strmo cesto? :whistle:

Motorji niso prav veliko trpel, ker po tako ozki in vijugasti cesti ni kaj ganjat!

V prvo, lepo počas pa z "andohtjo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorji niso prav veliko trpel, ker po tako ozki in vijugasti cesti ni kaj ganjat!

V prvo, lepo počas pa z "andohtjo".

Pozdravljena,

Čestitke za Mangart. Si pa res korajžna punca. Kakšna škoda motorjev neki? Mangart je pisan na kožo za vožnjo z motorjem. Seveda previdno in počasi z "ANDRHTJO in občutkom", kot praviš

Še ena slkca z Mangarta, je pa res stara več kot mesec dni.

Naprej se ni dalo.

IvoMojca

post-29248-0-21510700-1341469011_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!