Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Raza,

 

Se popolnoma strinjam s teboj     ......... :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

 

IvoMojca

Anke jest!

Sem že mislu da bo treba mediatorja :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Kmet...premalo časa spremljaš tole temo :) Tole je vse na prijateljskem nivoju.

 

Mnogi od tistih ki dražijo pomaranče jo imajo v garaži in nekateri od tistih ki dražijo Hondaše so z njimi prevozili kar lep del sveta.....tako da brez panike:)

 

Ja če nisi nekaj časa v tejle naši sceni potem se ti hitro zazdi da je pač še ena tipična motosvetovska razprtija.

 

Tak je ko se Švabo spravi japonščino čitat!!!  :slap: Japonec nemško prebere, Švabo japonsko pod nobenim pogojem!!!

Leteči pa veš da si  in boš vedno moj prijatelj, ne glede na to kaj voziš!!! Pa saj ni tak slab ta tvoj "KajTeMoreš" :friend1:

Pa saj je meni na nek način tudi blizu ta pomarančni, pa ne vem zakaj!!! :devil: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem dočakal........zdej grem lahko nazaj :zzz: 

......zdaj lahko greš nazaj šraufat!!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mora prej colske ključe kupit :)

 

Fakin tole zajebancijo morava začet zganjat prek zasebnih sporočil....ker se mi dozdeva da vsi ne razumejo tehle najinih zajebancij :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp ta japonščina mi dela preglavice :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo v nedeljo 13.10. u Piran, vreme bo lepo, dve Varaderke iz Šentrupreta ob 8.00!!

Kje se dobimo, če gremo še ostali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo v nedeljo 13.10. u Piran, vreme bo lepo, dve Varaderke iz Šentrupreta ob 8.00!!

 

Jaz grem tudi z dvokolesom ampak na fižolovo paro :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo v nedeljo 13.10. u Piran, vreme bo lepo, dve Varaderke iz Šentrupreta ob 8.00!!

Eh, jest grem pa v nedeljo na vaš konec. Če bi vedel prej se ne bi menil  :slap:  :wallbash: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mora prej colske ključe kupit :)

 

Fakin tole zajebancijo morava začet zganjat prek zasebnih sporočil....ker se mi dozdeva da vsi ne razumejo tehle najinih zajebancij :)

Brez vajinih zajebancij forum ne bo tako zanimiv  ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pit stop - coffe v kozini, bar nasprot OMV-ja, kot če bi zavili proti Rijeki. Tam vas jaz čakam...cca ob 11h?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imejte se lepo in veliko sonca vam želim. Žal imam druge obveznosti in naju ne bo. Pa kdaj drugič. Sezone še ni konec. Pozdrav vsem udeležencem.

 

Lp Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!