Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Koci, Magda in vsi ostali Varaderovci, ki vas zanimajo "rožce"!

Z boljšo polovico sva šla danes preverit terene, kjer uspevajo ključavnice in ugotovila, da bo cvetlični bum na vrhuncu drug vikend, razen če ne bo drastičnih ohladitev.

Če vas zanima ogled belih poljan (pa ne od snega, ampak od rož!) ste vabljeni na Gorenjsko. Naredili bomo en delno off road giro po meni bližnih obronkih in si spotoma ogledali cvetljice in še kaj. Tud kakšna dobra gostilna je vmes. Za prvi vtis nekaj današnjih slikic.

Če koga zanima Garmin road book planirane fure mu pošljem današnjo sled prevožene poti.

LP Bogdan & Irena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci, Magda in vsi ostali Varaderovci, ki vas zanimajo "rožce"!

Z boljšo polovico sva šla danes preverit terene, kjer uspevajo ključavnice in ugotovila, da bo cvetlični bum na vrhuncu drug vikend, razen če ne bo drastičnih ohladitev.

Če vas zanima ogled belih poljan (pa ne od snega, ampak od rož!) ste vabljeni na Gorenjsko. Naredili bomo en delno off road giro po meni bližnih obronkih in si spotoma ogledali cvetljice in še kaj. Tud kakšna dobra gostilna je vmes. Za prvi vtis nekaj današnjih slikic.

Če koga zanima Garmin road book planirane fure mu pošljem današnjo sled prevožene poti.

LP Bogdan & Irena

Lepo lepo, sicer je plan za soboto obisk arboretuma Volčji potok z polnim družinskim avtom in v Nedeljo ima tast rojstni dan tako, da je možnost obiska neverjetno majhna a želje še vedno ostajajo. Garmin zapis poti mi pa le pošlji ker zna priti še prav tudi kdaj drugič.

Vidim pa, da je bil Piranski izlet popolni zadetek saj je bilo vreme super plus dodatne aktivnosti (figurice) so kar zanimive. Moja Varica me kar grdo gleda izpod pokrivala :) (je malce jezna ker jo cel vikend nisem nikamor peljal)

A kot rečejo Angleži "First thing first"

Raza tebe pa kontaktiram še preko ZS-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo lepo, sicer je plan za soboto obisk arboretuma Volčji potok z polnim družinskim avtom in v Nedeljo ima tast rojstni dan tako, da je možnost obiska neverjetno majhna a želje še vedno ostajajo. Garmin zapis poti mi pa le pošlji ker zna priti še prav tudi kdaj drugič.

Vidim pa, da je bil Piranski izlet popolni zadetek saj je bilo vreme super plus dodatne aktivnosti (figurice) so kar zanimive. Moja Varica me kar grdo gleda izpod pokrivala smile.gif (je malce jezna ker jo cel vikend nisem nikamor peljal)

A kot rečejo Angleži "First thing first"

Raza tebe pa kontaktiram še preko ZS-ja

Scottie poskusi bit v arboretumu čimprej zjutraj če greš z avtomobilom. Od glavne ceste pa do arboretuma nepretrgana kolona avtomobilov - mislim da so se ljudje ta kos ceste vozili najmanj dve uri..........hvala bogu da sva bila z motorjem. Ali pa se skuliraj in lepo počasi meter po meter. wink.gif Midva sva bila tam okrog poldneva in od tam sva šla nekje okrog druge ali tretje ure pa se še gužva ni polegla.

Je pa lepo in se konec koncev splača tudi malo potrpet.trance_40_thumbup.gif

Kljub vsemu sem prepričam, da boste uživali.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci, Magda in vsi ostali Varaderovci, ki vas zanimajo "rožce"!

Z boljšo polovico sva šla danes preverit terene, kjer uspevajo ključavnice in ugotovila, da bo cvetlični bum na vrhuncu drug vikend, razen če ne bo drastičnih ohladitev.

Če vas zanima ogled belih poljan (pa ne od snega, ampak od rož!) ste vabljeni na Gorenjsko. Naredili bomo en delno off road giro po meni bližnih obronkih in si spotoma ogledali cvetljice in še kaj. Tud kakšna dobra gostilna je vmes. Za prvi vtis nekaj današnjih slikic.

Če koga zanima Garmin road book planirane fure mu pošljem današnjo sled prevožene poti.

LP Bogdan & Irena

Svaka čast odlična ideja !Žal Raza me tokrat ne bo zravn kot sem že reku včeraj je v soboto in nedeljo regata v Izoli ! Lepo se imejte še zame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Datum "Narcisa festa" še ni fiksno določen in glede na današnje vreme in napoved za ta teden, se zadeva lahko za teden zamakne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravček je bo treba malo bolj gledat varadero srečanja na forumu lepo da smo obveščeni z mojo sva pa v čet šla v Savudijo in je blo tok fajn da sem šel kr malo zaplavat v morje s slik sodeč vidim da ste se imeli lepo v soboto smo bili pa v litiji na gremiumih pa panoramska vožnja po okolici lp

post-14300-127289675899_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še slikce iz savudrije mlado damo peljal en krog in pa čofotanje v morju

post-14300-127297268269_thumb.jpg

post-14300-127297272843_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Evo, prvo pošiljko majic sem danes prejel po pošti. Za ceno se še pogajamo. Rečeno mi je, da bo ugodna in za vse sprejemljiva. Takoj, ko točno izvem podatke, vam sporočim. Majice pa si boste lahko ogledali ob prvem srečanju, ki upam, da bo prav kmalu. Klub mora zaživeti. :trance_27_notworthy:

Dodajam še tri slike:

Pozdravljeni!

No, tudi jaz sem danes dobil fiksno ceno za majice in sicer: Bela z obojestranskim tiskom 11 Eur in barvna po barvni lestvici, ki sem jo že objavil je 13,5 Eur. Cena ni pogojena s številom, res pa je, da želi mojster naročilo v enkratni kvoti. Torej, če kdo želi naročiti majice, naj mi napiše na PM. Ko oddam naročilo so gotove v ca 3 dneh. Pa naj dodam še nekaj. Pri tem poslu nimam niti centa provizije, samo moja dobra volja. Pa lep pozdrav vsem kolegom Varaderistom. :rolleyes:

Miran

Jaz vzamem dve črni, velikosti pa eno XXXL drugo pa M, Napise spredaj pa Sebastjan aka Scottie ter na tiso velikosti M napis Erika. Seveda pod motosvet.com

P.S. Motosvetovega znaka nikakor ne dobim dovolj kvalitetnega. Administratorji foruma mi ne odgovarjajo na maile...

Saj bo tudi tako dobro kot si si zamislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kirga sem pa js dons prehitevu popoldne na relaciji Kočevje - Dvor.

Popravljeno . Popravil Dragothic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kirga sem pa js dons prehitevu popoldne na relaciji Kočevje - Dvor.

Mene ne, sva bila čist sama!

Kadar vreme ni za daljše ture, grema pa v raziskovaje.

In danes je bilo kar spolzko, vsaj na delu poti!

9.5.2010 12:53:12 954 m N46 14.180 E14 14.412

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne, sva bila čist sama!

Kadar vreme ni za daljše ture, grema pa v raziskovaje.

In danes je bilo kar spolzko, vsaj na delu poti!

9.5.2010 12:53:12 954 m N46 14.180 E14 14.412

Res lepo, take ture se meni tudi dopadejo lepo počasi po naravi pa še mišice morajo delat kdaj pa kdaj :-)

Na žalost me nekaj lovi prehlad in bijem bitko, da me pusti pri miru pred nedeljskim koncertom Metallice v Zagrebu.

Peljem starejšo hči, da vidi kaj se pravi muska ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raza :OK::OK:

Zdej ga pa sam še v taprave copatke obuješ pa si zmagal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raza trance_40_thumbup.giftrance_40_thumbup.gif

Zdej ga pa sam še v taprave copatke obuješ pa si zmagal smile.gif

Morm rečt, da je bil tudi v teh mokasinkah sorazmerno mirn! Velik pa belanca pomaga, je čist nekej druzga kot prej. Sploh v stoječem stavu, hehehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr pade fura v kočevsko reko iz lj se lahko kdo pridruži če hočeblush.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr pade fura v kočevsko reko iz lj se lahko kdo pridruži če hočeblush.gif

Ponoči se bo pooblačilo, padavine bodo zjutraj od juga zajele vso državo. Jutri bo oblačno in deževno. Več dežja bo v vzhodni in južni Sloveniji. Zapihal bo okrepljen severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Hladneje bo, temperature bodo od 6 do 12, na Primorskem okoli 15 stopinj C.whistle.gifwhistle.gifwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponoči se bo pooblačilo, padavine bodo zjutraj od juga zajele vso državo. Jutri bo oblačno in deževno. Več dežja bo v vzhodni in južni Sloveniji. Zapihal bo okrepljen severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Hladneje bo, temperature bodo od 6 do 12, na Primorskem okoli 15 stopinj C.whistle.gifwhistle.gifwhistle.gif

Jutri bo dimilo tle dol(Napovedano je preko 30KN) mi pa na regato Marinado ! Bodo padal jambori !!!Bo padel rekord pol ure Izola -Portorž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Mene pa zanima, če bo letos kakšno varadero srečanje v sloveniji

Bi se ga z veseljem udeležil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeeee pa tudi mene, kot novinca, zanima ali bo kako Var. srečanje v kratkem.

PA tu nekje v "naših" krajih (vzhod-istok)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kdo prepozna na tem posnetku????

Kar dobr jih režeš:OK: :OK:

Zdej bo pa treba nekam digitalca prvezat :naughty:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kdo prepozna na tem posnetku????

To glih ne vidm pa da si se pelu od Žužemberka prot Trebnem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponoči se bo pooblačilo, padavine bodo zjutraj od juga zajele vso državo. Jutri bo oblačno in deževno. Več dežja bo v vzhodni in južni Sloveniji. Zapihal bo okrepljen severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Hladneje bo, temperature bodo od 6 do 12, na Primorskem okoli 15 stopinj C.whistle.gifwhistle.gifwhistle.gif

bla furca bla naštepu 300 km sam ,malo sveže je bilo celo potblink.gif . udeleženih pa 20-25 motorjev od 150 napovedanihwhistle.gifwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Mene pa zanima, če bo letos kakšno varadero srečanje v sloveniji

Bi se ga z veseljem udeležil.

je vsak september drugače pa spremljaj forumtrance_42_walkman.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!