Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Full me ima, da bi se prijavil in prišel navkljub veliki oddaljenosti a v Nedeljo imamo shod (praznik lokalnega patrona) in ne gre.

Kaj pa če bi premaknili na naslednjo soboto? Nedelja mi nekako ne leži ker je v ponedeljek služba pa če kasno pridem domov...

Scottie tudi jaz sem tako razmišljal, da tisti ki ste na drugi strani SLO mogoče v soboto lažje pridete; ampak kot kaže bo nedlja bolje obiskana. Jaz sem tudi za naslednjo soboto, če nas bo le dovolj in če ne bo takrat že preveč "naših" na dopustu. Obljubim pa, da če se bo "tura" izkazala za zanimivo, da proti koncu poletja ponovimotrance_30_punk.gif .

Tako da daj malo "lobiraj" za naslednjo soboto, mogoče ti rata!!! trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej v Nedeljo med 9 - 9.30.Nisem pa zasledil kje

1. Milan - zMilan 2 osebi

Milan skoči eno stran nazaj - 173.

Točno lokacijo še sporočim!!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scottie tudi jaz sem tako razmišljal, da tisti ki ste na drugi strani SLO mogoče v soboto lažje pridete; ampak kot kaže bo nedlja bolje obiskana. Jaz sem tudi za naslednjo soboto, če nas bo le dovolj in če ne bo takrat že preveč "naših" na dopustu. Obljubim pa, da če se bo "tura" izkazala za zanimivo, da proti koncu poletja ponovimotrance_30_punk.gif .

Tako da daj malo "lobiraj" za naslednjo soboto, mogoče ti rata!!! trance_40_thumbup.gif

No saj me ne bo konec, če tokrat odmanjkam glede na to da že dobivaš prijave.

Pa naslednjič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, da nas bi blo čimveč, kar se mene tiče, sem tudi za naslednjo soboto.Tko, da kar lobiraj, jaz sem za.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, da nas bi blo čimveč, kar se mene tiče, sem tudi za naslednjo soboto.Tko, da kar lobiraj, jaz sem za.

OK torej za naslednjo soboto sva midva z ženo ter zmiljan z svojo in kot razumem Fakinu tudi ne hodi narobe.

Raza se ti lahko dogovoriš za naslednjo soboto?

Kaj pa prezidente? Pa Orange, Leteči.... kje ste vsi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK torej za naslednjo soboto sva midva z ženo ter zmiljan z svojo in kot razumem Fakinu tudi ne hodi narobe.

Raza se ti lahko dogovoriš za naslednjo soboto?

Kaj pa prezidente? Pa Orange, Leteči.... kje ste vsi?

Z moje strani je zasedena ta sobota -3.7. V kolikor se zadeva prestavi na naslednji teden O.K. Organizator bo sigurno vesel številčnejše udeležbe.

Če ne druzga, zaradi skupinsketrance_29_photo.gif !!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK bodimo solidarni in demokratični........na konec koncev smo zato tudi motoristi in Varaderovci worship.gif

Povzetek na kratko: Da se nas zbere čimveč prestavljam naše srečanje in druženje po Prekmurju na vikend in sicer soboto 10. julija ali nedeljo 11. julija 2010!!! Načeloma v soboto ampak zaenkrat je vremenska napoved za soboto slaba trance_11_confused.gif Mislim pa da je sedaj težko napovedat vreme za 10 dni naprejslap.gif Tako da prvi in glavni termin je sobota 10. julija 2010 (11. julij pa imejte kot alternativo za slabo vreme v soboto). Vse ostalo pa ostane tako kot je zapisano v prvem postu na strani 173trance_30_punk.gif

Upam da bo tako sedaj OK; bom pa vesel vsakega dobrega predloga oz. namiga.

post-21375-127783961391_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK bodimo solidarni in demokratični........na konec koncev smo zato tudi motoristi in Varaderovci worship.gif

Povzetek na kratko: Da se nas zbere čimveč prestavljam naše srečanje in druženje po Prekmurju na vikend in sicer soboto 10. julija ali nedeljo 11. julija 2010!!! Načeloma v soboto ampak zaenkrat je vremenska napoved za soboto slaba trance_11_confused.gif Mislim pa da je sedaj težko napovedat vreme za 10 dni naprejslap.gif Tako da prvi in glavni termin je sobota 10. julija 2010 (11. julij pa imejte kot alternativo za slabo vreme v soboto). Vse ostalo pa ostane tako kot je zapisano v prvem postu na strani 173trance_30_punk.gif

Upam da bo tako sedaj OK; bom pa vesel vsakega dobrega predloga oz. namiga.

Jaz lahko ta vikend 4.7 do 10 je še daleč tko da ne vem mislm pa da bom na morju takrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fakin moj nasvet je da postavi fiksen datum in kolikor se jih nabere se jih pač nabere. Itak ne bo nikoli prav za vse. Je pa malce jeba trenutno ker je čas dopustov.

Moram pa priznat da si me z temle bogračem in gibanico tako zrajcal da grem zdejle v pojstlo ves slinast tako da 10+ za izbiro lokacije.

Upam da nama bo uspelo, midva bova potrdila šele ko bova 100% upam da bo do druge srede ali četrtka dovolj hitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da so te slike čist nehumane twak.gif ker me zavedejo ženička se pa potem jezi ker imam večji trebuh kot ona v sedmem mesecu trance_21_laughing1.gif .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej v Nedeljo med 9 - 9.30.Nisem pa zasledil kje

1. Milan - zMilan 2 osebi

2. Mare - 1 oseba 99% če pridem iz fure (španija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Tako da prvi in glavni termin je sobota 10. julija 2010 (11. julij pa imejte kot alternativo za slabo vreme v soboto). Vse ostalo pa ostane tako kot je zapisano v prvem postu na strani 173trance_30_punk.gif ...

1. Milan - 2 osebi [zMilan]

2. Mare - 1 oseba 99% če pridem iz fure (španija) [sohen]

3. Sebastjan - 1 oseba (upam pa da dve, bom popravil, ko bo sigurno) [scottie]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Milan - 2 osebi [zMilan]

2. Mare - 1 oseba 99% če pridem iz fure (španija) [sohen]

3. Sebastjan - 1 oseba (upam pa da dve, bom popravil, ko bo sigurno) [scottie]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem nekaj zašuštral.

Pred parimi urami sem se vrnil z ženo in varico iz 2 tedenskega dopusta na Rabu.

Tak da sem komaj zvečer prebral super novico. Je sem takoj za skupno vožnjo-srečanje.

Se pa bom pridružil kar v MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem nekaj zašuštral.

Pred parimi urami sem se vrnil z ženo in varico iz 2 tedenskega dopusta na Rabu.

Tak da sem komaj zvečer prebral super novico. Je sem takoj za skupno vožnjo-srečanje.

Se pa bom pridružil kar v MS.

Torej

1. Milan - 2 osebi [zMilan]

2. Mare - 1 oseba 99% če pridem iz fure (španija) [sohen]

3. Sebastjan - 1 oseba (upam pa da dve, bom popravil, ko bo sigurno) [scottie]

4. ??? - ? oseb [branko1]

Dopiši ime ter število oseb, da bo lažje za Fakina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj je jasno že skoraj vse; če imamo "Varadero štrudl" pa imejmo še "Varadero bograč" trance_05_banana.gif

Uraden naziv srečanja "Varadero bograč ali Ni nam lahko" (zakaj boste izvedeli v soboto trance_14_devil2.gif ).

Dobimo se v soboto, 10. julija med 9.00 in 9,30 uro in sicer TUKAJ kjer bomo spili kavico, čaj coffee.gif ali kaj bolj konkretnega (tisti, ki to potrebuje)trance_06_beer2.gif . Ob 10.00 uri štartamo proti Prekmurju po načrtovani poti (preberi na strani 173). Seveda se bomo vozili lepo po predpisih in v "konvoju" tako kot se spodobi in sicer po lokalnih cestah.

Še enkrat povdarjam, da je rok za prijave do četrtka, 08. julija do "točno opoldne". Če nas bo dovolj moram do takrat javiti za hrano. Zato vas naprošam, da se prijavite pravočasno in res tisti, ki boste res prišli; vabljeni ste pa vsi v čim večjem številu. trance_40_thumbup.gif

Pa še nekaj glede prijav (ki vidim da povzroča malo težav) in hvala Scottiju za namig in pomoč. surrender.gif Nastavil bom povsem nov post za prijavo (naslednji moj post), kjer je prišlo do manjše spremembe (čaka vas majhno presenečenje) zato naj prijava vsebuje: Ime - Nick, število oseb in konfekcijsko številko (majica) za vsakega udeleženca srečanja - upam da mi bo ratalowhistle.gif .

Ta post potem samo skopirajte in dopišite vaše podatke.............."simple ko bograč"yes.gif Tako bomo imeli pregled nad udeleženci in ne bo zraven nič "nepotrebnega"

Za vse ostalo na PM ali gsm!

Pozdrav vsem!

Bojan- Fakin

post-21375-127817524587_thumb.jpg

post-21375-127817525825_thumb.jpg

post-21375-127817527339_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave za "Varadero bograč ali Ni nam lahko" :

1. Bojan-Fakin 2 osebi XL, M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej

1. Milan - 2 osebi [zMilan]

2. Mare - 1 oseba 99% če pridem iz fure (španija) [sohen]

3. Sebastjan - 1 oseba (upam pa da dve, bom popravil, ko bo sigurno) [scottie]

4. ??? - ? oseb [branko1]

Dopiši ime ter število oseb, da bo lažje za Fakina.

Milan, Mare, Sebastjan, Branko dajte se še enkrat prijavit in dopolnit vaše prijave!!! Hvala!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave za "Varadero bograč ali Ni nam lahko" :

1. Bojan-Fakin 2 osebi XL, M

2. Iztok-Kotzi 1 oseba XXL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še povabilo!!!Tist k ma volo jutri na Grossglockner ob 8 zjutraj Petrol HRUŠICA ZBOR .Čakamo 10 min

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave za "Varadero bograč ali Ni nam lahko" :

1. Bojan-Fakin 2 osebi XL, M

2. Iztok-Kotzi 1 oseba XXL

3.Mare-sohen 1 oseba XXL+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še povabilo!!!Tist k ma volo jutri na Grossglockner ob 8 zjutraj Petrol HRUŠICA ZBOR .Čakamo 10 min

V planu je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!