Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Gre kdo iz Ljubljanskega konca.

Nas je nekaj sam zment se je treba :whistle: Pa če kdo rabi še kak veliki našitek imam dva viška !!! Calmo mi je poslal dvakrat zato jih moram vrnit !!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja . . .

1. Bojan - Fakin 2 osebi - XL, M

2. Iztok - Kotzi 1 oseba - XXL

3. Mare - sohen 1 oseba - XXL+

4. Branko - branko1 - 1 oseba XXL+

5. Sebastjan - Scottie - 2 osebi - Sebastjan XXL+ in Erika M

6. Smiljan - XLMV - 2 osebi XL,M

7. Milan - zmilan 2 osebi XXL,M

8. Renato - Renzy 2 osebi - XXL,L

9.Stane-Filipe 2 osebi-XL,L

10. Jože - Calmo, 1 oseba - XL

11.Alojz-kamerad,2osebi-XL,M

12.Bojan - Orange 2 osebi XL, in Nika M

13.Miran - MIRci 1 oseba XL

14.Franc-ata Novak 1 oseba XL (pride z Maretom prijavljam ga pa jaz ker ata Novak nima interneta)

15.Tomaž - tomažp 1 oseba L (morda še en član, ki pa ne poje veliko in nosi premajhne majice)

Še eno vprašanje. Kje v Mariboru pa se dobimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas je nekaj sam zment se je treba :whistle: Pa če kdo rabi še kak veliki našitek imam dva viška !!! Calmo mi je poslal dvakrat zato jih moram vrnit !!!

LP

Jaz ti enga odkupim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je dej Raza ti si kar tih ?

Čakam, da zvem, če si prenočišče zrihtu, ker v parku na klopci nimam navade spat. Me majo komarke preveč rade in naslednji dan od pikov nč ne vidm. Kdo bo pa poj vozu? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se pa čas za uvrstitev v kolono neizbežno isteka, bo nartabulš, da se še uradno prjavm:

1. Bojan - Fakin 2 osebi - XL, M

2. Iztok - Kotzi 1 oseba - XXL

3. Mare - sohen 1 oseba - XXL+

4. Branko - branko1 - 1 oseba XXL+

5. Sebastjan - Scottie - 2 osebi - Sebastjan XXL+ in Erika M

6. Smiljan - XLMV - 2 osebi XL,M

7. Milan - zmilan 2 osebi XXL,M

8. Renato - Renzy 2 osebi - XXL,L

9.Stane-Filipe 2 osebi-XL,L

10. Jože - Calmo, 1 oseba - XL

11.Alojz-kamerad,2osebi-XL,M

12.Bojan - Orange 2 osebi XL, in Nika M

13.Miran - MIRci 1 oseba XL

14.Franc-ata Novak 1 oseba XL (pride z Maretom prijavljam ga pa jaz ker ata Novak nima interneta)

15.Tomaž - tomažp 1 oseba L (morda še en član, ki pa ne poje veliko in nosi premajhne majice)

16.Bogdan-raza, 2 osebi, XL, M

Če bo postla bo trajalo dva dni, če pa ne pa........uboga rit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010Še ena ura...............pol pa se preštejemo!!! :010

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Kamerad.

Bi imel našitek-seveda če je še na voljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva iz Logatca,mislim,da bi blo res najbolje,da se dobimo pri Lukovici na pumpi.

Lp

[/quoteh

Lahko tam, bi pa potem raje šli na avtocesto pa v Maribor.Itak bo potem še dosti unih cest.Še uro dorečemo, pa bo.

Mogoče ob 8h, do pol desetih mamo dost časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani prijatelji - vsega lepega je enkrat konec, pa prijavljanja tudi. Takšna kot je prijavna lista, bo tudi posredovana za vse naše potrebe, ki jih bomo izkazali tekom dneva (žal ker nisem dobra vila, vseh ne bo mogoče izpolniti:evilgrin: ).

Končna prijavna lista pa izgleda takole:

16 VARADER

25 prijavljenih udeležencev od tega:

9 :boobies: .......ups pardon :wub: (žensk)

16 :pos: ...........spet škrat :yea2: (moških ):whistle:

Malo več vam še napišem proti večeru........zdaj sem v mali "časovni stiski"

Lp

Bojan - Fakin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Kamerad.

Bi imel našitek-seveda če je še na voljo.

Enga vzame Orange en je pa zate :OK: Keš (12,5 eur po komadu) pa damo Calmu !!!

Če pa kdo rabi še male našitke pa naj kontaktira Artikla ,da jih pošlje preko Sohena (če jih še kej ima) !!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam, da zvem, če si prenočišče zrihtu, ker v parku na klopci nimam navade spat. Me majo komarke preveč rade in naslednji dan od pikov nč ne vidm. Kdo bo pa poj vozu? :?

Ma bomo že najdl kj nč se ne sekiri grem v akcijo koj zvečer na net !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobimo se v Slovenski Bistrici pri Gamsu in od tam naprej skupaj!

Kje to je in ob kolkih bo pa povedu Calmo! :worship:

Lp! Iztok

Jaz bom pri Gamsu že pred osmo uro. Lepo je pogledati še dremuckaste kelnerce.

post-14530-015392800 1278610114_thumb.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bomo že najdl kj nč se ne sekiri grem v akcijo koj zvečer na net !

Imaš na PM en kup linkov za prenočišča; nekaj se bo našlo :pos: za .............prespat! :devil:

Popravljeno . Popravil Fakin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena "Varadero druščina" trance_27_notworthy.gif

Ker se bliža čas dopustov in se že sedaj na področju druženja ne dogaja ničesar ( v času dopustov pa se bo verjetno še manj) sem se odločil v soboto, 03. julija 2010 organizirati krajšo turo po Prekmurju (navdih sem dobil danes, ko sva z mojo wub.gif to turo tudi prevozila). V kolikor bo dovolj interesentov bi se dobili v soboto med 9,00 in 9,30 v Mariboru in ob 10,00 štartali. Pot bi potekala po lokalnih cestah preko Lenarta, Cerkvenjaka do Veržeja, kjer bi si ogledali Babičev mlin na Muri (možnost nakupa odlične v mlinu mlete moke), nadaljevali do Ižakovcev, kjer bi se ustavili na "Otoku ljubezni", kjer je izredno lepa in urejena okolica, možen ogled mlina, energetskih točk, broda na Muri, pomalicali bi "Pajani kruh" (kruh naboden na palčke, popečen na odprtem ognju, natren s česnom ter namazan z zaseko (to vse opravimo sami ob tabornem ognju, popijemo "eleksir ljubezni" in nato poskusimo še pravi "Prekmurski bograč). To vse bi nas stalo cca. 10€ po osebi. trance_40_thumbup.gif . trance_06_beer2.gif pa je po izbiri v lastni režiji. Po pojedini bi malo počivali v senci in poklepetali in nato počasi nazaj proti domu. Nazaj grede bi se peljali skozi Mursko Soboto in nato v Gederovcih prečkali mejo z Avstrijo in se po avstrijski strani zapeljali proti Mariboru, kjer bi se poslovili. Tura bi skupaj znašala med 160 in 180 km. Predvidevam, da bi do 18,00 ure morali biti v MB, da bi se vsi še po svetlem vrnili domov (lahko pa smo po dogovoru tudi prej).

Vremenska napoved je zaenkrat za soboto "sončno in toplo" cool.gif

V kolikor je "tura" zanimiva in imate čas se prijavite na forumu, kar na ta post (enako kot za "Varadero štrudl" - kopiraj post in prilepi ime (ali nick) in število oseb). trance_30_punk.gif

Do srede zvečer izjemoma četrtek dopoldan moram vedeti za število udeležencev, ker moram sporočiti naročilo v Prekmurje). Za vse informacije me lahko kontaktirate na forumu ali PM.

Če se še česa domislim ali sem kaj pozabil objavim naknadno slap.gif

ps: pa sedaj ne več "jamrat" da se nič ne dogaja!!!trance_30_punk.gif

Aja pa še to...........imena "prireditve" še nimam............jutri kontaktiran "sponzorja" trance_24_music.gif

Lep pozdrav vsem!

1. Bojan - Fakin 2 osebi

Vse lepo in prav ampak Maribor ni tako majhen. Torej kje že v Mariboru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobimo se v soboto, 10. julija med 9.00 in 9,30 uro in sicer TUKAJ kjer bomo spili kavico, čaj coffee.gif ali kaj bolj konkretnega (tisti, ki to potrebuje)trance_06_beer2.gif . Ob 10.00 uri štartamo proti Prekmurju po načrtovani poti (preberi na strani 173). Seveda se bomo vozili lepo po predpisih in v "konvoju" tako kot se spodobi in sicer po lokalnih cestah.

Lp!

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zadnje podrobnosti:

Dobimo se v soboto, 10. julija 2010 med 9,00 in 9,30 in sicer tukaj TUKAJ (Hotel 365, Kamnica pri Mariboru, Kobanska 10). Opravimo še nekaj protokolarnih zadev in če nam bo uspelo odrinemo ob 10,00 in sicer.................eh saj boste zvedeli v soboto. Ne pozabit kak osebni dokument, ker se bomo malo zapeljali tudi po Avstriji ( weinstrasse), nato nazaj v Slovenijo in potem ob Muri proti načrtovanim destinacijam. Če se bomo ustavili na Gajševskem jezeru,kjer je motoristično srečanje Jezerskih duhov se dogovorimo pred odhodom. Okrog 13,00 sem dogovorjen za "glavni postanek" in "pajani kruh" in "bograč" v Ižakovcih na Otoku ljubezni, še prej se pa bomo ustavili pri Babičevem mlinu v Veržeju. Vse te lokacije so dokaj blizu, zato mislim da s časom ne bomo imeli problemov. Nato pa do Brankota v Gederovce na kavo in................(sigurno nekaj "prekmurskega"); tako je obljubil in obljuba dela dolg:trance_27_notworthy: Nato pa v Gederovcih prečkamo mejo in po Avstrijski strani nazaj do izhodiščne lokacije.

To je to na kratko:yes:

Sedaj še kratek napotek, da boste lažje našli "zborno mesto":

Vsi ki pridete iz smer LJ (verjetno po avtocesti) nadaljujete po obvoznici skozi Hoče in se držite smeri Maribor - Center. V velikem semaforiziranem križišču (diagonalno levo boste videli Mercator center) se razvrstite levo za smer Maribor Tabor in nato nadaljujete po dvopasovnici do konca kjer pridete do rondoja in nato v rondoju prvi izvoz proti Dravi in Koroškemu mostu (vse je samo ravno). Ko pridete čez most ste spet v rondoju kjer izberete tretji izvoz (smer Dravograd - Koroška) in mimo študentskih domov in Fontane samo ravno do prvega semaforiziranega križišča, kjer zavijete desno. Sedaj ste že v Kamnici, takoj spet levo in ste prispeli. Ob hotelu zapeljete na dvorišče in to je to. Šala mala:OK:

Če pa komu ne bo uspelo naj pokliče na moj gsm 040997722 pa ga pridem poiskat.

Spodaj imate še link za načrt poti od HOČ(E), ko zapustite avtocesto in nadaljujete po obvoznici :

Povezava: <http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=Miklav%C5%A1ka+cesta&daddr=Neznana+cesta&geocode=Fc6HxQIdls_uAA%3BFayjxgIdsD3uAA&hl=sl&mra=mi&mrsp=1,0&sz=16&sll=46.573274,15.614555&sspn=0.014987,0.013754&ie=UTF8&ll=46.531469,15.630627&spn=0.119985,0.110035&z=13&dirflg=d

Tisti ki pa pridete s Calmotom, pa greste lahko čez Spodnje Hoče, Razvanje, proti Pohorski vzpenjači in na novem rondoju prvi izvoz pa samo ravno proti Koroškemu mostu (mislim da bo manj prometa). Calmo sigurno pozna pot:yes: .

Še nekaj da ne pozabim; ker bo 16 motorjev ne bomo divjali :nono: ; vozili se bomo po lokalnih cestah, ki se skorajda prazne ali pa je na njih zelo malo prometa, tako da boste Gorenjci lahko opazovali prelepo okolico in se čudili, da je najvišji hrib krtina!!! Poskušali se bomo držati omejitev in uživati v vožnji po vijugastih in vzpenjajočih se cestah do Prekmurja. Tam pa samo ravno, ravno, ravno...........!!!

Ne pozabit dobre volje, napumpane gume, pune kestle, namazane ketne, kamere, fotoaparate................ in :boobies: (tisti ki ste jih prijavili).

Se že veselim sobotnega srečanja!

Lp vsem,

Bojan - Fakin

ps: pa še malo prekmurskega vzdušja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zadnje podrobnosti:

Dobimo se v soboto, 10. julija 2010 med 9,00 in 9,30 in sicer tukaj TUKAJ (Hotel 365, Kamnica pri Mariboru, Kobanska 10). Opravimo še nekaj protokolarnih zadev in če nam bo uspelo odrinemo ob 10,00 in sicer.................eh saj boste zvedeli v soboto. Ne pozabit kak osebni dokument, ker se bomo malo zapeljali tudi po Avstriji ( weinstrasse), nato nazaj v Slovenijo in potem ob Muri proti načrtovanim destinacijam. Če se bomo ustavili na Gajševskem jezeru,kjer je motoristično srečanje Jezerskih duhov se dogovorimo pred odhodom. Okrog 13,00 sem dogovorjen za "glavni postanek" in "pajani kruh" in "bograč" v Ižakovcih na Otoku ljubezni, še prej se pa bomo ustavili pri Babičevem mlinu v Veržeju. Vse te lokacije so dokaj blizu, zato mislim da s časom ne bomo imeli problemov. Nato pa do Brankota v Gederovce na kavo in................(sigurno nekaj "prekmurskega"); tako je obljubil in obljuba dela dolg:trance_27_notworthy: Nato pa v Gederovcih prečkamo mejo in po Avstrijski strani nazaj do izhodiščne lokacije.

To je to na kratko:yes:

Sedaj še kratek napotek, da boste lažje našli "zborno mesto":

Vsi ki pridete iz smer LJ (verjetno po avtocesti) nadaljujete po obvoznici skozi Hoče in se držite smeri Maribor - Center. V velikem semaforiziranem križišču (diagonalno levo boste videli Mercator center) se razvrstite levo za smer Maribor Tabor in nato nadaljujete po dvopasovnici do konca kjer pridete do rondoja in nato v rondoju prvi izvoz proti Dravi in Koroškemu mostu (vse je samo ravno). Ko pridete čez most ste spet v rondoju kjer izberete tretji izvoz (smer Dravograd - Koroška) in mimo študentskih domov in Fontane samo ravno do prvega semaforiziranega križišča, kjer zavijete desno. Sedaj ste že v Kamnici, takoj spet levo in ste prispeli. Ob hotelu zapeljete na dvorišče in to je to. Šala mala:OK:

Če pa komu ne bo uspelo naj pokliče na moj gsm 040997722 pa ga pridem poiskat.

Spodaj imate še link za načrt poti od HOČ(E), ko zapustite avtocesto in nadaljujete po obvoznici :

Povezava: <http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=Miklav%C5%A1ka+cesta&daddr=Neznana+cesta&geocode=Fc6HxQIdls_uAA%3BFayjxgIdsD3uAA&hl=sl&mra=mi&mrsp=1,0&sz=16&sll=46.573274,15.614555&sspn=0.014987,0.013754&ie=UTF8&ll=46.531469,15.630627&spn=0.119985,0.110035&z=13&dirflg=d

Tisti ki pa pridete s Calmotom, pa greste lahko čez Spodnje Hoče, Razvanje, proti Pohorski vzpenjači in na novem rondoju prvi izvoz pa samo ravno proti Koroškemu mostu (mislim da bo manj prometa). Calmo sigurno pozna pot:yes: .

Še nekaj da ne pozabim; ker bo 16 motorjev ne bomo divjali :nono: ; vozili se bomo po lokalnih cestah, ki se skorajda prazne ali pa je na njih zelo malo prometa, tako da boste Gorenjci lahko opazovali prelepo okolico in se čudili, da je najvišji hrib krtina!!! Poskušali se bomo držati omejitev in uživati v vožnji po vijugastih in vzpenjajočih se cestah do Prekmurja. Tam pa samo ravno, ravno, ravno...........!!!

Ne pozabit dobre volje, napumpane gume, pune kestle, namazane ketne, kamere, fotoaparate................ in :boobies: (tisti ki ste jih prijavili).

Se že veselim sobotnega srečanja!

Lp vsem,

Bojan - Fakin

ps: pa še malo prekmurskega vzdušja:

O.K. Sedaj vse jasno. Tisti link TUKAJ mi je manjkal. Za Gamsa pa ni problem, saj je tak kot gositlna na Črnem kalu samo, da je na Štajerskem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorci ,Notranjci ,Žabarji ,Gorenjci zbor v Lukovci na črpalki okol od 7:30-7:45.(avtocesta) Tam se dogovorimo a gremo po avtocesti al jo mahnemo po stari magistralki mimo Trojan do Arje Vasi tam nazaj na avto cesto in Ven na Vojnik ,SLO Bistrca, MB :

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat si zavrtim Pišteka, pol pa v flike, zjutraj bo zgodaj dan! Start ob 6,40 in ob ~7,35 na zbornrm mestu Lukovica. Naslednja postaja Sl. Bistrica? Odločitev pade na zbornem mestu v Lukovici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vas "Pištek" ponese v spanec jutri pa varno do Maribora!

Lahko noč!

Bojan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!