Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Mislim da je predlog Linze, da se dobimo v Podčetrtku, optimalen za večino nas iz SLO. Jaz ga podpiram. :yes: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo bi dobro kada bi se znalo okvirno vrijeme polaska iz podcetrtka pa da se zna isplanirati itinerer i uz to vase zelje mada mislim da je Linza mislio to sve spojit sa DDK i forum party-em koji se desava na taj dan DDK link

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A velja če pridem z sposojenim :whistle:

(vsezakraljaživalipress)

A ti je Tiger pobegnil .) .

Seveda lahko, samo, da je VARADERO. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej ko ste slišali, da vam bojo v Zagrebu kri spušal, ste pa kar onemeli!? Sej ni mus!!!!!

Malo več korajže!!(hehe) :unsure: :wacko: :( :cry:

Sem nekaj razmišljal o majicah, in sicer takih po katerih bi se spoznavali po imenih - tapravih. :beer2:

Naprimer Kotzi - Iztok in Kotzi - Magda in tako naprej (Vanga - Aleš, Vanga - ne vem) Zdej ko nas je toliko mislim, da bi bilo smiselno ali pač ne! Napis bi bil na sprednji strani, da bi se že od daleč vidlo. :rolleyes: Kaj pravite? Če ste za to, bi bilo treba najti ene majice, verjetno črne, bolj kvalitetne, bombažne itd. za večkratno pranje. Majice naročimo po velikosti, Braslovče pa jih opremijo ala "varadero hlačke". Ma kdo kako idejo, kje bi dobili majice?

Predlogi!?

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej ko ste slišali, da vam bojo v Zagrebu kri spušal, ste pa kar onemeli!? Sej ni mus!!!!!

Malo več korajže!!(hehe) :unsure: :wacko: :( :cry:

Sem nekaj razmišljal o majicah, in sicer takih po katerih bi se spoznavali po imenih - tapravih. :beer2:

Naprimer Kotzi - Iztok in Kotzi - Magda in tako naprej (Vanga - Aleš, Vanga - ne vem) Zdej ko nas je toliko mislim, da bi bilo smiselno ali pač ne! Napis bi bil na sprednji strani, da bi se že od daleč vidlo. :rolleyes: Kaj pravite? Če ste za to, bi bilo treba najti ene majice, verjetno črne, bolj kvalitetne, bombažne itd. za večkratno pranje. Majice naročimo po velikosti, Braslovče pa jih opremijo ala "varadero hlačke". Ma kdo kako idejo, kje bi dobili majice?

Predlogi!?

Lp! Iztok

A nismo najprej za kape govorili?

Terplan ima vse, kape in majice. Majice smo naročevali preko kluba in so kvalitetne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nismo najprej za kape govorili?

Terplan ima vse, kape in majice. Majice smo naročevali preko kluba in so kvalitetne.

Naročimo pri VULKANU ki je iz naših vrst, saj majo doma tiskarno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prasetinu, aka Kralja Zivotinja mogu organizirati ali moram tocno znati koliko ce biti ljudi. Ako cete jesti Kralja Zivotinja onda nemoze dobar srpski rostilj. To se morate odluciti.

Zamislio sam da stanemo na 4 mjesta i svaki puta nesto pogledamo i normalno popijemo nesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prasetinu, aka Kralja Zivotinja mogu organizirati ali moram tocno znati koliko ce biti ljudi. Ako cete jesti Kralja Zivotinja onda nemoze dobar srpski rostilj. To se morate odluciti.

No, jest sm bolj za roštilj varianto, ker če bomo še prasca vrteli se kej dost naumo vozil... :hmm:

Zamislio sam da stanemo na 4 mjesta i svaki puta nesto pogledamo i normalno popijemo nesto.

Mislim da bo tale kr lepa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prasetinu, aka Kralja Zivotinja mogu organizirati ali moram tocno znati koliko ce biti ljudi. Ako cete jesti Kralja Zivotinja onda nemoze dobar srpski rostilj. To se morate odluciti.

"Prasence" je MOJE!!! Moja inovacija, specialiteta ala Poharje:topic: :topic: No :fight2:

Ni bolšega kot srpski pasulj v Zagrebu. Ups :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak mi je to všeč, da zdaj nea deset strani razpravljamo kaj bomo jedli in se tak hitro vse zmenimo. :worship:

Saj se ve , kdo kaj vozi in zakaj! :whistle:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne majice bi radi?

Povejte barvo, številko, količino, kaj bi radi gor, pa jih bomo naredili po eni sindikalni ceni.

Kvaliteta majic in tiska zagotovljena. ;)

Linza, kakšno vreme boš zrihtal za zbor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog:

Majice rumene barve. Raznih modrih, črnih, belih je mnogo!!

Napis na hrbtni strani: Varadero

Napis na sprednji "srčni" strani: nick name; v mojem primeru - Capri -

Aja, barva napisov bi naj bila rdeča.

Ups: velikost zame XL

Popravljeno . Popravil Capricorn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Linza, kakšno vreme boš zrihtal za zbor.

Kisa sa mogucom susnjezicom. Temperatura od 6 stupnjeva u dolinama i -2 u gorju.

Sta je to za sofere Varadera?! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog:

Majice rumene barve. Raznih modrih, črnih, belih je mnogo!!

Napis na hrbtni strani: Varadero

Napis na sprednji "srčni" strani: nick name; v mojem primeru - Capri -

Aja, barva napisov bi naj bila rdeča.

Ups: velikost zame XL

Ni slaba ideja, itak že imam narejen film za Varadero XL1000V napis, takšen kot so nalepke, bi bil za zadaj :OK: .

Spredaj pa lahko damo krila od HONDE in spodaj ime. Ali je to že preveč kičasto.

Bom pripravil kakšen osnutek.

Lahko še pa naslednjo soboto kakšno več rečemo na temo tega, ko nas bo več skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

Vulcan, probaj narediti v smislu prepoznavanja Vulcan - tvoje ime, Vulcan - ime žene ali punce. To je predlog, da se poznamo tudi po pravih imenih. Seveda je treba vsa imena takoj javiti. Najini imeni za Kotzi: Iztok in Magda.

Sicer smo že 13. 10., je kaka možnost do srečanja? Bi bilo zanimivo v istih majicah v Zagrebu

( bom v njej skaku tudi pri 10 stopinjah )

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga:Aleš (XXL)-Valerija(L)

Še kakšni drugi podatki? :whistle:

Zelo mi je všeč, zamisel o majicah :worship:

kotzi, zelo lep filmček odhoda. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

Vulcan, probaj narediti v smislu prepoznavanja Vulcan - tvoje ime, Vulcan - ime žene ali punce. To je predlog, da se poznamo tudi po pravih imenih. Seveda je treba vsa imena takoj javiti. Najini imeni za Kotzi: Iztok in Magda.

Sicer smo že 13. 10., je kaka možnost do srečanja? Bi bilo zanimivo v istih majicah v Zagrebu

( bom v njej skaku tudi pri 10 stopinjah )

Lp! Iztok

Hm, jaz sem bolj pristaš tega, da je, če že naj bo, na majici zapisan samo Nick name. Namen teh majic naj bi bil pokazati, da pripadamo nekemu določenemu krogu, neki skupini, ki pa ni popolnoma odprta. Zato svojega imena ne želim razkrivati vesoljnjemu svetu.

Brez skrbi Iztok, če bomo naša druženja negovali, bomo hitro vedeli za vsa (večino) "prava" imena v skupini.

LP, Jože

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, jaz sem bolj pristaš tega, da je, če že naj bo, na majici zapisan samo Nick name. Namen teh majic naj bi bil pokazati, da pripadamo nekemu določenemu krogu, neki skupini, ki pa ni popolnoma odprta. Zato svojega imena ne želim razkrivati vesoljnjemu svetu.

Brez skrbi Iztok, če bomo naša druženja negovali, bomo hitro vedeli za vsa (večino) "prava" imena v skupini.

LP, Jože

Že, če si bom nick name zapomnil od ostalih bom :hooray: , tako da za prava imena še pustimo prostor.

Načeloma me sicer ne moti, ampak potem nej bo samo eno ime (nick ime ali pravo ime) , ker drugače bo res popolna zmešnjava.Glede na to, da pa komuniciramo preko foruma, je res bolj smiselno imeti na majicah nick name.

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo!!!!

Moja me zmirja, da noče na svoji majčki napisa Kotzi, če ne bo zraven pravih imen!!!!!

Dajmo še malo predebatirat. Res je , da se nisem mogel drugače prijaviti kot Kotzi, ampak tu se nisem sekiral (meni je vseeno), moji pa ni.

Skratka, dajmo brez imen, če je možno.

Upam, da nisem preveč zatežil!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo!!!!

Moja me zmirja, da noče na svoji majčki napisa Kotzi, če ne bo zraven pravih imen!!!!!

Dajmo še malo predebatirat. Res je , da se nisem mogel drugače prijaviti kot Kotzi, ampak tu se nisem sekiral (meni je vseeno), moji pa ni.

Skratka, dajmo brez imen, če je možno.

Upam, da nisem preveč zatežil!

Lp! Iztok

Meni je prav. lahko je tam znak npr. Honde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!