Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

post-18080-091105800 1279402920_thumb.jpgGuli v AkcijiTole smo pa mi dons realiziral cca 760KM je ratalpost-18080-091105800 1279402920_thumb.jpgpost-18080-016027100 1279402772_thumb.jpg

post-18080-030228200 1279402866_thumb.jpg

post-18080-078980700 1279402977_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa srečkoviči. Kje pa je to bilo?

Pa še nekaj. Kdaj in kje bo zopet vara srečanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolomiti naredl smo Sela rondo !islm da bo v Septembru

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-18080-091105800 1279402920_thumb.jpgGuli v AkcijiTole smo pa mi dons realiziral cca 760KM je ratalpost-18080-091105800 1279402920_thumb.jpgpost-18080-016027100 1279402772_thumb.jpg[attachment=

Štartamo v torek v to smer, upamo na lepo vreme! :naughty:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štartamo v torek v to smer, upamo na lepo vreme! :naughty:

lp

Zna bit kašna ploha drgač pa velik prometa asvalt drži kt na Grobniku !Upam da greste za več dni ker tole je blo samo norenje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna bit kašna ploha drgač pa velik prometa asvalt drži kt na Grobniku !Upam da greste za več dni ker tole je blo samo norenje !

:kva2::kva2:

K si mi planirano ruto kazal sem ti povedal, da se druzga kot sivo-črnega štrajfna ne boš nč spomnil.

:slap:

:nono:Tko se v Dolomite ne hodi. Je bol doma motor pucat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2::kva2:

K si mi planirano ruto kazal sem ti povedal, da se druzga kot sivo-črnega štrajfna ne boš nč spomnil.

:slap:

:nono:Tko se v Dolomite ne hodi. Je bol doma motor pucat!

Sej tja hodm že 30 let smučat tko da poznam vse ! Je pa res da je bolj za dva dni treba je pa tut to probat .!Sicer bi pa loh skrajšu pa nisem ker smo bli na Falzzaregu ob12. Itak pa ta mlad ne smejo so dobl sam en dan frej :headbang: zato je blo treba v enem dnevu narest

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna bit kašna ploha drgač pa velik prometa asvalt drži kt na Grobniku !Upam da greste za več dni ker tole je blo samo norenje !

kakšne 4-5 dni pa še malo naokrog to bo dovolj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen interesent za nedeljo (vremenska napoved OK) za na Kolpo? Jaz še tam nisem bil, baje je pa lepo!?:yes: A pozna kdo na Kolpi kak lep plac, kako dobro oštarijo?:?

Gremo na plan s predlogi!

Lp

Bojan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen interesent za nedeljo (vremenska napoved OK) za na Kolpo? Jaz še tam nisem bil, baje je pa lepo!?:yes: A pozna kdo na Kolpi kak lep plac, kako dobro oštarijo?:?

Gremo na plan s predlogi!

Lp

Bojan

Dobrih placov je kr precej,če pa imaš rad ribe potem ti priporočam da obiščeš Prelesje tam je tud gostinc k zelo dobr postrvi pripravi, je kr zelo obiskan kraj tud s strani motoristov,in seveda če mene vprašaš jaz ti priporočam naš Belokranjski del,lahko nardiš krogec po Beli krajini ob reki Kolpi je veliko lepih krajev in tudi kampov tako da ni rečeno da si nebi še kdaj zaželel obiskat Kolpo :naughty: Je pa v teh dneh že zelo topla sploh v spodnjem delu toka(se počutiš kakor v toplicah),če hočeš osvežitev potem ti priporočam kr tam v Prelesju da se ohladiš:whistle:.

Pa še neki za lažjo odločitev

http://www.kp-kolpa.si/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolpa je vsaj meni zakon, ni gužve ceste in pokrajina pa so super.

Predlagam da narediš turco ob celi njeni dolžini od Osilnice proti Metliki, za južno pa obvezno k Madroniču na napihnjeno postrv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolpa je vsaj meni zakon, ni gužve ceste in pokrajina pa so super.

Predlagam da narediš turco ob celi njeni dolžini od Osilnice proti Metliki, za južno pa obvezno k Madroniču na napihnjeno postrv.

Jah nič Leteči. Pri tebi eno mini srečanje potem pa nam razkažeš tole furco :naughty:

P.S: Diski so že v funkciji in zaenkrat je ko dan pa noč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah nič Leteči. Pri tebi eno mini srečanje potem pa nam razkažeš tole furco :naughty:

Potem pa še turistični spust po Kolpi od Fare dalje... :D

Popravljeno . Popravil Majesty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen interesent za nedeljo (vremenska napoved OK) za na Kolpo? Jaz še tam nisem bil, baje je pa lepo!?:yes: A pozna kdo na Kolpi kak lep plac, kako dobro oštarijo?:?

Gremo na plan s predlogi!

Lp

Bojan

Jaz bi šel a že v soboto z šotorom v kak Camp !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa še turistični spust po Kolpi od Fare dalje... :D

To pride v poštev samo če si dovolj trpežen da preživiš tako izkušnjo in si si prej pogledal vsaj tri epizode Beara :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam že šator na "luftanju". Za vikend bi nekam z mojo "šefico" nekam pičil. Pa ne vem kam.

Pa bo potem v nedeljo zvečer zopet dolg nos, že slutim.

A so kaki predlogi? Sicer sem premišljeval o Grosglocknerju (prespat eno noč v kampu Heiligenblut), vendar vreme

ga bo nekaj "sralo" za vikend. Bomo vidli- so rekli slepi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vse kaže z zabušavanjem na Kolpi ne bo nič.............pa tudi vreme ne kaže najbolje:BUA: (mogoče v nedeljo). Pa ob kakšni drugi priliki! B)

Lp

ps: pa še enkrat kako nam ni bilo lahko!!! :yea2:

Kot vse kaže z zabušavanjem na Kolpi ne bo nič.............pa tudi vreme ne kaže najbolje:BUA: (mogoče v nedeljo). Pa ob kašni drugi priliki! B)

Lp

ps: pa še enkrat kako nam ni bilo lahko!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Kolpe......ko grem naslednjič dol čez 14 dni se bom pozanimal glede nočenja, prehrane in še česa. Morda bi lahko užgal dvodnevno varianto pa se en popoldne še s čolni spustimo iz Fare.

Bi pa to planiral za jeseni v septembru recimo, prej ne bo časa....jebiga.

Lepi konci so to bi, se splačalo.

@ Fakin ko boš naredu tole tvojo furo ob Kolpi me obvezno pokliči ker sem čez vikende skor vedno tam, če je le vreme kolikor toliko znosno. Bomo kakšen pir odprli pa kaj svinjskega na roštilj vrgli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za. Za srečanje ob Kolpi. Pa fajn za vikend, šotor, sex&drugs&rock n roll.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji vikend se dol dogaja tole http://www.schengenfest.si/ verjetno ne bom z motorjem ker bo preveč špricarja v rit :)

Po končanem eventu se v nedeljo preselim višje proti toku do Starega trga v chillout zone :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Fakin ko boš naredu tole tvojo furo ob Kolpi me obvezno pokliči ker sem čez vikende skor vedno tam, če je le vreme kolikor toliko znosno. Bomo kakšen pir odprli pa kaj svinjskega na roštilj vrgli :)

Obvezno se ti javim, ko bom na Kolpi...............pa ni hudič da nekaj ne vržemo..............nekam!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štartamo v torek v to smer, upamo na lepo vreme! :naughty:

lp

Tura uspela, vreme fantastično, Italija-Dolomiti,Švica,Liechtenstein , Avstrija-Mader-Bregenz-Bodensee, na žalost odpadel prelaz Stelvio ....

post-10071-048802700 1280136182_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!