Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Evo, ketenset dodobra stestiran! Slabih 1kkm v vseh pogojih delovanja. Od hitre AC, preko zavitih predelov Gorskega kotorja in Velike kapele do Velebitskih makadamov v soncu in na povratku v dežju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, ketenset dodobra stestiran! Slabih 1kkm v vseh pogojih delovanja. Od hitre AC, preko zavitih predelov Gorskega kotorja in Velike kapele do Velebitskih makadamov v soncu in na povratku v dežju!

Domnevam, da si trpel celo pot .)

Stari svaka čast :notworthy:

Lepe fotke lepa pokrajina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, ketenset dodobra stestiran! Slabih 1kkm v vseh pogojih delovanja. Od hitre AC, preko zavitih predelov Gorskega kotorja in Velike kapele do Velebitskih makadamov v soncu in na povratku v dežju!

No ja sj ne zgleda tolk slabo!!! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja sj ne zgleda tolk slabo!!! :rolleyes:

Lohk kšno slabo sliko prpopam, k jih je kr dost, k je tolk rukal!

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes testiru Yamaho ST.Morm reč da razen da je okretnejša na mestu in da ima nastavljiv sedež, nisem našel nobene prednosti.Ceu kup enih pripomočkov TCS(da se ga isklopit, pri malo bolj divjem pospeševanju na makedamu čudno poka v kardanu,kot da se bo zdaj zdaj nekaj zlomilo -vozil sem na poziciji 2 ) ,Sport in Touring vožnja (btw nikamor ne gre pri nižjih obratih kadar je na T) katere ne rabiš na cesti za na teren je pa itak pretežka .Vetrna zaščita bl tako ,majhen razmak med tačko za levo nogo in menjalno tačko, bedasta rešitev za spuščanje stojala (težko ga zadaneš ne da bi gledal ker je preblizu tačke za levo nogo).Naredil sem cca 100km pa sem imel roke mravljinčaste zaradi vibracij.položaj sopotnika je kot na cestaku ,sploh se mi je zdela kot neka ispeljanka TDM -ke :wallbash: . Vara je zame še vedno zakon :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes testiru Yamaho ST.Morm reč da razen da je okretnejša na mestu in da ima nastavljiv sedež, nisem našel nobene prednosti.Ceu kup enih pripomočkov TCS(da se ga isklopit, pri malo bolj divjem pospeševanju na makedamu čudno poka v kardanu,kot da se bo zdaj zdaj nekaj zlomilo -vozil sem na poziciji 2 ) ,Sport in Touring vožnja (btw nikamor ne gre pri nižjih obratih kadar je na T) katere ne rabiš na cesti za na teren je pa itak pretežka .Vetrna zaščita bl tako ,majhen razmak med tačko za levo nogo in menjalno tačko, bedasta rešitev za spuščanje stojala (težko ga zadaneš ne da bi gledal ker je preblizu tačke za levo nogo).Naredil sem cca 100km pa sem imel roke mravljinčaste zaradi vibracij.položaj sopotnika je kot na cestaku ,sploh se mi je zdela kot neka ispeljanka TDM -ke :wallbash: . Vara je zame še vedno zakon :worship:

Kot rečeno vara-(počasi že legenda) :worship: udobnost, zanesljivost,ekonomičnost...še rabimo kaj druga za brezskrbno križarjenje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri greva sem http://www.europeanbikeweek.com/en/home.asp pol pa na http://www.villacher-alpenstrasse.at/de/alpenstrasse/motorrad/. Štartala bova okrog 9,00 iz MB. Če se želi kdo pridružiti naj se javi na PM ali kamor koli ali kakorkoli. Vreme bo B) - tura cca 400km.

Fajn bo, ker se mi že lušta motorja :yea2:

post-21375-006032400 1284227714_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo popestrimo temo:

POZOR!!!!

V nedeljo 3.10.2010 ob 10.uri na starem mestu bomo jedli 4 VARADERO ŠTRUDL v Braslovčah!!!trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Udeležba nujna!! Vsi tisti, ki ste že bili in tisti, ki še niste, morate priti, da postavimo nov rekord Varaderk na enem mestu (v SLO). Več napišem v naslednjih dneh! Rabil bi malo prijav, zaradi štrudla!!

Vabljeni!!

Lepe in varne km!

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo popestrimo temo:

POZOR!!!!

V nedeljo 3.10.2010 ob 10.uri na starem mestu bomo jedli 4 VARADERO ŠTRUDL v Braslovčah!!!trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Udeležba nujna!! Vsi tisti, ki ste že bili in tisti, ki še niste, morate priti, da postavimo nov rekord Varaderk na enem mestu (v SLO). Več napišem v naslednjih dneh! Rabil bi malo prijav, zaradi štrudla!!

Vabljeni!!

Lepe in varne km!

Iztok

Super midva prideva.:worship: :worship:

Bom pa kar jaz odprl "prijavnico".

1.Fakin/Bojan in Lidija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo popestrimo temo:

POZOR!!!!

V nedeljo 3.10.2010 ob 10.uri na starem mestu bomo jedli 4 VARADERO ŠTRUDL v Braslovčah!!!trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Udeležba nujna!! Vsi tisti, ki ste že bili in tisti, ki še niste, morate priti, da postavimo nov rekord Varaderk na enem mestu (v SLO). Več napišem v naslednjih dneh! Rabil bi malo prijav, zaradi štrudla!!

Vabljeni!!

Lepe in varne km!

Iztok

Upam, da bo mi tokrat končno uspelo uskladit termin :yes:

Royal/Miran/Jožica

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kotzi, juhuuuuuuu

Prijavnica

1. Fakin / Bojan in Lidija

2. MIRci

3. Royal / Miran in Jožica

4. Scottie / Sebastjan in (upam) Erika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročimo mraz, navlečemo bolge gate, ročke na 3 in seveda pridemo!

A rabte kakega fotografa? :whistle:

Na mraz bom pa že navajen......so bom glih vrnu iz Finske :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka sm že mislu,da bo treba letos gledat lanske posnetke :hmm:

kotzi :friend2:

Prijavnica

1. Fakin / Bojan in Lidija

2. MIRci

3. Royal / Miran in Jožica

4. Scottie / Sebastjan in (upam) Erika

5.Kamerad / Lojz in Dragica

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!