Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Do sedaj so prijavljeni:

1. Fakin / Bojan in Lidija

2. MIRci

3. Royal / Miran in Jožica

4. Scottie / Sebastjan in (upam) Erika

5. Kamerad / Lojz in Dragica

6. Baronmarjan in prikolica

7. Raza / Bogdan in Irena

8. Ivomojca / Ivo in Mojca

9. Valentinka / Zdravko in Nadja

10. Znejc

11. XLMV / Rozi in Smiljan

12. Cb 1300 / Gregor

13. Artikl / Janez 90%

14. Sohen / Mare

15. Ata Novak/Franc

16. Zlato63 Zlato in Smiljana

17. Zmilan / Milan + ?

18. Renzy / Renato in Darinka

19. Skitnač

20. Sandi

21. MaliP

22. Cmrlj / Andrej in Mojca

23. Furman

24. Japke

25. Brko

26. Branko1 / Branko in ?

27. Muyo

Če se je kje kaj spremenilo prosim, da vsak sam popravi!!

Za vse tiste, ki ste na novo:

Lahko se sami prijavite oz. vpišete tako, da kopirate zadnji seznam in ga dopolnite z svojim nicname, imenom ter imenom sopotnika - sopotnice. To delamo samo zato, da vem kako velike kose štrudla narežem - več vas bo, manjši kosi bodo. Sej veste, dva pekača...

Fajn nam kaže!!:notworthy: :notworthy:

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravček Varaderovci Kotzi jaz pridem na štrudl in pa na skupinsko fotko pa še eno vprašanje moja prijateljica pa ne vozi varice a lahk pride z mano z svojim ali pride z mano na varici lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, ki boste prvič:

BRASLOVČE!!!

To je v Savinjski dolini. Na avtocesti Celje - Vransko odcep za Logarsko dolino ali Mozirje. Po cca. 3 km odcep na levo - na desno se gre na Polzelo.

Ko zavijete na levo še cca 2 km in ste v Braslovčah. Peljite do cerkve - to je samo naravnost.

Ko pripeljete do cerkve glejte levo. Tu vas bo čakal prvi letak oz. tabla Varadero štrudl. Peljite še 500 m in to je to.

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne pozabim: tudi letos je tekmovanje za najlepšo barvo. Lani je zmagala PLAVA oz. MODRA::evilgrin: :devil: !!??

Upam, da pride tudi letos isti sodnik!!!:yea1:

Iztok

Popravljeno . Popravil kotzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravček Varaderovci Kotzi jaz pridem na štrudl in pa na skupinsko fotko pa še eno vprašanje moja prijateljica pa ne vozi varice a lahk pride z mano z svojim ali pride z mano na varici lp

Kakor se boš odloču! Če bi rad, da bo zadi tebe::boobies: .... ne vem no!:lol1:

Popravljeno . Popravil kotzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne pozabim: tudi letos je tekmovanje za najlepšo barvo. Lani je zmagala PLAVA oz. MODRA::evilgrin: :devil: !!??

Upam, da pride tudi letos isti sodnik!!!:yea1:

Iztok

Iztok zelo me žalosti, da se ti je zdravstveno stanje od lani tako poslabšalo. Sklepam namreč, da si postal “farbenblid“, in ne ločiš med črno in modro ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sem mislil plava črna, mogoče pa ne bo noben opazu!!:lol1:

:whistle:

pa še midva z boljšo polovico :rolleyes:

Do sedaj so prijavljeni:

1. Fakin / Bojan in Lidija

2. MIRci

3. Royal / Miran in Jožica

4. Scottie / Sebastjan in (upam) Erika

5. Kamerad / Lojz in Dragica

6. Baronmarjan in prikolica

7. Raza / Bogdan in Irena

8. Ivomojca / Ivo in Mojca

9. Valentinka / Zdravko in Nadja

10. Znejc

11. XLMV / Rozi in Smiljan

12. Cb 1300 / Gregor

13. Artikl / Janez 90%

14. Sohen / Mare

15. Ata Novak/Franc

16. Zlato63 Zlato in Smiljana

17. Zmilan / Milan + ?

18. Renzy / Renato in Darinka

19. Skitnač

20. Sandi

21. MaliP

22. Cmrlj / Andrej in Mojca

23. Furman

24. Japke

25. Brko

26. Branko1 / Branko in ?

27. Muyo

28. makib / Bogdan + Zvonka

+ .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne pozabim: tudi letos je tekmovanje za najlepšo barvo. Lani je zmagala PLAVA oz. MODRA::evilgrin: :devil: !!??

Upam, da pride tudi letos isti sodnik!!!:yea1:

Iztok

Lanskoletna sodnica mogoče pride. V primeru da pridem, pripeljem še svojega oz. se bo sam pripeljal.

Vse je odvisno od vremena, ne napovedujejo glih najlepše.

V primeru da prideva, bova pravočasno javila.

LP :)

P.s. lani je zmagala črna... mislim da za 2 točki razlike ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo popestrimo temo:

POZOR!!!!

V nedeljo 3.10.2010 ob 10.uri na starem mestu bomo jedli 4 VARADERO ŠTRUDL v Braslovčah!!!trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Udeležba nujna!! Vsi tisti, ki ste že bili in tisti, ki še niste, morate priti, da postavimo nov rekord Varaderk na enem mestu (v SLO). Več napišem v naslednjih dneh! Rabil bi malo prijav, zaradi štrudla!!

Vabljeni!!

Lepe in varne km!

Se lahko udeleži tudi transalpka????

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo pomote:

Angel girl (uradni sodnik) vozi Africo, njen fant pa Varaderko - Leteči (legenda), drugače pa je to mišljeno za Varadero srečanje.

Brez zamere!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja ...

Ena možnost bi bila, da še ostali pridejo na to srečanje: na svoje motorje morajo nalepiti čez (npr. Fazer, Adventure, GSXR, Transalp, Pegaso, itd) originalno nalepko VARADERO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj so prijavljeni:

1. Fakin / Bojan in Lidija

2. MIRci

3. Royal / Miran in Jožica

4. Scottie / Sebastjan in (upam) Erika

5. Kamerad / Lojz in Dragica

6. Baronmarjan in prikolica

7. Raza / Bogdan in Irena

8. Ivomojca / Ivo in Mojca

9. Valentinka / Zdravko in Nadja

10. Znejc

11. XLMV / Rozi in Smiljan

12. Cb 1300 / Gregor

13. Artikl / Janez 90%

14. Sohen / Mare

15. Ata Novak/Franc

16. Zlato63 Zlato in Smiljana

17. Zmilan / Milan + ?

18. Renzy / Renato in Darinka

19. Skitnač

20. Sandi

21. MaliP

22. Cmrlj / Andrej in Mojca

23. Furman

24. Japke

25. Brko

26. Branko1 / Branko in ?

27. Medoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj so prijavljeni:

1. Fakin / Bojan in Lidija

2. MIRci

3. Royal / Miran in Jožica

4. Scottie / Sebastjan in (upam) Erika

5. Kamerad / Lojz in Dragica

6. Baronmarjan / Marjan in prikolica

7. Raza / Bogdan in Irena

8. Ivomojca / Ivo in Mojca

9. Valentinka / Zdravko in Nadja

10. Znejc

11. XLMV / Rozi in Smiljan

12. Cb 1300 / Gregor

13. Artikl / Janez 90%

14. Sohen / Mare

15. Ata Novak/Franc

16. Zlato63 / Zlato in Smiljana

17. Zmilan / Milan + ?

18. Renzy / Renato in Darinka

19. Skitnač

20. Sandi

21. MaliP

22. Cmrlj / Andrej in Mojca

23. Furman

24. Japke

25. Brko

26. Branko1 / Branko in ?

27. Muyo

28. Makib / Bogdan + Zvonka

29. Vanga / Aleš in Valerija

30. Medoo

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbiranje se začne ob 10.00 coffee.gif pa tja do 12.30coffee.gif , vmes tudi štetje, tekmovanje, vplivanje na sodnika itd::evilgrin: . Potem se zapeljemo na mesto za gasilsko. Od tu dalje pa še ni dorečeno!!

Lp! Iztok

Popravljeno . Popravil kotzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kotzi,

glede na to, da je mora vara trenutno nepremičnina in da sem zelo verjetno odkril vzrok temu, mogoče priletim še jaz, ne morem pa reči zagotovo, odvisno koliko hitro mi pošljejo material.

Sicer pa eden gor ali dol, tako ali tako ne pokem veliko... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbiranje se začne ob 10.00 coffee.gif pa tja do 12.30coffee.gif , vmes tudi štetje, tekmovanje, vplivanje na sodnika itd::evilgrin: . Potem se zapeljemo na mesto za gasilsko. Od tu dalje pa še ni dorečeno!!

Lp! Iztok

Živ

Upam da midva tudi priletiva, če uspem moji preljubi zadnji amortizer an @ zrihtat do takrat, ti javim drug teden.

Glede na lanski obseg srečanja in glede na to, da znamo po številu dosedanjih prijav lansko cifro krepko dvigniti se mi nekako poraja vprašanje izvedljivosti skupne vožnje. Ker zadeva ni prijavljena in zapiranje ceste praktično nelegalno se zna v primeru kakega zateženega g.policista ali bognedaj nesreče (lani recimo se je rep kolone nemalokrat peljal skozi rdečo luč)vse skupaj precej zakomplicirat.

Ker smo imeli lani med nami tudi enega policista iz Litije bi ga bilo mogoče pametno poklicati, da še on pove svoje mnenje ali mogoče celo priskoči na pomoč pri organizacije te vožnje (v kolikor sploh bo).

Če se ti zdi pametno malce preveriti to področje mi povej pa ti posredujem njegovo cifro.

LP

Grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap!! Ni nam lahko!

Sva se že z Razo udarila debato o tem. Res se zna zgodit, da bomo presegli lansko število (tudi močno upam), in tu se pojavi problem varno izpeljati furo. Razmišljam o raznih varijantah, takšnih kjer ne bi bilo veliko semaforjev, ne preveč hudih kratkih ovinkov, prečkanja glavnih cest itd.

Lani smo imeli v svojih vrstah, če se ne motim 5 policajev :notworthy: in mogoče bi jih tudi letos "porabili" za izvedbo...

Mislim, da obstajaena varijanta, ki jo bom preveril z Mircijem, če bo izvedljiva, potem fura bo, če ne bo pa samo srečanje in druženje. Na konec koncev se boste tako in tako pripeljali do Braslovč in nazaj domov.....

Bomo še kaj rekli okoli tega!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap!! Ni nam lahko!

Sva se že z Razo udarila debato o tem. Res se zna zgodit, da bomo presegli lansko število (tudi močno upam), in tu se pojavi problem varno izpeljati furo. Razmišljam o raznih varijantah, takšnih kjer ne bi bilo veliko semaforjev, ne preveč hudih kratkih ovinkov, prečkanja glavnih cest itd.

Lani smo imeli v svojih vrstah, če se ne motim 5 policajev :notworthy: in mogoče bi jih tudi letos "porabili" za izvedbo...

Mislim, da obstajaena varijanta, ki jo bom preveril z Mircijem, če bo izvedljiva, potem fura bo, če ne bo pa samo srečanje in druženje. Na konec koncev se boste tako in tako pripeljali do Braslovč in nazaj domov.....

Bomo še kaj rekli okoli tega!!

Lp! Iztok

Hmm, škoda zaradi veličastnosti take fure. Skoraj bi raje videl, da se razbijemo na tri grupe, ki neodvisno pazijo same nase in ne prevozijo skozi rdečo temveč se preprosto počakamo na dogovorjenih lokacijah. No vsaj po mestih kot je recimo Celje.

Torej bi rabili tri vodje grupe, ki bi predvideli ali bo njegova grupa prišla v rdečo in raje počakal na zeleno... itd itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ena varianta, vendar se bolj nagibam k temu, da bi izbrl tako pot, brez velikih križišč in semaforjev, kjer bi lahko zaprli križišče, seveda brez izzivanja nesreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, škoda zaradi veličastnosti take fure. Skoraj bi raje videl, da se razbijemo na tri grupe, ki neodvisno pazijo same nase in ne prevozijo skozi rdečo temveč se preprosto počakamo na dogovorjenih lokacijah. No vsaj po mestih kot je recimo Celje.

Torej bi rabili tri vodje grupe, ki bi predvideli ali bo njegova grupa prišla v rdečo in raje počakal na zeleno... itd itd

Razbijanje na več grup pomeni razbijanje veličastnosti in stvar izgubi svoj čar in namen. Organizacija in spremstvo take obsežne kolone pa ni mačji kašelj! Brez prijave zadeve bo težko in bog ne daj, da se kaj zgodi. In če se, bomo vsi odšli s knedljem v grlu. Tega pa si nobeden ne želi, še najmanj organizator.

Osebno sem mnenja, da se s panoramsko vožnjo ne pretirava. Dajmo pomen druženju, izmenjavi mnenj, debati......Na kraj dogotka se tako ali tako vsi pripeljemo z motorji, nobem ne bo motorja pripeljal z šleparjem, (kot se to dogaja na Fakerzeju) in potem čakal na parado, da se pokaže!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z razo.....itak vožnja v koloni redkokomu odgovarja, vsaj meni ni nek grozen fetiš. Veličasnost pa bo že videi toliko Varaderk na enem kupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!