Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Zdravo Varaderovci!!!

Tako se je vse skupaj začelo...........:rolleyes:

Malo predigre..........:yea2:

LP

Mater keri je to lepotec v rdeči maji? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater keri je to lepotec v rdeči maji? ;)

Ja pa keri je oni z dugim ksihtom? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do compa sva prišla tudi midva z Gorenjske. :slap:

Vidim, da sva med zadnjimi, ampak bolje pozno kot nikoli.

Iztoku in Magdi se lepo zahvaljujeva za odlično organitacijo in še boljšo kulinarično postrežbo. Malo sva doma še smrkala, po čaju in štrudlu pa sva prišla k sebi. Lepo se vama zahvaljujeva za neponovljiv dan, razen mogoče prihodnje leto.

Tudi redarje je potrebno pohvaliti, saj so nas varno pripeljali na cilj, kar je nam vsem verjetno najbolj pomemebno. :):):):)

IvoMojca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scottie

Še enkrat hvala za kavo. Res nam je pasala. Ob priliki ti to vrneva.Če se boš vozil po Gorenjski pridi na kavo. Tako ali tako me ne bo doma. :):):)

IvoMojca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nadaljevanje.....................tretji del!!! :yes:

Popravljeno . Popravil Fakin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno štetje, ob razglasitvi: 61

Zlata: 3

Oranžna: 5

Modra: 7

Rdeča: 8

Siva: 14

Črna: 24

Na poti na Polzelo, sta se nam pridružili: ena siva in ena zlata(ali pa mogoče črna, nisem ziher)

Vse skupaj 63 plus ena srebrna, ki se nam je pridružila v Domžalah!!:notworthy: :notworthy:

Še zmeraj mi pa ni jasno kako to, da ni zmagala plava!!??:blush:

ZLATA JE BILA :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moj albumček:

20101004235431_7i3jfmsuqat2b6.jpg

Klik na slikico!

:)

:notworthy: Scottie majstore!!! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cb 1300 in Vulcan: škoda, da nista prišla, smo vaju pogrešali. Cb, uradni fotograf z izjemnim občutkom!!! in pa seveda Vulcan, da bi pripeljal svojo novo "škropilnico", da bi si jo malo ogledali!!

Res škoda! Še vedno pa vaju štejemo mad "naše"!!:notworthy:

Iztok

Oj.....na začetku me je še držal, ko sem pa videl, kolk je novih članov sem se pa premislu......vseh 25 ki me še ne pozna bi me sprašval, če sm zgrešu :kva2:

Gremo ob priliki na :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težka bo!!:whistle:

Škoda, da vaju ni bilo!!

Lp! Iztok

Glede na trend rasti me ne bi nič presenetilo. Ta vikend je bil enostavno preveč zaseden da bi prišla potem pa se je v nedeljo od nekod prikradel še en rojstni dan in je bila zadeva zaključena.

Saj se vidimo..če ne prej na predstavitvi Irana enkrat pozimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet imam možnost nabave olja MOTUL 5100 10W40 po zelo ugodni ceni 8,4 EUR/liter (redna cena je drugače okrog 11 EUR).

Olje je pakirano po 5 litrov. Naročam v četrtek tako, da če kdo želi kakšno plastenko naj mi sporoči na PM ali 041 723 550.

Možnost nabave po tej ceni je cca. 2x letno, če je sreča.

LP

Grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na trend rasti me ne bi nič presenetilo. Ta vikend je bil enostavno preveč zaseden da bi prišla potem pa se je v nedeljo od nekod prikradel še en rojstni dan in je bila zadeva zaključena.

Saj se vidimo..če ne prej na predstavitvi Irana enkrat pozimi.

Pa letos prosim povej kak teden prej lepo prosim, da si organiziram življenje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scottie, res lepe slike!!!:worship:

Zdej pa še "uno" opremi z oblački, da se preštejemo z imeni!!:whistle:

Iztok

Iztok, bom sam bi rad videl še kako sliko od drugih fotoaparatov, da izberem najostrejšo.

Prosim, da vsi, ki imate skupinske slike le te (ta boljše seveda pošljete na moj mail, da sproduciram tale plakat z oblački.

Seveda, če vas to ne moti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iztok, bom sam bi rad videl še kako sliko od drugih fotoaparatov, da izberem najostrejšo.

Prosim, da vsi, ki imate skupinske slike le te (ta boljše seveda pošljete na moj mail, da sproduciram tale plakat z oblački.

Seveda, če vas to ne moti :)

jaz imam tega kar nekaj. Pošiljam ti 3, ena je skupinska, če ti kaj pomaga. Imam tudi tri filmčke sam so dokaj obsežni za pošiljanje. Na kateri mail bi rad dobil?

Andrejpost-26347-035341300 1286308009_thumb.jpgpost-26347-047759400 1286308402_thumb.jpgpost-26347-036490700 1286308149_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa izpolnjujem Kotziju željo; konvoj iz Braslovč proti Domžalam (Part 1). :grupni:

Z mojo vred sem naštel 57 Varader!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Pozdrav vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!