Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Zlato .............svaka čast!! Super fotke in komentarji!!!:worship: :worship: :worship:

In kot si napisal, bi bilo treba ponoviti (samo z zimskimi rokavicami) :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še malo heca ...

Te table ne zmorem prebrati !

No moj komentar se je nanašal na tole sliko.....

Kot vidim ste uživali na polno, razen nekaj z moške strani slišim da je bilo mrzlo?????

Zanimivo ženske pa nič ne jamrajo. :lol1:

Evo pa še ena slika ko smo štaratli letošnjo sezono, seveda tudi z kavico v Piranu.

Pa je res nečitljivo napisano! :rolleyes:

R.

post-19220-032090600 1286803570_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil XLMV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidim ste uživali na polno, razen nekaj z moške strani slišim da je bilo mrzlo?????

Zanimivo ženske pa nič ne jamrajo. :lol1:

Počakaj da se :boobies: odtalijo!!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne vem kje vas je zebl !Nas na Barcolani ni !! Dosegli 20 skupno in drugi v razredu ALFA(1) od 1896 bark .

post-18080-037808700 1286866652_thumb.jpg

post-18080-025450500 1286866671_thumb.jpg

post-18080-070976200 1286866705_thumb.jpg

post-18080-009097000 1286866799_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

Jast se odtaljujem šele danes. Vsem, s katerimi sem se v nedeljo varno vozil skupaj do Pirana in nazaj se najlepše zahvaljujem za prijeten dan v prijetni družbi. Še posebna zahvala pa vozniku BMW Gs, ki mi je dal idejo za sanje in pripravo potovanja (TURČIJA) preko zime. :):):):)

L.P.

Ivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še posebna zahvala pa vozniku BMW Gs, ki mi je dal idejo za sanje in pripravo potovanja (TURČIJA) preko zime. :):):):)

Če boš kej rabu, mam kr dost materiala za Turčijo, posebej za zahodni in posebej za vzhodni del, odvisno kam boš želel. :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, pride z leti :devil:

oj očitno ste vsi pomrznili cel teden je že mir tle gor stoner pa vneto trenira jutri zjutraj bo dirka

post-19018-015465700 1287244442_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj očitno ste vsi pomrznili cel teden je že mir tle gor stoner pa vneto trenira jutri zjutraj bo dirka

Na kaki pomrznili; midva sva ravnokar prispela - sicer mi bilo dost km (220) je pa za zaključevanje sezone kar OK :yea2: . Pa malo motorjev je bilo na cesti; zato pa toliko več traktorjev :surrender:, ki so pa zelo nepredvidljivi!!!

Pozdrav vsem!

Ps: Stoner pa naj kar trenira, če ne zna!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kaki pomrznili; midva sva ravnokar prispela - sicer mi bilo dost km (220) je pa za zaključevanje sezone kar OK :yea2: . Pa malo motorjev je bilo na cesti; zato pa toliko več traktorjev :surrender:, ki so pa zelo nepredvidljivi!!!

Pozdrav vsem!

Ps: Stoner pa naj kar trenira, če ne zna!! :evilgrin:

tud jest sem nekaj prevozil danes sonce pri nas lahko da se odpelem kam ker jutri bo skor gotov dež

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jest sem nekaj prevozil danes sonce pri nas lahko da se odpelem kam ker jutri bo skor gotov dež

Pravkar prišel domov. Naredil cca 100 km. Vreme super, malo vetra. Fajn je blo!!! Upam, da ni bilo zadnjič letos??

Drugače pa na cesti sami norci!! Dvakrat so mi izsilili prednost::nono::, enkrat pes čez cesto!!:wacko:

Popravljeno . Popravil kotzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar prišel domov. Naredil cca 100 km. Vreme super, malo vetra. Fajn je blo!!! Upam, da ni bilo zadnjič letos??

Drugače pa na cesti sami norci!! Dvakrat so mi izsilili prednost::nono::, enkrat pes čez cesto!!:wacko:

polna luna je zato je živo po cesti naredu cca 100 k m šk.loka -cerkno-črni vrh - davča -železniki -šk.loka cesta čez hribe prazna sonce nobene panike ni blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se v soboto malce "vozikal" naokrog - po Avstriji in po Goričkem. Pri nas je hudič - polno traktorjev (obiranje koruze) in umazana cesta - ni bilo glih fajn.

Upam pa, da sezona še ni gotova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se v soboto malce "vozikal" naokrog - po Avstriji in po Goričkem. Pri nas je hudič - polno traktorjev (obiranje koruze) in umazana cesta - ni bilo glih fajn.

Upam pa, da sezona še ni gotova.

Pri nas pa svinjarija od vremena :@

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej varaderoljupci, jutri bo lep in "topel" dan. :notworthy:

Pa me ima da bi se jutri nekam zapeljal za konec sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej varaderoljupci, jutri bo lep in "topel" dan. :notworthy:

Pa me ima da bi se jutri nekam zapeljal za konec sezone.

Res je bo treba prod vzhodu .Mam plan proti štajerski še mal grobove obiskat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!